Přečtěte si oficiální popis

Vítejte v Rennert, nejlepší volbou ve školách pro dosažení vašich cílů anglického jazyka. Ať už si chcete zlepšit svou angličtinu komunikační dovednosti pro profesionální účely, k účasti na americké univerzitě, pro cestování, nebo chatovat s mezinárodními přáteli, Rennert má program a odborné znalosti, které potřebujete.

Jaký je v tom rozdíl Rennert? Zkušenosti, malé třídy a osobní dotek. Od roku 1973 Rennert byl výuku jazyků a může se pochlubit nejmenší velikost třídy v New Yorku s maximálně 10 studentů. Naši kvalifikovaní učitelé, oddaný přinést anglický jazyk k životu pomocí komunikativní metody výuky jazyků a ponoří vás v reálném světě ve dvou z nejzajímavějších amerických měst: New York a Miami!

Naše inovativní Arts a angličtina program zahrnuje individualizované kurzy tance, móda, hudba, make-up umění, fotografování, herectví a film v New Yorku. Miami Arts a angličtina kurzy patří Salsa latinské tance a fotografie na slunných březích South Beach.

Odbornost Rennert v zkoušky TOEFL a Cambridge Přípravné kurzy ke zkouškám, University Access Program a Professional program v angličtině pro profesionály je respektován po celém světě. Dokonce i učitelé pocházejí z celého světa pro naše TESOL vzdělávání učitelů kurzy k získání konkurenční výhody v jejich zemi.

Rennert New York a Rennert Miami South Beach nabízí kompletní rozvrh učitele-vedl aktivit, volných tříd a exkurze pro posílení vaše potěšení a dát si angličtinu komunikační schopnosti do akce. Zveme vás na prohlídku našich programů a vybrat ten, který je pro vás nejlepší. Doufáme, že se brzy uvidíme v New Yorku nebo Miami!

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí: