Rutgers School of Engineering

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Úvod k Rutgers univerzitě-nová Brunswick škola inženýrství

Na Rutgers School of Engineering naši absolventi studenti jsou cennými partnery ve výzkumu, výuky a dosahu. Nabízíme absolventské studijní programy pro dynamické studenty v 10 studijních oborech. S téměř 70 miliony dolarů ve výdajích na výzkum a téměř 200 členy fakulty, kteří se zabývají výzkumem v širokém spektru témat, která ovlivňují společnost, národ a globální společenství, je škola inženýrství dynamickým a akademicky podpůrným prostředím pro provádění postgraduálního studia.

Máme celostátně hodnocený program, který nabízí vysokoškolské vzdělání v oboru biomedicínského inženýrství; civilní a environmentální inženýrství; elektrotechnická a počítačová technika; energetické systémy; průmyslové inženýrství; věda o materiálech a inženýrství; strojírenství a strojírenství a balicí techniky. Rutgers SoE se zabývá špičkovým výzkumem v mnoha disciplínách a získal národní uznání za svůj technologický pokrok. Máme rozsáhlé laboratoře s nejmodernějším vybavením.

Velikost nám záleží. Škola strojírenství je dostatečně malá, aby slibovala zaměření na absolventské vzdělání, ale dostatečně velká, aby si studenti mohli užívat všech výhod, zdrojů a příležitostí přední veřejné výzkumné univerzity.

Fakulta

Člen fakulty SoE je vynikající - každý rok dva nebo více našich členů fakulty získává v průměru ocenění NSF CAREER Awards. Naši členové fakulty jsou často oceňováni svými vrstevníky s cenami a stipendii z nejprestižnějších profesních organizací. Knihy napsané naší fakultou jsou používány po celém světě. Naši členové fakulty, kteří pracují na plný úvazek, stejně jako naše doplňková fakulta, jsou národní a mezinárodní odborníci v širokém spektru oborů. Naše fakulta je také spojena s několika výzkumných center a organizací, a to jak uvnitř, tak mimo Rutgers.

Přátelská, kolektivní atmosféra

Zatímco naše standardy jsou vysoké a přijetí je konkurenceschopné, naše je škola "přátelská k studentům", kde se členové fakulty snaží vzdělávat studenty prostřednictvím výzkumu a kurzů a zvyšovat rozvoj kariéry studentů prostřednictvím osobního mentoringu, prostředí zpětné vazby ve skupinách a příležitosti k honování a marketingu studentských dovedností. Pokud jste ambiciózní student, který se daří v podpůrném prostředí, měli byste vážně zvážit Rutgers School of Engineering .

Umístění

Naše centrální poloha je velmi žádoucí z několika důvodů:

  • Kulturní a společenské příležitosti New Brunswick, stejně jako New York City (35 mi), Philadelphia (60 mi), Princeton (20 mi) a Newark (25 mi) jsou nepřekonatelné.
  • Rutgers je uprostřed největší koncentrace průmyslových a vládních výzkumných laboratoří v USA (zvažovat New Jersey, New York, Philadelphia, Boston, a Washington DC). To zvyšuje možnosti profesního kontaktu a také vyhlídky na zaměstnání.
  • Rutgers se nachází ve velmi rozmanité oblasti, kde téměř každá etnická, kulturní a náboženská skupina v zemi má silné zastoupení. Rozmanitost naší oblasti je naší silnou stránkou, která umožňuje studentům ze všech koutů USA a celého světa, aby se z vašeho prvního dne cítili jako doma.

Místa

Piscataway černošská čtvrť

Adresa, 1. řádek
599 Taylor Road, Piscataway
08854 Piscataway černošská čtvrť, New Jersey, Spojené státy americké