Přečtěte si oficiální popis

AACSB Accredited

Naše mise

Škola managementu Rady rozvíjí vedoucí pracovníky v oblasti etiky a podnikání, kteří pozitivně ovlivňují svět prostřednictvím inovací, spolupráce a znalostí.

Naše hodnoty

Naše kultura spolupráce je založena na pěti základních hodnotách inovace, dopadu, spolupráce, integrity a riskování.

Naše budoucnost:

V našich 14 letech naši studenti a absolventi vyvíjeli více než 150 společností, kteří mají prospěch jiným a mají vliv na inovační ekonomiku v našem regionu, státě, zemi a ve světě. Budeme i nadále přijímat špičkové fakulty, přilákáme špičkové studenty a budeme vytvářet podmínky pro inovativní spolupráci v oblasti podnikání a výzkumu.

Rady nabízí program MBA na plný úvazek , dva programy FlexMBA pro pracující profesionály, program Master of Finance , magisterský studijní program Master of Science in Business Analytics , doktorský program , stejně jako bakalářské a výkonné vzdělávací kurzy. Linie UC San Diego zahrnuje 16 laureátů Nobelovy ceny (bývalou a současnou fakultu) a osm příjemců ocenění MacArthur Foundation. Škola Rady je v souvislostech tohoto výzkumu, vývoje a inovací - je základem našeho učebního plánu a našeho akademického modelu.


Globální instituce

Rada Školy řízení na UC San Diego je odborná škola v rámci jednoho z nejvyšších institucí v USA pro vysokoškolské vzdělávání a výzkum. Založena v roce 2003 a akreditována AACSB International (Asociace pro pokročilé kolegiální školy podnikání) v roce 2011, Rady školy je jediná nová obchodní škola vytvořená u americké zprávy

UC San Diego je uznávána jako jedna z nejlepších univerzit na světě a má štěstí, že přinese kulturně různorodé mezinárodní studentské tělo. Škola Rady pokládá kulturní inkluzi za nezbytnou součást školy. Rozmanitost je zásadní pro kreativitu, inovace, vhled a zvláště pochopení, které všechny přispívají k mozaice, která činí naši škola Rady tak výjimečnou.

Škola Rady je odhodlána přitahovat, přivítat a zapojit všechny místní a mezinárodní obyvatelstvo. Komunita v San Diegu získává z intelektuální stimulace, kulturního obohacení, sociálního odhodlání a globálního porozumění různorodé populace.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

MSc

Rady School of Management

Master of Science in Business Analytics (MSBA) na Škola Rady je intenzivní program, který vám poskytne dovednosti pro úspěch v datových bohatých podnikových prostředích. ... [+]

Master of Science in Business Analytics (MSBA) na Škola Rady je intenzivní program, který vám poskytne dovednosti pro úspěch v datových bohatých podnikových prostředích. Program nabízí přísné a praktické školení, které vás připraví na využití dat a analýz k identifikaci obchodních příležitostí, vytváření obchodních informací a vytváření obchodních řešení.

Jako student MSBA získáte jak kvantitativní dovednosti, aby jste vytvořili lepší nástroje pro rozhodování, tak schopnost řídit týmy a efektivně komunikovat se zúčastněnými stranami v každé fázi projektu analýzy.

Pokud jste připraveni aplikovat na tento program, můžete to udělat zde.... [-]

Spojené státy americké San Diego
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
12 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Manažerské kurzy

Rady School of Management

Škola Rady má jedinečnou pozici k tomu, aby mohla nabídnout Master of Finance, která zdůrazňuje kvantitativní metody, empirickou práci a finanční ekonometrii. UC San Dieg ... [+]

STEM určený magisterský program finančního řízení na UC San Diego School of Management připravuje absolventy k řešení významných výzev, kterým čelí finanční sektor.

Školní škola Mistr absolventů financí má zajištěnou pozici s organizacemi jako Goldman Sachs, JP Morgan Chase, Altegris, CITIC Securities, Drobny Capital, Rayliant Global Advisors, Gurtin Municipal Bond Management, PhoenixMart, Meritco Services, Rozpočtové poradce UBS a Stanford Univerzita.

Domov ekonometrie

Škola Rady má jedinečnou pozici k tomu, aby nabídla magisterské studium, které zdůrazňuje kvantitativní metody, empirickou práci a finanční ekonometrii. UC San Diego má bohatou tradici v empirické a teoretické ekonometrii. Některé z nejpoužívanějších empirických modelů se vyvíjely z výzkumu fakulty UC San Diego. Důraz na přísné empirické datově řízené metody rozlišuje Master of Finance od School of Finance od programů specializovaných na finanční inženýrství.... [-]

Spojené státy americké San Diego
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
12 - 15 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Rady School of Management

Master of Professional Accountancy (MPAc) Rady Školy rozšiřuje budoucí kariérní příležitosti tím, že připravuje studenty na širokou škálu příležitostí v oboru účetnictví, ... [+]

Spusťte svou kariéru v profesionálním účetnictví

Master of Professional Accountancy (MPAc) Rady Školy rozšiřuje budoucí kariérní příležitosti tím, že připravuje studenty na širokou škálu příležitostí v oboru účetnictví, které zahrnují veřejné účetní firmy, firemní účetní oddělení a neziskové a vládní organizace. Základem zkušenosti MPC v rámci Rady je mimořádná schopnost fakulty, integrační účetní znalosti, týmové projekty, důraz na komunikaci a týmovou práci, případové studie, odborné semináře, hostující mluvčí, simulace a praktické zkušenosti.

V programu Rady školy MPAc budete:Plní požadavky na účetní vzdělávání pro licencování CPA.Získejte pokročilý stupeň, který se stává pro potenciální zaměstnavatele atraktivnější.Buďte součástí sítě UC San Diego a Rady School.Získejte přístup k osobním kariérovým kariérám prostřednictvím konference Graduate Career Connections.Pracujte v rozmanitém týmu, když se učíte klíčové obchodní funkce, jako je marketing, finance a operace.... [-]
Spojené státy americké San Diego
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
12 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

StartR - Rady School's Accelerator

Rady School of Management
Adresa, 1. řádek
Gilman Drive,9500, La Jolla
92093 San Diego, California, Spojené státy americké
Website
Telefonní číslo
+1 858-534-9000