Rocky Mountain College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

O společnosti RMC

Rocky Mountain College je rezidenční komplexní univerzita liberálních umění, která se nachází pod pískovcovými skalními kameny v příměstské čtvrti Billings, Montana, největší a ekonomicky nejživější město v USA. Rocky Mountain College je historicky spjata se sjednocenou církevní církví, sjednocenou metodistickou církví a presbyteriánskou církví (USA) - denominacemi, které se tradičně věnují snahám o poznání, náboženskou toleranci a svobodné šetření a na hodnotách, jako je služba, a charakteru.

Tyto denominační vztahy přispěly k informování o poslání a základních tématech akademie a jsou zřejmé v misi akademie, která vychovává budoucí vůdce prostřednictvím liberálních umění a profesionálních programů, které kultivují kritické myšlení, tvůrčí projev, etické rozhodování, informované občanství a profesionální excelence. Navíc akademie podporuje rozvoj celého člověka a poskytuje příležitost k posílení intelektuálního, emocionálního, fyzického a duchovního růstu studentů jak v areálu, tak prostřednictvím místních a globálních společenství.

Vysoká škola, vysoce ceněná pro svou regionální úroveň, vyjadřuje své poslání prostřednictvím základních témat akademické excelence, transformačního učení a společné odpovědnosti a správcovství. Fakulta akademie se zaměřuje na studium zaměřené na studenta a vede programy, které zahrnují průběžný experiment na palubě Mezinárodní vesmírné stanice a celostátního osvědčeného osvědčujícího programu osvědčování letadel.

Rocky Mountain College může pochlubit rekordem úspěchu, který umožňuje poměr studentů a fakult (12: 1) a velkorysý program finanční pomoci. 99% studentů obdrží balíčky ocenění, které v průměru činí 24 000 USD na jednoho studenta; Navíc 97% studentů absolvuje programy nebo kariéry v požadované oblasti. 52 vysokoškolských specializačních oborů - včetně jednoho z nejlepších leteckých programů v zemi - stejně jako absolventské tituly v lékařských asistentských studijních programech, účetnictví a vzdělávacím vedení získávají studenty ze 41 států a 16 zemí.

Vysoká škola nedávno přerušila půdu pro novou stavovou vědeckou budovu, která by měla být dokončena v roce 2018. Současné strategické iniciativy zahrnují další rozvoj zapojených a zkušenostních učebních programů, rozšířené zkušenosti z prvního roku, rozšířené možnosti vysokoškolského výzkumu, Pathways program pro vzdělávání lékařů a rozšířené akademické podpůrné služby. Rocky Mountain College je dobře umístěna, aby dokončila další etapu ve vývoji svého 139letého úsilí o dosažení nejvyšších očekávání excelence.

Historie RMC

Příběh Rocky Mountain College je opravdu příběh tří vysokých škol. První byl Montana Collegiate Institute v Deer Lodge, který zapsal svou první třídu v roce 1878. Krátce po začátku hodin v Deer Lodge, Mont., Wesleyan College otevřel dveře v Heleně. V Billings, současný web Rocky Mountain College , Polycyklický institut v Billings (BPI) začal na přelomu století nábor studentů z celé země. Tři školy se staly jedním subjektem v roce 1947 - Polytechnickým institutem v Billings, který se stal Rocky Mountain College - první a nejlepší v Montaně.

Od svého založení v roce 1878 byli studenti Rocky Mountain College vůdci. V roce 1947 studenti požádali o přejmenování BPI na Rocky Mountain College . Také si udělali, že urychlí expanzi akademie, a dokonce výstavbu nových budov jako způsobu placení za jejich výuku. Pískovcové kameny byly lomené z Rimrocků a campus se zvedl z okolní zemědělské půdy, aby se stal jednou z nejlépe hodnocených vysokých škol na Západě.

Studenti RMC dnes nejsou úplně jiní než ti z minulosti. Rocky Mountain College stále přitahuje a produkuje vůdce, kteří dělají rozdíl ve sboru a jejich komunitách.

Institut pro mírové studie

IPS logo

Nachází se v areálu Rocky Mountain College v Billings, Mont., Institut pro studium míru "usiluje o vzdělání k prozkoumání a podpoře alternativ k násilí v chování jednotlivců, skupin, organizací, komunit a národů". Toto poslání nás vede, když vstupujeme do třetího desetiletí.

Kontaktovat RMC

Adresa kampusu

Rocky Mountain College
1511 Poly Drive
Billings, MT
59102-1796

Místa

Billings

Rocky Mountain College