SCAD - The Savannah College of Art and Design

Úvod

Read the Official Description

Nabízí další studijní programy a obory, než jakékoliv jiné umění a designu univerzity, SCAD je jedinečnou kvalifikaci připravit talentované studenty pro profesionální, kreativní kariéry.

SCAD poslání

Savannah College of Art a design existuje připravit talentované studenty pro profesionální kariéru, s důrazem na učení prostřednictvím individuální pozornost v kladně orientované univerzitním prostředí.

SCAD vize

Savannah College of Art a design, Instituce s výraznými, ale vzájemně se doplňujících místech, budou uznány jako lídr v oblasti definování umění a designu vzdělávání. Tím, že zaměstná inovace ve všech oblastech, SCAD bude poskytovat vynikající vzdělání prostřednictvím talentované a specializované fakulty a zaměstnance, špičkové technologie, pokročilé výukových zdrojů a komplexní podpůrné služby.

Hodnoty SCAD

Jako student-střed instituce. Poskytnutí mimořádné vzdělání a život měnící zkušenost pro studenty. Prokázání kvality a vynikajících výsledků v každém aspektu operací. Udržení uctivé a poctivý univerzitní prostředí. Rostoucí zatímco neustále zlepšuje. Být inovativní a zaměřeny na výsledky. Podpora kooperativního týmového ducha a pozitivní "can-do" postoj. Chystáte se na "něco navíc."

SCAD kariéry

SCAD podporuje podnětné a prostředí pro spolupráci, ve kterém různorodé a talentovaný fakulty a zaměstnanci jsou určeny k vývoji další generace vůdců v umění a designu.

Historie SCAD

The Savannah College of Art and Design byla založena v roce 1978 Richard G. Rowan, Paula Wallace, květen L. Poetter a Paul E. Poetter poskytovat vysokou školu studijní programy dosud nebyly k dispozici v jihovýchodní Gruzii a vytvořit specializovanou profesionální uměleckou školu přilákat studenti z celých Spojených státech a do zahraničí. Osnovy byla založena s duálními cíli vynikající uměleckého vzdělávání a efektivní profesní příprava pro studenty. Dnes, s více míst a nabídky on-line vzdělávání na dálku, SCAD nadále vytrvale držet těchto cílů.

SCAD byl legálně začleněn ve státě Georgia září 29, 1978. Byl vytvořen správní rada, a hledání byla zahájena pro příslušný fakulty a příslušným zařízením.

Na jaře roku 1979, SCAD koupil a renovována Savannah Volunteer stráž Armory sloužit jako první třídu a administrativní budovy. Historický význam stavby 1892 byl rozpoznán jeho nominace na zařazení v Národním registru historických míst. Pojmenována Poetter Hall na počest dvou zakladatelů, objekt zůstane v aktivním použití SCAD dnes.

SCAD existuje připravit talentované studenty pro profesionální kariéru, s důrazem na učení prostřednictvím individuální pozornost v kladně orientované univerzitním prostředí. Cílem univerzity je pěstovat a rozvíjet jedinečné vlastnosti každého studenta se zajímavou formou osnov, v inspirujícím prostředí, pod vedením profesorů zúčastněných.

SCAD je soukromá, nezisková instituce akreditovaná podle jižního sdružení vysokých škol a škol Komise na vysoké školy (1866 Southern Lane, Decatur, GA 30033-4097, telefonní číslo 404.679.4500) k udělování bakalářských a magisterských stupňů. Univerzita uděluje bakalářský titul, Bachelor výtvarných umění, mistr architektury, Master of Arts, Master of Fine Arts a Master of Urban Design stupňů, stejně jako studenty a absolventy certifikátů. Profesionální M.Arch. Stupně je akreditována Národním Architektonické akreditaci rady. SCAD je licencován Jižní Karolíny Komise o vysokoškolském vzdělávání. SCAD interiéru Bachelor míry výtvarných umění je akreditována Radou pro akreditaci Interior Design, 206 Grandville Ave., Suite 350, Grand Rapids, MI 49503. SCAD Hong Kong studijní programy jsou registrovány u Hong Kong vzdělávání Bureau (registrační čísla 261958 až 261971 a 262196-262202). Následující SCAD Hong Kong studijní programy jsou akreditovány Radou Hong Kong pro akreditaci akademických a profesních kvalifikací (10 Siu Sai Wan Road, Wan Chai, Hong Kong, 852.3658.0000) a jsou zachyceny v Hong Kong rámce kvalifikací, s dobou platnosti 1. května 2011, do 30. dubna, 2016: QF Úroveň 5 - bakalář výtvarných umění v reklamě , QR registrační číslo: 11/001053/5, Bachelor výtvarných umění v animaci, QR registrační číslo: 11/001052/5, Bachelor výtvarných umění v grafickém designu, QR registrační číslo: 11/001054/5, Bachelor výtvarných umění na obrázku, QR registrační číslo: 11/001055/5, Bachelor výtvarných umění v interaktivní design a vývoj hry, QR registrační číslo: 11/001056/5, Bachelor výtvarných umění v pohybu mediálního designu, QR Registrační číslo: 11/001057 / 5, Bachelor výtvarných umění ve fotografii, QR registrační číslo: 11/001058/5, Bachelor výtvarných umění v vizuálních efektů, QR IČ: 11/001059/5; QF Level 6 - Master of Arts v grafickém designu, QR registrační číslo: 11/001060/6, Master of Arts v interaktivním designu a vývoji her, QR registrační číslo: 11/001061/6, Master of Arts ve fotografii, QR registrační číslo : 11/001062/6, Mistr výtvarných umění v grafickém designu, QR registrační číslo: 11/001063/6, Master of Fine Arts v interaktivním designu a vývoji her, QR registrační číslo: 11/001064/6, Master of Fine Arts ve fotografii, QR Registrační číslo: 11/001065/6.

Následující SCAD Hong Kong studijní programy jsou akreditovány HKCAAVQ a jsou uznány na QF s dobou platnosti 1. ledna 2013, do 31. prosince 2017: QF Úroveň 5 - bakalář výtvarných umění v módě, QR Registrační číslo: 13 / 000159 / L5, Bachelor výtvarných umění v módě marketing a management, QR Registrační číslo: 13/000160 / L5, Bachelor výtvarných umění v designu interiéru, QR Registrační číslo: 13/000161 / L5, Bachelor výtvarných umění v obraze, QR Registrační číslo: 13/000162 / L5, Bachelor výtvarných umění v postupném umění, QR Registrační číslo: 13/000163 / L5; QF Level 6 - Master of Arts v přepychu a vedení módy, QR Registrační číslo: 13/000164 / L6, Mistr výtvarných umění v luxusním a módním řízení, QR Registrační číslo: 13/000165 / L6.

Počet žáků ve třídě je malá, což umožňuje každému studentovi možnost získat individuální pozornost. Pracovníci fakulty mají význačné pozadí ve svém oboru. Mezinárodní fakulty a studentský sbor pocházejí ze všech 50 států a 100 zemích. Anglický jako druhý jazyk programu a školený personál mezinárodní studentské služby jsou k dispozici na pomoc zahraničním studentům s úpravou k vysokoškolskému životu ve Spojených státech.

SCAD atletika

Zpočátku členem národního sdružení meziuniverzitní atletiky od roku 1987 do roku 1992, SCAD potom převedeni na divizi III atletická asociace National Collegiate. V SCAD Bees poslal 20 týmy, NCAA postseason konkurenci mezi lety 1996 a 2003, a každý SCAD atletika tým přihlásit vítězný záznam v průběhu sezóny 2001-02.

Před začátkem sezóny 2003-04, SCAD obnovil své členství s NAIA a nyní soutěží ve sluneční konference (dříve Florida Sun konference). Na podzim roku 2010, SCAD Atlanta začal soutěžit na meziuniverzitní úrovni v NAIA pánských a dámských cross country, golf a tenis.

V posledních letech se SCAD atletické týmy byl zařazen mezi národa top 25 týmů. SCAD atletika zřídila vynikající dědictví náborem talentované student-atleti a postavit týmy v tradici dokonalosti, pro které SCAD je nejlépe známý.

Jedna univerzita s neomezené globálních příležitostí

SCAD je jedna univerzita - nabízet tituly ve čtyřech odlišných místech a on-line prostřednictvím e-learningu. Každé místo SCAD nabízí nový zážitek. Studenti si mohou vybrat ke studiu v jakémkoli místě, v každém čtvrtletí, během jejich vzdělávání. Najděte si svůj múza v Lacoste, nebo ponořit do úžasné kultuře Hongkongu. Získejte chuť rychlém životě v Atlantě nebo klesat v lásce s jižním šarmem Savannah. Můžete si dokonce vybrat vlastní nastavení a úplný přístup prostřednictvím našeho eLearning prostředí.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MA » Zobrazit magisterské programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MA

Magistr V Sekvenčním Umění

Campus forma Denní studium September 2018 Spojené státy americké Atlanta Savannah Hongkong Sham Shui Po Francie Lacoste + 4 více

Jako následné umění student u SCAD, naučíte ovládat sílu vyprávění v každé médium: komiksy, grafické romány, karikatury, kreslené seriály, Manga, dětské knihy a storyboardy. [+]

Sekvenční umělci vyprávějí dnešní příběhy

Jako následné umění student u SCAD, naučíte ovládat sílu vyprávění v každé médium: komiksy, grafické romány, karikatury, kreslené seriály, Manga, dětské knihy a storyboardy. A budete dělat v oddělení tak vysoce ctěný, že to byl nazýván "Harvard komiků," uznal USA Today, a jmenoval mezi třemi orgány, ze kterých Marvel Comics rekrutuje většina editorů.

MA v sekvenčním umění

K dispozici na adrese: - Savannah

SEQA 501 Kreslení strategie pro následné umění * SEQA 502 Vizuální Story Development * SEQA 503 Sekvenční umění výrobní metody * Arth 701 Současné umění SEQA 701 Teorie a praxe pro následné umění SEQA 707 Anatomie a perspektiva pro následné umění SEQA 716 Studio I: Sekvenční metody umění SEQA 717 poznáním narativ SEQA 731 Problémy s digitálním designu v následné umění SEQA 741 barevník techniky † SEQA 745 Psaní pro následné umění † SEQA 749 Sekvenční Art MA Závěrečný projekt Na 500 až 700 na úrovni volitelný Celkový průběhu studia: 45 hodin * MFA v sekvenčním umění ... [-]

Ma V Dějinách Umění

Campus forma Denní studium September 2018 Spojené státy americké Savannah Atlanta Hongkong Sham Shui Po Francie Lacoste + 4 více

Jako student dějin umění na SCAD, budete ideálně situován mezi komplexní akademické krajiny umění a designu, s přístupem k dechberoucí SCAD Muzea umění a dalších rozsáhlých zdrojů. [+]

Staňte se plynně v jazyce umění

Jako student dějin umění na SCAD, budete ideálně situován mezi komplexní akademické krajiny umění a designu, s přístupem k dechberoucí SCAD Muzea umění a dalších rozsáhlých zdrojů. Máme největší dějiny umění fakulty v americkém vysokoškolském vzdělávání, a studenti jsou vedeni mistrů disciplíny. Budete také těžit z SCAD je prominentní sympozia na toto téma, a hostující klíčovými kritiky a historiky dychtivé podělit se o své řemeslo s dějin umění vůdci zítřka.

MA v dějinách umění

K dispozici na adrese: - Savannah

Arth 700 Historiografie dějin umění Arth 703 Moderní a současné Kritická teorie Arth 788 Dějiny umění MA práce 700 úrovni ARLH nebo Arth volitelný - 700-level ARLH nebo Arth volitelný - 700-level Arth volitelný - 700-level Arth volitelný - 700-level Arth volitelný * - Režie volitelný † Celkový průběh studia: 45 hodin Kariéra v dějinách umění ... [-]

Ma V Kině Studií

Campus forma Denní studium September 2018 Spojené státy americké Savannah Atlanta Hongkong Sham Shui Po Francie Lacoste + 4 více

V SCAD, studentům připravit se na robustních kariéru kritiků, recenzentů, novinářů, umělců, podnikatelů a vedoucích přes program věnovaný do světa filmových studií. Ponořte se do práci absolventa, který vypadá na obraz filmu, s jedinečnou schopnost spolupracovat v rámci souvisejících odděleními a rozvíjet široký, prodejní přístup. [+]

Nároku své místo v krajině kina

V SCAD, studentům připravit se na robustních kariéru kritiků, recenzentů, novinářů, umělců, podnikatelů a vedoucích přes program věnovaný do světa filmových studií. Ponořte se do práci absolventa, který vypadá na obraz filmu, s jedinečnou schopnost spolupracovat v rámci souvisejících odděleními a rozvíjet široký, prodejní přístup. Jsme jediná univerzita v USA nabízet jak MFA v oblasti filmu a televize a filmových studií MA pro studenty, kteří chtějí prozkoumat film jeho největších hloubek.

MA v kině studií

K dispozici na adrese: - Savannah

Ciné 703 Metodologie výzkumu v filmových studií CINE 705 Cinema v kontextu: od výstaviště na francouzské nové vlny CINE 715 Historie americké kinematografie I: Průmysl, Estetika a kultura CINE 725 World Cinema: Nadnárodní Perspektivy Ciné 737 Graduate seminář filmových studií CINE 740 Historie americké kinematografie II: Art, Indies a Auteurs ve věku Mediální konglomeráty Ciné 747 problémy v teorii Cinema CINE 788 Cinema Studies MA práce Na 500 až 700 na úrovni volitelný Celkový průběhu studia: 45 hodin Kariéra v kině studií ... [-]

Ma V Obchodním Designu A Umění Vedení

Online forma Campus forma Denní studium Kombinované September 2018 Spojené státy americké Atlanta Savannah Hongkong Sham Shui Po Francie Lacoste + 6 více

Nová konvergence probíhá mezi tvůrčí sféry a obchodním světě. SCAD Business Design a umění vedení Program počítá s rostoucí potřebu nové generaci vůdců, kteří se sloučil originální poznatky s strategické vize pro rozvoj prosperující společnosti, neziskové organizace, průkopnické a inovativní umění a kultura organizace. [+]

Unite umění a kulturu s podniky

Nová konvergence probíhá mezi tvůrčí sféry a obchodním světě. SCAD Business Design a umění vedení Program počítá s rostoucí potřebu nové generaci vůdců, kteří se sloučil originální poznatky s strategické vize pro rozvoj prosperující společnosti, neziskové organizace, průkopnické a inovativní umění a kultura organizace. Základní kurzy v programu se vytvořit tvůrčí ekonomiku kontextu, s důrazem na strategické myšlení, vedení a řízení. Univerzitní spolupráce s předními kreativních podniků vystavuje studentům real-svět kultury podnikání a výzvy.

MA v podnikání designu a umění vedení

K dispozici na adrese: - Atlanta - Savannah - eLearning... [-]


Magistr

Magistr Na Obrázku

Online forma Campus forma Denní studium September 2018 Spojené státy americké Atlanta Savannah Hongkong Sham Shui Po Francie Lacoste + 5 více

SCAD ilustraci Program připravuje studenty k vytváření jemně klíčovými výkresy, přinášet nápady, postavy a osobnosti k životu s použitím jak tradiční a digitální techniky. Jako student tady se naučíte pracovat v profesionálním prostředí prostřednictvím programu strukturované jako pracovní studiu. Budete rozvíjet osobní styl a techniku, naučit se vyjádřit svůj vlastní jedinečný výhled při vytváření ucelené pohled na design. [+]

Kreslení budoucnost přes ilustrace

SCAD ilustraci Program připravuje studenty k vytváření jemně klíčovými výkresy, přinášet nápady, postavy a osobnosti k životu s použitím jak tradiční a digitální techniky. Jako student tady se naučíte pracovat v profesionálním prostředí prostřednictvím programu strukturované jako pracovní studiu. Budete rozvíjet osobní styl a techniku, naučit se vyjádřit svůj vlastní jedinečný výhled při vytváření ucelené pohled na design.

MA na obrázku

K dispozici na adrese: - Atlanta - Savannah - eLearning

Illu 503 Ilustrace Strategie * Illu 504 Kreslení strategie pro Ilustrace * Illu 505 Vlivy na obrázku * Arth 701 Současné umění Illu 701 Média a techniky Illu 714 Kreslení pro ilustrátorů Illu 727 ilustrace Koncepce a složení Illu 730 Digital Solutions pro ilustraci Illu 735 Ilustrace trhy Illu 742 Režie Projekty Ilustrace Illu 749 Ilustrace MA Závěrečný projekt Na 500 až 700 na úrovni volitelný Celkový průběhu studia: 45 hodin * MFA na obrázku ... [-]

Magistr V Animaci

Online forma Campus forma Denní studium Kombinované September 2018 Spojené státy americké Atlanta Savannah Hongkong Sham Shui Po Francie Lacoste + 6 více

Dáváme vám možnost spolupracovat s a vzít volitelných v ostatních velkých společností, jako jsou vizuální efekty, Motion Media, interaktivní design a vývoj hry, zvukového designu, filmu a televizi, a sekvenční umění. [+]

Umění animace

2-D. 3-D. Stop-motion. Digitální modelování. Lanoví. Osvětlení. Podívejte rozvoj. Jako animační student na SCAD, budete zvládnout všechno. Dáváme vám možnost spolupracovat s a vzít volitelných v ostatních velkých společností, jako jsou vizuální efekty, Motion Media, interaktivní design a vývoj hry, zvukového designu, filmu a televizi, a sekvenční umění. Výsledek? Jste absolvent jako dynamický, mnohotvárné animátor, extrémně obchodovatelné a jsou připraveni přijmout průmysl útokem.

MA v Animace

K dispozici na adrese: - Savannah - eLearning

ANIM 501 Animace Souvislosti a historie * Anim 504 Základy animace postav * ANIM 505 Animace znaků Set-up * VSFX 501 Digital 3-D efekty * ANIM 705 Animace Estetika a praxe ANIM 709 Počítačem generovaný modelování a design ANIM 713 Drawing in Motion ANIM 714 3-D Kreslená postavička Animace † ANIM 715 znaků Look Development † ANIM 724 3-D Naturalistický Character Animation ‡ ANIM 725 Životní prostředí Look Development ‡ ANIM 737 Collaborative Project ANIM 748 Animace MA Závěrečný projekt Arth 702 Art Kritika CLC 580 Collaboration§ 700-úrovni anim, DWRI, film, ITGM, MOME parfu, prod, SFDM, SNDS, Thed či VSFX elective§ Celkový průběh studia: 45 hodin * MFA v Animace ... [-]

Magistr V Architektuře

Campus forma Denní studium September 2018 Spojené státy americké Savannah Atlanta Hongkong Sham Shui Po Francie Lacoste + 4 více

V SCAD Vaše architektura stupeň přichází s robustní řadou příležitostí. Můžete stáži v živém trhu Atlanty. Můžete si vzít do evropského vlivu při studiu na SCAD Lacoste. [+]

Architektura a zastavěné prostředí

V SCAD Vaše architektura stupeň přichází s robustní řadou příležitostí. Můžete stáži v živém trhu Atlanty. Můžete si vzít do evropského vlivu při studiu na SCAD Lacoste. Můžete zažít architekturu světového města během třítýdenní ponoření do Hong Kongu. A můžete to udělat vše ze základny v Savannah, která je domovem jednoho z nejslavnějších měst plány na světě a panoramatem historického i soudobé architektury.

Profesionální mistr architektury

K dispozici na adrese: - Savannah

ARCH 706 architektonických kanceláří ARCH 717 Graduate Architecture Studio I: Urbanismus a vývoj ARCH 719 Structures: boční síly ARCH 727 Graduate Architecture Studio II: Komplexní návrh a programování ARCH 737 Graduate Architecture Studio III: Komplexní detaily a systémy ARCH 745 Graduate seminář v architektuře ARCH 747 Graduate Architecture Studio IV: Interdisciplinární Zaměření ARCH 779F Graduate pole Internship¶ ARCH 779T Absolvent Výuka Internship¶ ARCH 798 Absolvent Architecture Studio: práce I - Rozvoj Concept, kontext a program ARCH 799 Absolvent Architecture Studio: práce II - Design detailů a Final Exposition Polí 727 Advanced digitálních aplikací pro praxi a projektové řízení Na 500 na 700-úrovni ARCH, ARLH nebo Arth volitelný - na 500 až 700 na úrovni HIPR či URBA volitelný - na 500 až 700-úrovni zpestřil volitelný - na 500 až 700-level diverzifikovaná volitelný - na 500 k 700-level diverzifikovaná volitelný * - Režie volitelný - se zaměřil volitelný Celkový průběh studia: 90 hodin Kariéra v architektuře ... [-]

Magistr V Designu Nábytku

Campus forma Denní studium September 2018 Spojené státy americké Savannah Atlanta Hongkong Sham Shui Po Francie Lacoste + 4 více

SCAD design nábytku program je zakotvena v rámci robustního umění a design a vysoké školy, kde se studenti vytvořit zařízení, které jsou promyšlené, ergonomické, krásné a udržitelné. [+]

Vybavit svou budoucnost na úspěch

SCAD design nábytku program je zakotvena v rámci robustního umění a design a vysoké školy, kde se studenti vytvořit zařízení, které jsou promyšlené, ergonomické, krásné a udržitelné. Spolupráce s vrstevníky v souvisejících kreativních oblastech vést k přelomových projektů jako SCADpad®, kde SCAD designu nábytku studenti inovované mikro-bytový nábytek řešení, které byly funkční a dech beroucí. Příležitosti stejně jako ty na vás čekají univerzity pro tvůrčí kariéry.

MA v designu nábytku

K dispozici na adrese: - Savannah

SDES 501 Vizuální komunikace a prezentace * SDES 502 Lidský faktor, design myšlení * SDES 503 Základy pro postgraduální výzkumu * Zař 708 3-D počítačově podporované navrhování pro Nábytek Zař 715 metody v Nábytek Fabrication Zař 732 Vývoj nábytkového designu Zař 738 nábytku Studio: Design a implementace Zař 748 Nábytek Studio: Procesní a Prototype Zař 749 Nábytek design MA Závěrečný projekt 700-level ARLH nebo Arth volitelný - Režie Volitelné † - na 500 až 700 na úrovni volitelný Celkový průběhu studia: 45 hodin * MFA v designu nábytku ... [-]

Magistr Ve Filmu A Televizi

Campus forma Denní studium September 2018 Spojené státy americké Atlanta Savannah Hongkong Sham Shui Po Francie Lacoste + 4 více

Jako student filmu a televize na SCAD, budete získávat různé technické dovednosti, soustředit se jako pevná látka kreativní a krok hladce do své profesionální filmové kariéry. Naši studenti těžit z pohlcující zážitek v celém spektru výroby rolí a odpovědností, se zaměřením na pokročilé studium a praxe v obou technických a koncepčních aspektů filmové tvorby. [+]

Film, televize a umění zábavy

Jako student filmu a televize na SCAD, budete získávat různé technické dovednosti, soustředit se jako pevná látka kreativní a krok hladce do své profesionální filmové kariéry. Naši studenti těžit z pohlcující zážitek v celém spektru výroby rolí a odpovědností, se zaměřením na pokročilé studium a praxe v obou technických a koncepčních aspektů filmové tvorby. Staňte vizuální vypravěč, multimediální umělec a kreativní komunikátor, který je plně připraven vstoupit do profesionálního studia - ještě předtím, než jste absolvent.

MA ve filmu a televizi

K dispozici na adrese: - Atlanta - Savannah

FILM 501 technické prvky Film Production * FILM 502 Koncepční Prvky Film Production * FILM 503 Praktické Prvky Film Production * CINE 705 Cinema v kontextu: od výstaviště na francouzské nové vlny FILM 710 Film a Digital Media Production Technology FILM 717 postprodukce FILM 747 Graduate Seminář ve filmu a televize FILM 748 Film and Television MA Závěrečný projekt SNDS 701 zvukový design pro film a video Režie volitelných † - Režie Volitelné † - na 500 až 700 na úrovni volitelný Celkový průběhu studia: 45 hodin * MFA ve filmu a televizi ... [-]

Magistr Ve Fotografii

Online forma Campus forma Denní studium September 2018 Spojené státy americké Atlanta Hongkong Sham Shui Po Savannah Francie Lacoste + 5 více

V srdci fotografie je osobní vize a odlišný úhel pohledu. Je to způsob, jak vidět, perspektivu. SCAD učí talentované studenty vypadají uvnitř a vyvíjejí své vlastní postřehy před zahájením vzrušující kariéru jako profesionální fotograf. [+]

Umění fotografie

V srdci fotografie je osobní vize a odlišný úhel pohledu. Je to způsob, jak vidět, perspektivu. SCAD učí talentované studenty vypadají uvnitř a vyvíjejí své vlastní postřehy před zahájením vzrušující kariéru jako profesionální fotograf. Zde, získáte široké znalosti tradičních technik a zároveň rozvíjet svůj vlastní osobní styl. Budete mít také možnost na posilování své fotografické schopnosti tím, že prozkoumá související tvůrčí odvětví, jako je grafický design nebo reklamy. Brát-pryč? Hlubší povědomí o složení, které pomáhá profesionálním fotografům si všiml.

MA ve fotografii

K dispozici na adrese: - Hong Kong - Savannah - eLearning... [-]


Magistr Ve Vláknech

Campus forma Denní studium September 2018 Spojené státy americké Savannah Atlanta Hongkong Sham Shui Po Francie Lacoste + 4 více

SCAD vlákna oddělení je největší svého druhu v USA, s komplexní vzdělávací program a velké, inspirující zařízení zásobené s top-of-the-line nástrojů a zdrojů. Jako student SCAD, budete zařazeni do elitní řady vláken studentů, kteří pravidelně vítězí významných ocenění na odborných soutěžích a stipendií. [+]

Propletenec tvořivost a úspěch

SCAD vlákna oddělení je největší svého druhu v USA, s komplexní vzdělávací program a velké, inspirující zařízení zásobené s top-of-the-line nástrojů a zdrojů. Jako student SCAD, budete zařazeni do elitní řady vláken studentů, kteří pravidelně vítězí významných ocenění na odborných soutěžích a stipendií. Vydejte se po stopách našich úspěšných vláken absolventy, kteří šli na pozemní neuvěřitelné pracovní místa pro význačné firmy jako anthropologie, Urban Outfitters, živobytí Marthy Stewartové, Diane von Fürstenberg, Lilly Pulitzer, Macy a další.

MA ve vláknech

K dispozici na adrese: - Savannah... [-]


Magistr V Grafickém Designu

Online forma Campus forma Denní studium September 2018 Spojené státy americké Atlanta Hongkong Sham Shui Po Savannah Francie Lacoste + 5 více

Jako grafický design student u SCAD, budete stát se plynně vizuální jazyk, který definuje dnešní powerhouse značek a top-letu organizace. Naše komplexní grafický design studijní program není jen pokrytí základy designu, to se ponoří do balení výrobků, podnikání, mobilní technologie, návrhu rozhraní a uživatelské zkušenosti. [+]

Grafický design a vizuální komunikace

Jako grafický design student u SCAD, budete stát se plynně vizuální jazyk, který definuje dnešní powerhouse značek a top-letu organizace. Naše komplexní grafický design studijní program není jen pokrytí základy designu, to se ponoří do balení výrobků, podnikání, mobilní technologie, návrhu rozhraní a uživatelské zkušenosti. Výsledek? Cena-vyhrávat profesionální portfolio, reálné zkušenosti pracovat pro průmyslovými giganty, a možnost vytvořit trvalou stopu na stále se měnící globální vizuální prostředí - to vše předtím, než jste absolvent.

MA v grafickém designu

K dispozici na adrese: - Atlanta - Hong Kong - Savannah - eLearning... [-]


Magistr V Historickém Uchování

Campus forma Denní studium September 2018 Spojené státy americké Savannah Atlanta Hongkong Sham Shui Po Francie Lacoste + 4 více

Jako student památkové péče na SCAD, budete těžit z jediného historického uchování programu v zemi, která nabízí působivé zkušenosti v USA, Evropě a Asii, s největší fakulty věnované zachování vzdělání. [+]

Zachovat minulost a zároveň zajistit svou budoucnost

Jako student památkové péče na SCAD, budete těžit z jediného historického uchování programu v zemi, která nabízí působivé zkušenosti v USA, Evropě a Asii, s největší fakulty věnované zachování vzdělání. Pokračovat svou vášeň na škole, který byl v čele uchování pro více než tři desetiletí, adaptivně opakované použití téměř 100 historických objektů po celém světě, která bude sloužit jako exkluzivní živou laboratoří.

MA v historickém uchování

K dispozici na adrese: - Savannah - eLearning

ARLH 501 Dějiny moderní architektury * HIPR 501 Sdělení pro preservationist * HIPR 502 Technologie historických staveb * HIPR 701 Zachování Dějiny a teorie HIPR 703 Zachování práva a advokacie HIPR 704 Zachování Ekonomika a rozvoj HIPR 706 Zachování výzkum a průzkum HIPR 709 Zachování Věda: laboratorní metody a analýzy HIPR 716 hodnocení budov I: výzkum, analýza a interpretace HIPR 734 Zachování Rehabilitační HIPR 749 Historické uchování MA Závěrečný projekt Na 500 až 700 na úrovni volitelný Celkový průběhu studia: 45 hodin * MFA v historickém uchování ... [-]

Magistr V Interaktivního Designu A Vývoje Her

Online forma Campus forma Denní studium September 2018 Hongkong Sham Shui Po Spojené státy americké Savannah Atlanta Francie Lacoste + 5 více

V SCAD, bereme vážně hry. Naše interaktivní design a vývoj hry Program získal hlavní cenu v E3 College hry soutěž na dva roky běh, spolu s příjemcem chvály od Princeton Review a animace Career Review. [+]

Není to jen hra - to je kariéra V SCAD, bereme vážně hry. Naše interaktivní design a vývoj hry Program získal hlavní cenu v E3 College hry soutěž na dva roky běh, spolu s příjemcem chvály od Princeton Review a animace Career Review. Z účasti na odborných konferencích k příležitostem ke spolupráci s průmyslovými giganty, naši studenti mají neomezenou možnost vydělávat na jejich vášeň pro interaktivní design. Budeme poskytovat top-of-the-line nástroje, vynikající schopnost a pokročilé osnov, které potřebujete - stačí přinést svůj A-hru.

MA v interaktivním designu a vývoji hry

K dispozici na adrese: - Hong Kong - Savannah - eLearning

ITGM 502 herní design Perspektivy * ITGM 503 metody designu pro interaktivitu * ITGM 505 Hra umění metody * Arth 701 Současné umění CLC 580 Spolupráce † ITGM 705 interaktivní design a média Aplikace ITGM 706 Game projektovou dokumentaci ‡ ITGM 709 Visual Interface a informační design ‡ ITGM 710 znaků Development§ ITGM 715 Interaktivní Web Design§ ITGM 719 Scripting pro interaktivitu # ITGM 721 Prostředí pro hry # ITGM 723 Human-střed interaktivní design ITGM 748 interaktivní design a vývoj her MA Závěrečný projekt 700-level ANIM, DWRI, FILM, ITGM, MOME, VÝNOSU, PROD, SFDM, SNDS, Thed nebo VSFX volitelný † - 700-level ANIM, DWRI, FILM, ITGM, MOME, VÝNOSU, PROD, SFDM, SNDS, Thed nebo VSFX volitelný Celkový průběh studia: 45 hodin * MFA v interaktivním designu a herní vývoj ... [-]

Magistr V Motion Media Designu

Online forma Campus forma Denní studium September 2018 Spojené státy americké Atlanta Savannah Hongkong Sham Shui Po Francie Lacoste + 5 více

Najít globální publikum pro své pohybové vzory média na SCAD. V poslední době se naši studenti vytvořili otvor vizuální pro Super Bowl - nejvíce zobrazenou televizní vysílání v historii USA. Další zkušenosti stejně jako tyto Čekají tu na vás, stejně jako nespočet příležitostí k interakci s hostující odborníky, studovat pod štábem Motion Media duchovních a být zaměstnáni prostřednictvím největších světových značek. [+]

Dejte si kariéru v pohybu médií do plné účinnosti

Najít globální publikum pro své pohybové vzory média na SCAD. V poslední době se naši studenti vytvořili otvor vizuální pro Super Bowl - nejvíce zobrazenou televizní vysílání v historii USA. Další zkušenosti stejně jako tyto Čekají tu na vás, stejně jako nespočet příležitostí k interakci s hostující odborníky, studovat pod štábem Motion Media duchovních a být zaměstnáni prostřednictvím největších světových značek. Budete se vaše vysněné práci s mocí světově první specializovaný studijní program v Motion Media designu za vámi.

MA v Motion Media designu

K dispozici na adrese: - Savannah - eLearning... [-]


Magistr V Módě

Online forma Campus forma Denní studium September 2018 Spojené státy americké Atlanta Savannah Hongkong Sham Shui Po Francie Lacoste + 5 více

SCAD studenti jsou bezchybně připraven pro vedení v dynamickém a ultra-konkurenční globální módní průmysl. Naše přísné vzdělávací program je rozdělen do zásadám návrhu, neomezené tvořivosti a state-of-the-art technologii. [+]

Připojte se k neustále se měnícím se světě módy

SCAD studenti jsou bezchybně připraven pro vedení v dynamickém a ultra-konkurenční globální módní průmysl. Naše přísné vzdělávací program je rozdělen do zásadám návrhu, neomezené tvořivosti a state-of-the-art technologii. Módní Program SCAD má hluboké průmyslu spojení, a top módní trendy navštívit a pracovat se studenty často. S vedením Oceněný, zkušený schopnost a navštěvující mentorů, budete ovládat celé spektrum módy - od koncepční na obchodní.

MA v módě

K dispozici na adrese: - Atlanta - Savannah - eLearning Londýn-založil Business módy zařadil absolvent módní programy SCAD jako číslo 1 celkově ve Spojených státech.... [-]


Magistr V Městském Designu

Campus forma Denní studium September 2018 Spojené státy americké Savannah Atlanta Hongkong Sham Shui Po Francie Lacoste + 4 více

Nejen, že jsme jediné umění a designu univerzita v USA nabídnout Master of Urban designu stupně, děláme to vše uprostřed jedné z nejslavnějších plánů měst na světě. Kromě vašeho homebase v Savannah, můžete také studovat na čtvrtinu, nebo více na našich místech v Atlantě, Lacoste a Hong Kongu, kde můžete pozorovat z první ruky, jak města růstu a funkce v různých kontextech a na různých kontinentech. [+]

Naplánujte si budoucnost v městském designu

Nejen, že jsme jediné umění a designu univerzita v USA nabídnout Master of Urban designu stupně, děláme to vše uprostřed jedné z nejslavnějších plánů měst na světě. Kromě vašeho homebase v Savannah, můžete také studovat na čtvrtinu, nebo více na našich místech v Atlantě, Lacoste a Hong Kongu, kde můžete pozorovat z první ruky, jak města růstu a funkce v různých kontextech a na různých kontinentech. My vám všechny nástroje, které budete potřebovat, aby se daří jako městský designér, takže cityscapes krásnější, více funkční a živější.

Master of urbanismu

K dispozici na adrese: - Savannah... [-]


Magistr V Obraze

Online forma Campus forma Denní studium September 2018 Spojené státy americké Atlanta Savannah Hongkong Sham Shui Po Francie Lacoste + 5 více

V SCAD, můžete se obrátit svou vášeň pro malování na placenou kariéru ve výtvarném umění a nových médií. Naši studenti a absolventi mají vystaveny na světově proslulý muzeí - od Guggenheimova muzea do muzea moderního umění Smithsonian - a podělit se o své práci na nejprestižnějších světových veletrzích umění, včetně Hong Kong International Art Fair a Art Basel Miami Beach. [+]

Barva mimo řádky

V SCAD, můžete se obrátit svou vášeň pro malování na placenou kariéru ve výtvarném umění a nových médií. Naši studenti a absolventi mají vystaveny na světově proslulý muzeí - od Guggenheimova muzea do muzea moderního umění Smithsonian - a podělit se o své práci na nejprestižnějších světových veletrzích umění, včetně Hong Kong International Art Fair a Art Basel Miami Beach. Po celou dobu svého času na SCAD, budete být podpořeny vynikající fakulty, inspirujících zařízení a výroční akce, která dala SCAD v srdci jemného uměleckého světa ... přesně tam, kam patříte.

MA v obraze

K dispozici na adrese: - Atlanta - Savannah... [-]


Magistr V Provedení Pro Udržitelnost

Campus forma Denní studium September 2018 Spojené státy americké Savannah Atlanta Hongkong Sham Shui Po Francie Lacoste + 4 více

Na SCAD, budete mít všechny nástroje, vedení a inspiraci musíte zachránit svět. Náš návrh na program udržitelnosti je zaměřen na přípravu studentů průkopníkem organizační změny, technologické inovace, a materiální občanů advokacii a další jako lídra trhu. [+]

Navrhněte udržitelnou budoucnost

Na SCAD, budete mít všechny nástroje, vedení a inspiraci musíte zachránit svět. Náš návrh na program udržitelnosti je zaměřen na přípravu studentů průkopníkem organizační změny, technologické inovace, a materiální občanů advokacii a další jako lídra trhu. Ty budou mít prospěch z našeho dynamického, prostředí pro spolupráci, kde revoluční projekty jako SCADpad® a partnerství s největšími značek na světě stát každý den.

MA v provedení pro udržitelnost

K dispozici na adrese: - Savannah

SDES 501 Vizuální komunikace a prezentace * SDES 502 Lidský faktor, design myšlení * SDES 503 Základy pro postgraduální výzkumu * DMGT 740 udržitelné postupy v oblasti designu Idus 711 Metody kontextové výzkumu Sust 704 Aplikované Teorie do udržitelnosti Sust 708 principů trvale udržitelného Materiály Sust 713 Interdisciplinární Studio I: Design Leadership Sust 748 Design pro udržitelnost MA Závěrečný projekt Režie volitelných † - Režie Volitelné † - na 500 až 700 na úrovni volitelný Celkový průběhu studia: 45 hodin * MFA v provedení pro udržitelnost ... [-]

Magistr V Průmyslovém Designu

Campus forma Denní studium September 2018 Spojené státy americké Savannah Atlanta Hongkong Sham Shui Po Francie Lacoste + 4 více

Průmysloví návrháři formovat náš svět, od her a pomůcek, na kola a lodě, aby vysoké židle a helmy. Jako student SCAD, získáte praktické zkušenosti přináší své nápady do reality, nesoucí na naši skvělou tradici vývoje světové designéry. [+]

Zefektivnění svět prostřednictvím průmyslového designu

Průmysloví návrháři formovat náš svět, od her a pomůcek, na kola a lodě, aby vysoké židle a helmy. Jako student SCAD, získáte praktické zkušenosti přináší své nápady do reality, nesoucí na naši skvělou tradici vývoje světové designéry. V posledních letech se naši studenti pracovali s některými z nejznámějších značek na světě - včetně Coca-Cola, Hewlett-Packard, AT & T, Dell, Mattel, Microsoft, Reebok a Fisher-Price - vymyslet praktická řešení skutečných problémů. Výsledek? Vynikající podklady, které pomáhají naši absolventi složení odborné svět útokem.

MA v průmyslovém designu ... [-]

Magistr V Přepychu A Vedení Módy

Online forma Campus forma Denní studium September 2018 Spojené státy americké Atlanta Hongkong Sham Shui Po Savannah Francie Lacoste + 5 více

SCAD nabízí jako první na světě MA a MFA studijní programy v přepychu a vedení módy. Tento specializovaný obor vás připraví na náročné kariéru v rychle se měnícím, neustále se vyvíjející odvětví. Náš program zahrnuje trendspotting, mediální strategie, vedení PR, organizační struktury, řízení dodavatelského řetězce, komunikace a módní události, zajištění toho, že naši absolventi jsou připraveni šlápnout. [+]

Umění luxusu a vedení módy

SCAD nabídek jako první na světě MA a MFA studijní programy v přepychu a vedení módy. Tento specializovaný obor vás připraví na náročné kariéru v rychle se měnícím, neustále se vyvíjející odvětví. Náš program zahrnuje trendspotting, mediální strategie, vedení PR, organizační struktury, řízení dodavatelského řetězce, komunikace a módní události, zajištění toho, že naši absolventi jsou připraveni šlápnout.

MA v luxusním a vedení módy

K dispozici na adrese: - Atlanta - Hong Kong - Savannah - eLearning Londýn-založil Business módy zařadil absolvent módní programy SCAD jako číslo 1 celkově ve Spojených státech.... [-]


Magistr V Příslušenství Designu

Campus forma Denní studium September 2018 Spojené státy americké Savannah Atlanta Hongkong Sham Shui Po Francie Lacoste + 4 více

Se sídlem v Londýně Obchodní módy zařadil absolvent módní programy SCAD jako číslo 1 celkově ve Spojených státech. [+]

Móda svou budoucnost jako příslušenství designér

Jako jediná univerzita na světě, nabídnout MFA v příslušenství designu a první ve Spojených státech, aby nabízely MA v oboru, Jsme zvyklí nastavení bar u SCAD. Jsme hrdi na příslušenství konstrukční oddělení, která poskytuje studentům prestižní stáže, high-end nástrojů a slavného fakulty, kteří jsou na vrcholu této profese. Jako student SCAD, budete také těžit z červených koberců události, které přinášejí největší jména v průmyslu, stejně jako příležitost učit se přímo z hvězd příslušenství designu.

MA v příslušenství designu

K dispozici na adrese: - Savannah Londýn-založil Business módy zařadil absolvent módní programy SCAD jako číslo 1 celkově ve Spojených státech.... [-]


Magistr V Reklamě

Campus forma Denní studium September 2018 Spojené státy americké Atlanta Savannah Hongkong Sham Shui Po Francie Lacoste + 4 více

V důsledku této dynamické a kreativní přístup, naši studenti se pravidelně nejvyšší ocenění v průmyslu soutěžích, a naši absolventi nadále vyprávět příběhy největších světových značek. [+]

Ovládněte umění reklamy

Jako student SCAD, získáte odborné znalosti v každém aspektu reklamy: copywriting, směr umění, digitální produkce a integrovaný marketing značky. V důsledku této dynamické a kreativní přístup, naši studenti se pravidelně nejvyšší ocenění v průmyslu soutěžích, a naši absolventi nadále vyprávět příběhy největších světových značek. Spolupracovní prostředí na umění a design univerzita poskytuje ideální podmínky pro zdokonalování vysoce rozvinutou řemeslo inovačního reklamy.

MA v reklamě

K dispozici na adrese: - Atlanta

Polygr 501 Reklama a Copywriting Essentials * Polygr 502 umělecký směr a Typografie Essentials * Polygr 503 Software a výrobní Essentials * Polygr 705 Typografie pro reklamní Designers Polygr 709 Reklama Studio I: Creative Strategies Polygr 715 Digitální produkční strategie pro reklamu Polygr 719 Reklama Studio II: Branding Solutions Polygr 729 umělecký směr Polygr 731 Creative copywriting pro reklamu Polygr 749 Reklama MA Závěrečný projekt ITGM 715 Interaktivní Web Design 700-level Arth volitelný Celkový průběh studia: 45 hodin * MFA v reklamě ... [-]

Magistr V Sochařství

Campus forma Denní studium September 2018 Spojené státy americké Atlanta Hongkong Sham Shui Po Francie Lacoste Savannah + 4 více

Pro SCAD sochařských studenty, inspirace není nikdy daleko. Mistr své řemeslo v jednom z nejlepších studií v americkém vysokoškolském vzdělávání, navržený architektem Renzo Piano a nachází v těsné blízkosti High Museum of Art v Atlantě. Můžete partnera s předními značkami a velkými jmény, které vytvářejí nezapomenutelnou práci ve veřejné sféře, jako nedávných rozsáhlých studentů umělecká díla SCAD vytvořených pro Hyatt Atlanta Midtown. [+]

Tvar výtvarné umění do své tvůrčí kariéry

Pro SCAD sochařských studenty, inspirace není nikdy daleko. Mistr své řemeslo v jednom z nejlepších studií v americkém vysokoškolském vzdělávání, navržený architektem Renzo Piano a nachází v těsné blízkosti High Museum of Art v Atlantě. Můžete partnera s předními značkami a velkými jmény, které vytvářejí nezapomenutelnou práci ve veřejné sféře, jako nedávných rozsáhlých studentů umělecká díla SCAD vytvořených pro Hyatt Atlanta Midtown. Tato práce a další byl uveden v prestižních médiích, včetně CNN a kabelové připojení - a teď čekají, co budete dělat dál.

MA v sochařství ... [-]

Magistr V Vizuálních Efektů

Campus forma Denní studium September 2018 Spojené státy americké Atlanta Savannah Hongkong Sham Shui Po Francie Lacoste + 4 více

Připojte se k lig SCAD vizuálních efektů absolventy, kteří se podělili o Oscary za svoji práci na takové fenomenální filmů jako "Gravity", "Život Pi", "Strážci Galaxie" a "Velký Gatsby." V ​​SCAD, nastavíme jste se na úspěchu s přístupem k high-end, profesionálních digitálních nástrojů a top-of-the-line studií a vybavení. [+]

Změnit způsob vidíme svět

Připojte se k lig SCAD vizuálních efektů absolventy, kteří se podělili o Oscary za svoji práci na takové fenomenální filmů jako "Gravity", "Život Pi", "Strážci Galaxie" a "Velký Gatsby." V ​​SCAD, nastavíme jste se na úspěchu s přístupem k high-end, profesionálních digitálních nástrojů a top-of-the-line studií a vybavení. Naše fakulta patří působivý seznam odborníků, kteří pracovali pro obry průmyslu, a kdo jsou vizuální efekty duchovní otcové za nejznámějších animovaných filmů našeho letopočtu.

VSFX 502 Programování 3-D modely a shadery * Kariéra v vizuálních efektů Digitální matný malíř Vizuální efekty výrobce [-]

Magistr V Zvukového Designu

Campus forma Denní studium September 2018 Spojené státy americké Savannah Atlanta Hongkong Sham Shui Po Francie Lacoste + 4 více

Pokračovat svou vášeň pro zvukový design na první a jediná univerzita udělovat BFA, MA a MFA míry v této oblasti. Budete ponořeny do osnov, že modely workflow profesionální mediální produkce, přičemž svou práci na další úroveň, ještě předtím, než jste absolvent. [+]

Zvuk úspěchu

Pokračovat svou vášeň pro zvukový design na první a jediná univerzita udělovat BFA, MA a MFA míry v této oblasti. Budete ponořeny do osnov, že modely workflow profesionální mediální produkce, přičemž svou práci na další úroveň, ještě předtím, než jste absolvent. V SCAD, budete také těžit ze spolupráce s kolegy v jiných odděleních filmových a digitálních médiích, spolupracují na vývoji filmy, animace a video hry.

MA v zvukového designu

K dispozici na adrese: - Savannah

Ciné 703 Metodologie výzkumu v filmových studií SNDS 705 Production Mixing SNDS 729 Teorie a praxe v zvukového designu SNDS 730 Scoring na příkaz obrázek SNDS 734 ADR a Foley Míchání SNDS 737 Game Audio design * SNDS 743 postprodukce Metodiky * SNDS 749 zvukový design MA Závěrečný projekt 700-level Arth volitelný - na 500 až 700 na úrovni volitelný Celkový průběhu studia: 45 hodin MFA v zvukového designu ... [-]

Magistr V řízení Designu

Online forma Campus forma Denní studium September 2018 Spojené státy americké Savannah Atlanta Hongkong Sham Shui Po Francie Lacoste + 5 více

Jako student tady, můžete se obrátit svou vášeň pro design do životně důležité profesionálního aktiva, spojují své síly s hlavními značkami v projektech spolupráce, a přistání kýžené stáže v progresivních organizace hladoví pro vaše nápady. [+]

Přineste inovativní design do největších světových značek

SCAD je doma k robustní program pro správu design, který je uznáván v celém odvětví pro výrobu vynikajícím absolventům připravené vyniknout v profesionálním světě jako obhájců inovaci designu a kreativní řešení problémů. Jako student tady, můžete se obrátit svou vášeň pro design do životně důležité profesionálního aktiva, spojují své síly s hlavními značkami v projektech spolupráce, a přistání kýžené stáže v progresivních organizace hladoví pro vaše nápady.

MA v řízení designu

K dispozici na adrese: - Savannah - eLearning

SDES 501 Vizuální komunikace a prezentace * SDES 502 Lidský faktor, design myšlení * SDES 503 Základy pro postgraduální výzkumu * BUSI 710 účetní výkaznictví a analýzy DMGT 702 Historie a interpretace inovace DMGT 706 Idea Vizualizace DMGT 720 Návrh vývoj Inovace a marketingové strategie DMGT 732 Usnadnění tvůrčího myšlení DMGT 748 Design Management MA Závěrečný projekt Idus 711 Metody kontextové výzkumu SDES 704 Applied Teorie v designu Na 500 až 700 na úrovni volitelný Celkový průběhu studia: 45 hodin * MFA v řízení designu ... [-]

Magistr V šperky

Campus forma Denní studium September 2018 Spojené státy americké Savannah Atlanta Hongkong Sham Shui Po Francie Lacoste + 4 více

S titulem z SCAD, můžete si vzít na každém aspektu šperky průmyslu designu. Máme největší šperky program v USA, s 13.562 čtverečních stop zařízení, kde nejmodernější technologie je na dosah ruky. [+]

Využití na svou vášeň pro šperky s titulem z SCAD, můžete si vzít na každém aspektu šperky průmyslu designu. Máme největší šperky program v USA, s 13.562 čtverečních stop zařízení, kde nejmodernější technologie je na dosah ruky. Prostřednictvím profesních partnerství s velkými značkami, jako je The Limited, Michael Kors Hodinky a Fossil, získáte zkušenosti z první ruky jako návrhářem šperků rozvíjet svůj životopis a skladovat vaše portfolio ještě před dokončením studia, příprava vám daří v dnešní kreativní ekonomiky.

MA v klenotech

K dispozici na adrese: - Savannah

MTJW 502 Současné procesy v praxi Studio * SDES 501 Vizuální komunikace a prezentace * SDES 502 Lidský faktor, design myšlení * Arth 701 Současné umění MTJW 702 Historie šperky jako zdroje MTJW 705 Kontextová Studie I: technický výzkum MTJW 708 Kontextová Studie II: Koncept rozvoje MTJW 724 Současné problémy v šperky MTJW 731 Vícenásobné: Objekty pro ozdobě MTJW 739 teorie a kritiky pro šperky MTJW 749 šperky MA Závěrečný projekt Na 500 až 700 na úrovni volitelný Celkový průběhu studia: 45 hodin * MFA v klenotech ... [-]

MFA Písemně

Online forma Campus forma Denní studium September 2018 Spojené státy americké Atlanta Savannah Hongkong Sham Shui Po Francie Lacoste + 5 více

V SCAD, se dozvíte, jak efektivně komunikovat, jak jste prozkoumat každý alej psaní profese prostřednictvím komplexní a současného osnov. Naše kurzy jsou navrženy tak, aby vás připraví na úspěch jako prosperující spisovatel v jakémkoli žánru a jakékoliv profesionální sféře. Studenti často dokončit své tituly s uveřejněním úvěrů na jejich jména. [+]

Mnohostranná umění psaní

V SCAD, se dozvíte, jak efektivně komunikovat, jak jste prozkoumat každý alej psaní profese prostřednictvím komplexní a současného osnov. Naše kurzy jsou navrženy tak, aby vás připraví na úspěch jako prosperující spisovatel v jakémkoli žánru a jakékoliv profesionální sféře. Studenti často dokončit své tituly s uveřejněním úvěrů na jejich jména. S mimořádně vysokou mírou zaměstnanosti v průmyslu, psaní programu SCAD posílá studenty do dynamickém světě publikování plně připraven vzkvétat.

MFA písemně

K dispozici na adrese: - Atlanta - Savannah - eLearning

Arth 701 Současné umění Arth 702 Art Kritika ENGL 733 Historie Rétorika Writ 703 Psaní pro digitální komunikace Writ 713 Literatura faktu I: Analýza tvůrčí literatury faktu Writ 723 Literatura faktu II: Zvládnutí Style, hlasu a Předmět Writ 725 Přesvědčivé Psaní Writ 743 Professional Psaní pro obchodní aplikace Writ 753 volné noze psaní pro publikaci Writ 763 Vydavatelství Process Writ 773 Public Relations Média Psaní / a strategie Writ 779F Graduate pole Internship * Writ 779T Absolvent Výuka Internship * Writ 779F Graduate pole Internship † Writ 779T Absolvent Výuka Internship † Writ 790 Psaní MFA práce Na 500 až 700-level volitelný - na 500 až 700-level volitelný - na 500 až 700-level volitelný - na 500 až 700 na úrovni volitelný Celkový průběhu studia: 90 hodin Kariéra v písemné formě ... [-]

MFA V Designu Služby

Campus forma Denní studium September 2018 Spojené státy americké Savannah Atlanta Hongkong Sham Shui Po Francie Lacoste + 4 více

Návrháři Servisní mění svět, přináší inovace a přístup ke zdravotní péči, dopravu, vzdělání a maloobchodu lidské-střed. SCAD byla první univerzita v USA nabízet současně BFA a MFA míry v tomto rychle se rozvíjejícím poli, a můžete se připojit k dědictví inovací, které se daří zde. [+]

Budoucí reimagined přes návrh služby

Návrháři Servisní mění svět, přináší inovace a přístup ke zdravotní péči, dopravu, vzdělání a maloobchodu lidské-střed. SCAD byla první univerzita v USA nabízet současně BFA a MFA míry v tomto rychle se rozvíjejícím poli, a můžete se připojit k dědictví inovací, které se daří zde. Za prvé, využít malých třídách s fakulty, kteří jsou také praktikují odborníky, příležitosti ke spolupráci s předními organizacemi a spolupráce s kreativními vrstevníky - pak vytvořte konstrukční řešení zítřka.

MFA v designu služby

K dispozici na adrese: - Savannah

SDES 501 Vizuální komunikace a prezentace * SDES 502 Lidský faktor, design myšlení * SDES 503 Základy pro postgraduální výzkumu * ANTH 701 Globální kulturní teorie DMGT 720 Návrh vývoj Inovace a marketingové strategie DMGT 783 Konstrukční Futures: Trendy, předvídavost a Intuition Iact 701 Teorie Interaction designu Iact 731 Informační architektura pro projektanty Idus 711 Metody kontextové výzkumu SERV 711 Service Design: Principles and Practice SERV 722 Kritické Metody Prototyping služby a zážitky SERV 724 User-střed Design pro služby SERV 728 Service Design Studio I: Tvorba služeb, produktů, rozhraní a zážitků SERV 753 služby, inovace a podnikání SERV 769 Service Design Studio II: Přístupy výletní založené na návrh služby SERV 779F Graduate pole Internship † SERV 779T Absolvent Výuka Internship † SERV 790 Service Design MFA práce Na 500 až 700-level volitelný - na 500 až 700-level volitelný - na 500 až 700-level volitelný - na 500 až 700 na úrovni volitelný Celkový průběhu studia: 90 hodin * Kariéra v designu... [-]

MFA V Printmaking

Campus forma Denní studium September 2018 Spojené státy americké Atlanta Hongkong Sham Shui Po Francie Lacoste Savannah + 4 více

V SCAD, můžete dostat své špinavé ruce a hrát na křižovatce výtvarného umění a technologie a designu. Grafika je 21. století, který spojuje disciplína, historické a současné teorie, a tak jsme vám exkluzivní přístup ke všem nástroje, které potřebujete zvládnout každou žádost techniky. [+]

Umění grafiky

V SCAD, můžete dostat své špinavé ruce a hrát na křižovatce výtvarného umění a technologie a designu. Grafika je 21. století, který spojuje disciplína, historické a současné teorie, a tak jsme vám exkluzivní přístup ke všem nástroje, které potřebujete zvládnout každou žádost techniky. Od hlubotiskem, aby fotolitografii, aby fotopolymeru, můžete to udělat všechno v pokročilých printmaking studiích určených výslovně pro vás. Učte se od vynikající fakulty, vzácný host řemeslníky a real-svět zkušeností s budoucími zaměstnavateli ... pak se průmysl bouřkou.

MFA v printmaking

K dispozici na adrese: - Atlanta

Arth 701 Současné umění Arth 702 Art Kritika PRMK 704 Technické přístupy v printmaking PRMK 713 Studio I: snímků a Concept PRMK 716 Studio II: Personal Vision PRMK 722 Digital a fotografické aplikace v grafiky PRMK 740 portfolia Single Edition PRMK 745 Alternativní procesy v grafiky PRMK 764 Graduate seminář grafiky PRMK 779F Graduate pole Internship * PRMK 779T Absolvent Výuka Internship * PRMK 779F Graduate pole Internship † PRMK 779T Absolvent Výuka Internship † PRMK 790 Grafika MFA práce SFIN 716 Teorie a procesy I: Kritická analýza SFIN 770 Fine Art MFA Self-propagace Na 500 až 700-level volitelný - na 500 až 700-level volitelný - na 500 až 700-level volitelný - na 500 až 700 na úrovni volitelný Celkový průběhu studia: 90 hodin Kariéra v grafiky ... [-]

Mgr. Design Interiéru

Online forma Campus forma Denní studium September 2018 Spojené státy americké Atlanta Savannah Hongkong Sham Shui Po Francie Lacoste + 5 více

Jako student SCAD, budete mít exkluzivní přístup k univerzitě opakovaně jmenovitém číslo jedna pro studium interiéru design DesignIntelligence. Jmenoval mezi nejlepší americké architektury a designu školy, obě naše bakalářské a magisterské programy pravidelně dostávat ohlas v průmyslu. [+]

Umně uspořádat svou kariéru

Jako student SCAD, budete mít exkluzivní přístup k univerzitě opakovaně jmenovitém číslo jedna pro studium interiéru design DesignIntelligence. Jmenoval mezi nejlepší americké architektury a designu školy, obě naše bakalářské a magisterské programy pravidelně dostávat ohlas v průmyslu. Pomocí společných projektů, můžete pracovat na převratné nový vývoj, jako SCADpad® - mikro-bydlení projekt, který sbíral globální lis pro SCAD studenty - řešení designu výzvám zítřka.

Design interiéru mise:

SCAD design interiéru oddělení existuje vést studenty, aby se inovativní návrháři interiérů schopen kritického myšlení, efektivní komunikace a spolupráce týmová práce, s důrazem na profesní etiku a hodnoty v rámci sociální, životního prostředí a globální projekční praxi.... [-]


MZV V Dramatické Písemně

Campus forma Denní studium September 2018 Spojené státy americké Savannah Atlanta Hongkong Sham Shui Po Francie Lacoste + 4 více

V SCAD, studenti dramatického psaní zvládnout nuance jazyka, neboť návrh nezapomenutelné příběhy pro divadlo, film, televizi, celovečerní animace a další. Naše pozice jako první univerzitě umění a designu znamená, že budete mít prospěch z ochranné známky SCAD synergie mezi talentované kolegy v každé tvůrčí aréně. [+]

Viz vaše slova v pohybu

V SCAD, studenti dramatického psaní zvládnout nuance jazyka, neboť návrh nezapomenutelné příběhy pro divadlo, film, televizi, celovečerní animace a další. Naše pozice jako první univerzitě umění a designu znamená, že budete mít prospěch z ochranné známky SCAD synergie mezi talentované kolegy v každé tvůrčí aréně. Viz vaše práce přijít k životu prostřednictvím spolupráce s režiséry, herci, designérů a techniků, a zároveň se naučíte od průmyslových gigantů, kteří navštíví SCAD každý rok a nabízejí osobní zpětnou vazbu na svou práci.

MFA v dramatické písemně

K dispozici na adrese: - Savannah

Arth 701 Současné umění Arth 702 Art Kritika DWRI 708 Formuláře v dramatiky * DWRI 728 Script Analysis * DWRI 738 Playwriting: Prvky a Execution DWRI 740 dramatici, herců a režisérů Lab DWRI 775 Dramaturgie DWRI 779F Graduate pole Internship † DWRI 779T Absolvent Výuka Internship † DWRI 790 Dramatické psaní MFA práce FILM 704 Produkce pro film a televizi FILM 706 Crafting krátký film scénář FILM 707 Screenwriting FILM 708 Projektování Střely FILM 762 Psaní pro televizi FILM 763 Scripting Epizodická Komedie ‡ FILM 769 Televize Pilot ‡ Na 500 až 700-level volitelný - na 500 až 700-level volitelný - na 500 až 700-level volitelný - na 500 až 700 na úrovni volitelný Celkový průběhu studia: 90 hodin Kariéra v dramatické psaní ... [-]

MZV V Dějinách Architektury

Campus forma Denní studium September 2018 Spojené státy americké Savannah Atlanta Hongkong Sham Shui Po Francie Lacoste + 4 více

SCAD je jedním z pouhých dvou amerických univerzit nabídnout bakalářský titul v stavitelské historii, a naše vlajková loď místo mezi jednu z nejlépe dochovaných městských krajin v zemi činí savany prvotní nastavení pro objevování tohoto řemesla. [+]

Odhalit lidské zkušenosti prostřednictvím architektonické historie

SCAD je jedním z pouhých dvou amerických univerzit nabídnout bakalářský titul v stavitelské historii, a naše vlajková loď místo mezi jednu z nejlépe dochovaných městských krajin v zemi činí savany prvotní nastavení pro objevování tohoto řemesla. Využijte osnov, která pokrývá všechny hlavní historické epochy v západní a světových tradic, možnost cestovat do zahraničí, aby dokonale zachovalé středověké vesnice, a vyhledávaný stáže a zdroje na dosah ruky. Drtivá svět architektonické historie čeká.

MFA v dějinách architektury

K dispozici na adrese: - Savannah

ARLH 700 Metody výzkumu v architektonické historie ARLH 705 Architektonické Historie Metodologie a historiografie ARLH 770 dokumentování a tlumočnictví vybudovaného prostředí ARLH 779F Graduate pole Internship * ARLH 779T Absolvent Výuka Internship * ARLH 779F Graduate pole Internship † ARLH 779T Absolvent Výuka Internship † ARLH 787 Řízený výzkum v dějinách architektury ARLH 790 architektonické historie MFA práce CLC 580 Spolupráce 700-level ARLH volitelný: Analýza amerického polokoule - 700-level ARLH plánovanou: Analýza modernity - 700-level ARLH plánovanou: Vyhodnocení pre-moderní tradice - 700-level ARLH volitelný: Zkoumání non-západní svět - 700- Úroveň ARLH seminář - 700-level ARLH volitelný ‡ - 700-level ARLH nebo Arth volitelný - 700-level škola stavební umění volitelných - na 500 na 700-úrovni zpestřil volitelný - na 500 až 700-level studio volitelný - na 500 až 700 -level studio volitelný Celkový průběh studia: 90 hodin Kariéra v architektonické historie ... [-]

MZV V Oblasti Divadelního Umění

Campus forma Denní studium September 2018 Spojené státy americké Savannah Atlanta Hongkong Sham Shui Po Francie Lacoste + 4 více

Ať už je váš sen je hrát na jevišti či ve filmu, jako hlas milovaného animovanou postavu nebo tvář nezapomenutelné reklamy, můžete oslovit globální publikum na SCAD. Naši studenti dostávají soustředěný instrukce a nespočet příležitostí krok v záři reflektorů. [+]

Kreativní kariéry v centru pozornosti

Ať už je váš sen je hrát na jevišti či ve filmu, jako hlas milovaného animovanou postavu nebo tvář nezapomenutelné reklamy, můžete oslovit globální publikum na SCAD. Naši studenti dostávají soustředěný instrukce a nespočet příležitostí krok v záři reflektorů. Budete vetřete lokty s největších herců naší doby na filmovém festivalu v Savannah, a studovat pod profesorů, kteří jsou sami oceněné performerů, scénáristé a režiséři - a to vše proto, že u SCAD, svou vášeň dostává do popředí zájmu.

MZV v oblasti divadelního umění

K dispozici na adrese: - Savannah

PERF 701 Graduate Improvizace Technika pro Film a divadlo PERF 705 Umění boje pro Film a divadlo PERF 708 Vokální Technika pro Screen, jeviště a voice-over PERF 711 Současné drama v kontextu PERF 718 Advanced Hlasová a řečová pro živé a nahraná média PERF 721 Funkční styly: Klasické a dobových textů PERF 731 Funkční styly: Realismus PERF 735 na fotoaparátu Performance Technika PERF 741 Funkční styly: Contemporary Acting Perf 745 On-kamera Jednat styly Perf 755 On-kamera Audition techniky PERF 770 Branding, Self-marketing pro účinkující Perf 775 On-kamera Comedy styly Perf 777 Applications ve výkonu PERF 790 Performing Arts MFA prací 700-level Arth volitelný - na 500 až 700-level volitelný - na 500 až 700 na úrovni volitelný Celkový průběhu studia: 90 hodin Kariéra v oblasti divadelního umění ... [-]

MZV V Tematickou Zábavu Designu

Campus forma Denní studium September 2018 Spojené státy americké Savannah Atlanta Hongkong Sham Shui Po Francie Lacoste + 4 více

Pokračovat svou kariéru jako tématické zábavy designéra na první a jediná univerzita nabízet titul MFA v tomto multibillion dolarů mezinárodního obchodu. Využíváme kreativní kulturu vám umožní přístup k souvisejících programů a pracovat s odbornými partnery na inovativní koncepty. [+]

Vytvořte nezapomenutelné zážitky s tématikou zábavy

Pokračovat svou kariéru jako tématické zábavy designéra na první a jediná univerzita nabízet titul MFA v tomto multibillion dolarů mezinárodního obchodu. Využíváme kreativní kulturu vám umožní přístup k souvisejících programů a pracovat s odbornými partnery na inovativní koncepty. Naše členy fakulty navrhli zážitky Walt Disney parky a Resorts, Universal parky a Resorts a Walt Disney Imagineering - teď je řada na vás vést profesionální sféře jako kreativní myslitel, vypravěč, návrhář a výrobce.

MFA v tematickou zábavu designu

K dispozici na adrese: - Savannah

ARCH 714 Advanced Parametric Design a generativní modelování strategie pro Stavebních umění * Arth 757 mediálního umění CLC 580 Spolupráce † Polí 704 Electronic Design * INDS 503 vizualizace návrhů, komunikace a dokumentace PROD 750 Digitální Vizualizace pro výrobní design PROD 770 profesionálních postupů ve výrobě designu Thed 720 Tématické Zábavní průmysl Thed 730 Concept Design Studio Thed 735 Component Design Studio Thed 765 Design pro tematickou zábavu Thed 775 tématickém prostředí a zajímavosti: Návrh Development Thed 777 Collaborative Design Studio Thed 790 Tématické Entertainment design MFA práce 700-level ANIM, ARCH, DWRI, FILM, IDUS, INDS, ITGM, MOME, VÝNOSU, PROD, SERV, SFDM, SNDS nebo VSFX volitelný † - 700-level anim, oblouk, DWRI, film, injekčními uživateli drog, INDS, ITGM , MOME, VÝNOSU, PROD, SERV, SFDM, SNDS nebo VSFX volitelný - na 500 až 700-level volitelný - na 500 až 700-level volitelný - na 500 až 700-level volitelný - na 500 až 700 na úrovni volitelný Celkový průběh studovat: 90 hodin Kariéra v tématických... [-]

Videos

Welcome to SCAD