Rutgers School of Management and Labor Relations

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

O

Rutgersova škola managementu a pracovních vztahů (SMLR) je předním zdrojem odbornosti ve světě práce, budováním účinných a udržitelných organizací a měnícím se pracovním poměrem. Škola se skládá ze dvou oddělení, z nichž jedna se zaměřuje na všechny aspekty strategického řízení lidských zdrojů a druhá se věnuje sociálně-vědním oborům spojeným se studiem práce a pracovním poměrem - s fakultou z široké škály disciplinárních pozic.

Oddělení řízení lidských zdrojů je zaměřeno na všechny aspekty strategického řízení lidských zdrojů, včetně pochopení role lidských zdrojů při určování individuálního a organizačního úspěchu a řízení lidských zdrojů v globálním kontextu. Oddělení pracovních studií a pracovních vztahů studuje a učí o všech aspektech práce a pracovních vztazích, a zejména o tom, jak může kolektivní zastoupení a veřejná politika zlepšit blaho pracovníků.

Navíc SMLR poskytuje mnoho programů dalšího vzdělávání a certifikátů, které vyučují výzkumníci a experti na světové úrovni.

Dějiny

SMLR byl původně založen zákonem New Jersey v roce 1947 jako Ústav řízení a pracovních vztahů (IMLR). Stejně jako jeho protějšky, které byly vytvořeny současně v ostatních velkých průmyslových státech, byl Institut pověřen podporou nových forem spolupráce v oblasti práce a práce po industriálních nepokojích na konci druhé světové války. Oficiálně se stala školou na vlajkovém areálu Státní univerzity v New Jersey v New Brunswick / Piscataway v roce 1994. Klikněte zde a přečtěte si o historii pracovního vzdělání u Rutgers a IMLR.

Proč SMLR

SMLR poskytuje jedinečný vzdělávací zážitek, ve kterém můžete:

  • Učte se od vysoce citované a publikované fakulty.
  • Zažijte inovativní metody výuky.
  • Síť s lídry v oboru.
  • Získejte pracovní příležitosti.

Na první pohled

Studenti: 1 597 (hlavní a částečné studijní obory)

Fakulta: 50 (denní presenční)

Funkce

  • K dispozici jsou tři vysokoškolské studijní programy s různými zaměřeními, dva programy BA ve spolupráci se školami umění a vědy a program BS, který lze dokončit online. Zjistěte, které by vyhovovaly vašim potřebám a zájmům.
  • Škola nabízí dva vysoce respektované magisterské tituly: MHRM a MLER Fakulta také spravuje Ph.D. v průmyslových vztazích a lidských zdrojích, s absolventy na výzkumných a akademických pozicích.
  • Výzkum, který zkoumá a předjímá měnící se charakter pracoviště, je klíčovou složkou poslání školy.
  • Několik středisek a programů, které se zaměřují na vedoucí výzkum a zlepšování pracovní síly. Programy dalšího vzdělávání zahrnují vzdělání a výzkum v praxi (LEARN) a výkonné vzdělání Rutgers.

Místa

Piscataway černošská čtvrť

Adresa, 1. řádek
94, Rockafeller Rd
Piscataway černošská čtvrť, New Jersey, Spojené státy americké