Přečtěte si oficiální popis

Naše škola

Rice University 's School of Social Sciences je živá, inkluzivní komunita učenců, studentů a pedagogů, kteří se zavázali propojit naši výuku a výzkum s politikou zlepšování společnosti. Máme sedm oddělení s jedním posláním: řešit největší výzvy společnosti netradiční vizí směřující k utváření budoucnosti, v níž se můžeme všichni prospívat, jednotlivě i kolektivně.

Naši studenti

Rice University 's School of Social Sciences se nachází na kampusu zalesněném 300 akrů v srdci Houstonu v Texasu. Rice University může pochlubit vybavením a odborností velké výzkumné univerzity, ale naše skromná velikost znamená skutečnou mezioborovou spolupráci a úzké pracovní vztahy mezi fakultou a studenty.

Jsme proslulí výzkumem a akademiky, ale zjistíte, že Rice je více než jen místo studia. Je to různorodá akademická komunita, kde naše výjimečná fakulta má osobní zájem na vašem intelektuálním růstu, kvalitě vašeho vzdělání a vaší budoucnosti. Inspirujeme se navzájem, abychom byli našimi nejlepšími a pracujeme napříč tradičními hranicemi, abychom rozšířili naše základní znalosti o světě, a také vyvíjíme interdisciplinární inovativní řešení problémů, kterým čelí lidstvo.

Naše umístění v Houstonu, čtvrtém největším městě ve Spojených státech a jednomu z nejrozmanitějších, znamená, že budete mít spoustu příležitostí k interakci s průmyslem v pohostinném městě, které nemá co dělat.

115254_110883_pexels-photo-1595391.jpeg

Naše fakulta

Fakulta sociálních věd nalézá strategie založené na důkazech a řešení největších problémů společnosti. Naše fakulta chápe, že jejich výzkum má potenciál zlepšit životy ostatních prostřednictvím partnerství s vládou, veřejnými školami a místními nemocnicemi. Naše fakulta vytváří příležitosti pro sociální podnikání tam, kde žádný neexistoval, objevuje inovativní přístupy ke snižování diskriminace a navrhuje intervence na podporu vzdělávacích příležitostí pro všechny. Jedním z mnoha důvodů, proč si studenti vybírají rýži, je fakulty, která se o studenty zajímá a baví výuku. Nikde na akademické půdě není to zřetelnější než škola sociálních věd, kde naše fakulta soustavně projevuje své odhodlání studentů získáním ocenění za výuku a vytvářením fascinujícího vzdělávacího prostředí, které motivuje studenty k kritickému myšlení.

119937_pexels-photo-1438072.jpeg

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Manažerské kurzy

Rice University

Master of Global Affairs je dvouletý 36 hodinový studijní program. První roční kurikulum vyžaduje sled 18 kreditních hodin, díky nimž jsou studenti vystaveni různým témat ... [+]

Rice University 's Master of Global Affairs je dvouletý magisterský titul, který je sponzorován Jamesem A. Bakerem, III. Institutem pro veřejnou politiku a School of Social Sciences. nabízí školení pro kariéru ve státní správě, soukromém sektoru a mezinárodních organizacích, čímž vytváří absolventy se širokou globální perspektivou vyžadovanou od vůdců pro příští století. Program je považován za plný úvazek s hodinami nabízenými ve večerních hodinách.

Požadavky na přijetí

Master of Global Affairs (MGA) přijímá studenty k zápisu každý podzim. MGA je titulem magisterského studia na plný úvazek a studenti by měli očekávat dokončení titulu do dvou let.... [-]

Spojené státy americké Houston
Srpen 2020
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Rice University

Master of Energy Economics (MEECON) je dvanáctiměsíční profesní magisterský program na plný úvazek, jehož cílem je vzdělávat budoucí lídry a strategické myslitele v energ ... [+]

Master of Energy Economics (MEECON) je dvanáctiměsíční profesní magisterský program na plný úvazek, jehož cílem je vzdělávat budoucí lídry a strategické myslitele v energetickém sektoru. Studenti si osvojí dovednosti, aby poskytli důkladnou analýzu energetických trhů s cílem informovat o budoucí orientaci na trh, rozhodnutí o kapitálových aktivech a pevné strategické směřování. Master of Energy Economics, postavený na programech ekonomického oddělení a Centra pro energetické studie Bakerova institutu (CES), poskytuje novou cestu pro odborníky v oblasti energetiky, aby mohli rozvíjet lidský kapitál relevantní pro rozvoj podnikání a / nebo role strategického plánování.... [-]

Spojené státy americké Houston
Srpen 2020
Angličtina
Denní studium
12 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině

The School of Social Sciences at Rice University

Adresa, 1. řádek
6100 Main St.
TX 77005-1827 Houston, Texas, Spojené státy americké