Rennert English Language School

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Vítejte v Rennert, nejlepší volbou ve školách pro dosažení vašich cílů anglického jazyka. Ať už si chcete zlepšit svou angličtinu komunikační dovednosti pro profesionální účely, k účasti na americké univerzitě, pro cestování, nebo chatovat s mezinárodními přáteli, Rennert má program a odborné znalosti, které potřebujete.

Jaký je v tom rozdíl Rennert? Zkušenosti, malé třídy a osobní dotek. Od roku 1973 Rennert byl výuku jazyků a může se pochlubit nejmenší velikost třídy v New Yorku s maximálně 10 studentů. Naši kvalifikovaní učitelé, oddaný přinést anglický jazyk k životu pomocí komunikativní metody výuky jazyků a ponoří vás v reálném světě ve dvou z nejzajímavějších amerických měst: New York a Miami!

Naše inovativní Arts a angličtina program zahrnuje individualizované kurzy tance, móda, hudba, make-up umění, fotografování, herectví a film v New Yorku. Miami Arts a angličtina kurzy patří Salsa latinské tance a fotografie na slunných březích South Beach.

Odbornost Rennert v zkoušky TOEFL a Cambridge Přípravné kurzy ke zkouškám, University Access Program a Professional program v angličtině pro profesionály je respektován po celém světě. Dokonce i učitelé pocházejí z celého světa pro naše TESOL vzdělávání učitelů kurzy k získání konkurenční výhody v jejich zemi.

Rennert New York a Rennert Miami South Beach nabízí kompletní rozvrh učitele-vedl aktivit, volných tříd a exkurze pro posílení vaše potěšení a dát si angličtinu komunikační schopnosti do akce. Zveme vás na prohlídku našich programů a vybrat ten, který je pro vás nejlepší. Doufáme, že se brzy uvidíme v New Yorku nebo Miami!

Místa

New York

Adresa, 1. řádek
Rennert New York City
216 East 45th Street

NY 10017 New York, New York, Spojené státy americké

Miami Beach

Adresa, 1. řádek
Rennert South Beach
560 Lincoln Road

FL 33139 Miami Beach, Florida, Spojené státy americké

Programy

Tato škola dále nabízí: