Rockford University

Úvod

Read the Official Description

Myslíš, že Rockford je jako jakékoliv jiné univerzitě?

Vedoucí průkopnický výzkum v oblasti kardiologie. Koučování program divize I NCAA turnaje. Testování první umělou srdeční chlopeň u lidí. Navržení balení výrobků pro národní cookie společnosti. Cestování s národním turné kočky. Nobelova cena za mír. Absolventi Rockford univerzita nejsou jako všichni ostatní. Ve skutečnosti, naše absolventi jsou úžasná.

Pro více než 166 roků, absolventi Rockford dělali svou značku po celém světě. Mnohem více, než příprava studentů na něco jsme posílit naši absolventi dosáhnout něčeho. Že posílení začíná přímo na naší akademické půdě. S bohatými akademických příležitostech, praktické zkušenosti, a globálních pohledů, Rockford Vysokoškolští studenti uspět v příjemné společnosti, kde můžete dělat cokoliv, být cokoliv, a zažít něco.

Více o Rockford univerzity

Rockford University, dříve Rockford College, je čtyři roky, co-vzdělávací instituce založená v roce 1847 nabízet bakalářské a magisterské tituly v tradičních svobodných umění a profesních oblastech. Nabízíme přibližně 80 majorů, dětí a mladistvých a koncentrace, včetně dospělých zrychlil ukončení studijního programu pro BS v manažerských studií. Prostřednictvím naší Absolvent studia oddělení, stupně jsou rozšířeny o Master of Business Administration (MBA) a Master of Arts ve výuce (MAT).

Rockford univerzita je domovem jednoho z pouhých 11 Phi Beta Kappa (PBK) kapitol v Illinois, nejprestižnější čestné společnosti ve Spojených státech. Pojmenovaný The Princeton Review jako nejlepší středozápadní College a jedním z pouhých 81 vysokých škol v národě jako "vysoká škola se svědomím", v současné době slouží přibližně 1250 full-a část-čas studentů. Naším posláním je vychovávat muže a ženy vést způsobu života prostřednictvím osnov zakotveného v svobodných umění učení se a doplněna a rozšířena o profesionální a praktických zkušeností.

Vidět MA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MA

Master Of Arts Ve Výuce

Campus forma Denní studium September 2017 Spojené státy americké Rockford

Naše certifikace, souhlasy a Master of Arts ve výuce studijních skladeb posílí svou kariéru, nebo vás připraví na budoucnost odměňování ve školství. [+]

Master of Arts v výuky Učitelé transformovat život ve svých třídách. Pomáháme jim to. Naše certifikace, souhlasy a Master of Arts ve výuce studijních skladeb posílí svou kariéru, nebo vás připraví pro odměňování budoucnost ve vzdělávání - ať už jste v pedagogické oblasti, nové učení, nebo sní o tom, stát se učitelem. Vydělejte počáteční nebo následné certifikace v raném dětství, elementární, K-12, střední, nebo speciální pedagogiky Zasloužit si Master of Arts ve výuce míře v následujících skladeb: Rané dětství, základním, středním, K-12, Speciální pedagogika, nebo čtení Jako certifikovaný učitel, vydělávat váš pán je ve výukové strategie a pokročilé certifikace jako specialista na čtení Vydělejte potvrzení v ESL / Bilingual, učení chování Specialista I, střední škola a učitelem čtení Naše programování je unikátní, flexibilní a zrychlil! Navrhněte plán na míru vaší vášní Dokončit certifikaci 12-24 měsíce Malé počet žáků ve třídě s individuální pozornost Tradiční školní areál prostředí s večerní kurzy pro pracující dospělé Konkurenční vyučování a možnosti platby - trvat až o 4 chodech, než formálně zapsat do programu Vyhrazené a znalý fakulty a zaměstnance, které vám pomohou na každém kroku na cestě Jediný program MAT svého druhu v regionu Pojďte s jakýmkoliv bakalářský titul a získat učitelské vzdělání Od roku 2000, 22 z našich absolventů byla oceněna Golden Apple Awards a dvě absolventky byly uznány jako Illinois učitele roku [-]

Videos

Rockford University. Rock Solid.