Přečtěte si oficiální popis

Nachází se v centru Los Angeles, SCI-Arc je centrem inovací a jeden z národa je několik nezávislých škol architektury.

Zpráva od ředitele

SCI-Arc je vždy rozšiřuje a zvyšování své ambice. V naší globalizované době, design záleží jako nikdy předtím, a máme schopnost překvapí svět tím, že demonstruje všechny různé způsoby, kterými lze designu transformovat.

Poslání

Posláním SCI-Arc je k reimagine samotné okraje architektury, vzdělávat architekty, aby se zapojily, spekulovat a inovovat.

Historie SCI-Arc

SCI-Arc byla založena v roce 1972 v Santa Monica skupinou fakulty a studenty, kteří chtěli přiblížit architekturu z více experimentálního hlediska než tradiční školách nabízeny.

Lidé

SCI-Arc je vedení, schopnost, a zaměstnanci pocházejí z různých prostředí a zemí, což odráží globalismus instituce a jeho studentský sbor.

Zařízení

V rámci své čtvrt míle dlouhé akademické půdě, SCI-Arc nabízí studentům integrovanou sadu zdrojů, které podporují studijní pokrok a experimentování.

Akreditace

Vysokoškolák a absolvovat odborné tituly uděluje SCI-Arc jsou akreditovány jak národní architektonické Akreditační rada (Naab) a západní Sdružení škol a vysokých škol (WASC).

Podporu školního

SCI-Arc spoléhá na filantropické podpory absolventů, rodiče a přátele, aby udržet naše světově proslulé vzdělávací programování.

Kariéra

SCI-Arc si zakládá na nábor a udržení ty nejlepší a nejchytřejší kandidáty pro kariéru v SCI-Arc, a je věnována vytvoření kulturně bohaté, umělecké, různorodé pracovní prostředí.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

MA

SCI-Arc

V ročníku programu SCI-Arc Master of Science v oboru beletrie a zábavy studenti pracují se světoznámými profesionály ve světě filmu, beletrie, animace, marketingu, her a ... [+]

V ročníku programu SCI-Arc Master of Science v oboru beletrie a zábavy studenti pracují se světoznámými profesionály ve světě filmu, beletrie, animace, marketingu, her a tvorby dokumentárních filmů, aby vytvořili nové formy architektonické praxe.

To, co si myslíme, že svět vypadá, je do značné míry určeno alt = "fikcí a zábavou - mimořádnými sdílenými jazyky, kterými si vyměňujeme nápady a angažujeme se v našem prostředí. Nelze podceňovat význam médií ve výrobě kultury."

Vzhledem k široké škále dostupných médií je naléhavě nutné rozšířit rozsah architektury mimo budovy. Proč by architekti neměli navrhovat další hollywoodský trhák? Prostředí virtuální reality? Virová videa? Politické kampaně? Tento program, hluboce zakořeněný v zábavním průmyslu v Los Angeles, je místem, kde můžete začít vyprávět nové příběhy o alternativních realitách 21. století.... [-]

Spojené státy americké Los Angeles
Září 2020
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině

MSc

SCI-Arc

Studenti v Master of Science v designu měst jednoročního programu vyšetřit celou hloubku a dramatičnost současných městských jevů a zavázat se k návrhu inovace. ... [+]

Studenti v Master of Science v designu měst jednoroční program, prozkoumat celou hloubku a dramatičnost současných městských jevů a zavázat se k návrhu inovace.

Většina světové populace dnes žije ve městech; jsme svědky ohromující a bezprecedentní proces urbanizace v planetárním měřítku. Naprostá složitost tohoto masivního hnutí má zpochybnit platnost tradičního pojetí městské designu. Je stále naléhavější, aby architekti přemýšlet o tom, jak by měl být navržen měst.

Proti konvenční moudrost, že města jsou beznadějně složité, neformální sítě mimo dosah jakéhokoliv průmyslového vzoru, tento program zásadně věří v sílu architektonického představivost k vytvoření udržitelné městské plány na jednadvacátého století a mimo ni.... [-]

Spojené státy americké Los Angeles
Září 2020
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
SCI-Arc

SCI-Arc Master of Science v návrhovém teorie a pedagogika jednoročního programu připravuje studenty na nový druh hybridního kariéry, která se objevila v architektuře: arc ... [+]

SCI-Arc Master of Science v návrhovém teorie a pedagogika jednoroční program připravuje studenty na nový druh hybridního kariéry, která se objevila v architektuře: architekta-teoretika-vychovatele. (Tento program čeká na schválení WSCUC).

Svět se mění a dříve přísné oddělení mezi architektonické praxe a akademické obce se ztrácí díky nové výzkumné modely na vysokých školách a nových forem založených na znalostech praxe. Navzdory významu této nové roli akademická obec má zatím produkovat program zaměřený na odborné talentované mladé architekty, aby ji obsadí; u tradičních univerzit, existují samostatné programy ke vzdělávání lékařů oproti učenci.... [-]

Spojené státy americké Los Angeles
Září 2020
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
SCI-Arc

Master of Science v architektonické Technologies je jednoroční program, který poskytuje hands-on zkušenosti s špičkových technologií architektonické produkce, stejně jako ... [+]

The Master of Science v Architectural technologie je jednoroční program, který poskytuje hands-on zkušenosti s špičkových technologií architektonické produkce, stejně jako robustní konceptuální a kritické rámce.

Technologie přicházejí a odcházejí, ale obecný problém technologie a co děláme s tím, jak architekty, je věčný. Nemůžeme jednoduše akceptovat technologie, jak je uvedeno na nás z výsosti; jako architektů v jedenadvacátém století musíme zvládnout stávající technologie, vyvíjet nové a zcela přehodnotit jim za účelem vytvoření radikální architektonické efekty.

Studenti získají znalosti v říši robotické výroby, výpočetních metod výroby formy, aditivní výroby a strojového vidění. V očekávání budoucích technologií, které jsme dosud viděli, a možná dosud nebyly ani představit, program rovněž vyvíjí robustní konceptuální a kritické rámec pro pochopení technologie má dlouhotrvající vztah k architektuře obecně.... [-]

Spojené státy americké Los Angeles
Září 2020
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Manažerské kurzy

SCI-Arc

SCI-Arc 's M.Arch 1 je tříletý sedmiletý profesionální program Master of Architecture. Jádro programu zahrnuje architektonické experimentování a učení prostřednictvím tvo ... [+]

SCI-Arc 's M.Arch 1 je tříletý sedmiletý profesionální program Master of Architecture. Jádro programu zahrnuje architektonické experimentování a učení prostřednictvím tvorby.

Program M.Arch 1, který je otevřen uchazečům, kteří mají bakalářský nebo rovnocenný titul v jakémkoli oboru, vyžaduje účast na podzim a na jaře v prvních dvou letech a na podzim, na jaře a v létě ve třetím roce. Učební plán je horizontálně integrovaný a vertikálně progresivní, počínaje čtyřsemestrovou základní sekvencí, ve které studenti vytvářejí rámec pro disciplínu a pevný základ pro kritické zkoumání a experimentování.

Designové studio každého semestru je integrálně spojeno s kursy vizuálních, kulturních a aplikovaných studií, které umožňují nahlédnout do vztahu mezi architekturou a technologickým pokrokem, reprezentací a sociálními změnami. S každým progresivním semestrem se studenti stávají sofistikovanějšími při řešení složitých architektonických problémů a testují své vlastní intelektuální a designové přesvědčení.... [-]

Spojené státy americké Los Angeles
Září 2020
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
SCI-Arc

Program SCI-Arc je M.Arch 2 je dva roky, pět-termín, profesionální mistr programu architektury. Cílem je přehodnocení architektury; je speciálně navržen tak, aby vycházel ... [+]

Program SCI-Arc je M.Arch 2 je dvouletý, pět-termín, profesionální mistr programu architektury. Cílem je přehodnocení architektury; je speciálně navržen tak, aby vycházela a přehodnotit poznatky získané z předchozího bakalářský titul v oboru.

Otevřený žadatelům s minimem míry čtyřletého v architektuře, nebo jeho ekvivalent v zahraničí, program vyžaduje účast pro podzimní a jarní, pokud jde o první rok, a na podzim, jaro a léto podmínky druhého roku. Studenti se seznámí s pokročilými kritické pohledy na současné architektonické otázkách a zkoumat složité a řadící vztahy mezi architekturou a kulturní, politické, ekonomické a společenské změny.... [-]

Spojené státy americké Los Angeles
Září 2020
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Adresa destinace
960 East 3rd Street
Los Angeles, CA 90013

Los Angeles, Kalifornie, US