Přečtěte si oficiální popis

Škola se zavazuje k nejvyšší kvalitě výuky pro jeho bakalářských, magisterských a škola dalšího vzdělávání (SCE) obchodní studenty. School of Business na Providence College usiluje o vytvoření vzdělávací prostředí v souladu s posláním vysoké školy, zakotvené v silném vzdělání svobodných umění a židovsko-křesťanských hodnot jako kloubových v Dominikánské tradici. Postaveno na zdravých etických norem, toto prostředí kultivuje osobní, občanské a profesní rozvoj svých studentů a učitelů prostřednictvím úzké interakci, vynikající pedagogické a vysoce kvalitní stipendium. Poskytujeme vzdělání, které připravuje studenty k celoživotní žáky, etické profesionály a účinné prostředky změny. Naše studijní programy vyvíjet dobře-obešel, společensky odpovědné osoby s ocenění pro výzvy a příležitosti rozmanitosti a globalizace. Osnovy si klade za cíl poskytnout studentům s kompetencemi ve svých vybraných oborech, jakož i v takových klíčových oblastech, jako je kritické myšlení, vedení, týmové práce, komunikace a informační technologie. Naše fakulta je plně odhodlána k dokonalosti ve výuce a výzkumu, stejně jako škola podporující tento podnik. Aktivně podporovat ty intelektuální a odborné příspěvky, které by oživit výuku a servis. Proč studovat Business v Providence College?

Odlište se vzdělání Praxe PC podnikání, který klade důraz na schopnost studentů-interakce odehrává v malém prostředí učeben. Oddělit se od ostatních s podnikového vzdělávání, který je založen na svobodných umění a židovsko-křesťanských hodnot v Dominikánské tradici Obohaťte své znalosti o tom, kdo jste s řadou základních kurzů z podnikání na svobodných umění a vědy. Investujte do vzdělání etické, morální a duchovní hodnoty na bázi, aby se stal obchod s profesionální výrobu etického rozhodnutí dovedností. Rozvíjet vášeň pro pravdu, mysl k výslechu, a schopnost integrovat vaše PC obchodní vzdělání tvořivě zpracovat obchodní otázky.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Manažerské kurzy

Providence College, School of Business

Program studia vedoucího k titul Master of Business správy se skládá z praktických kurzů, které lze použít na práci. Každý kurz je plánován tak, že to bude smysluplné uče ... [+]

Providence College nabízí program magisterského studia vedoucí k získání titulu Master of Business Administration (MBA)

Program studia vedoucího k titul Master of Business správy se skládá z praktických kurzů, které lze použít na práci. Každý kurz je plánován tak, že to bude smysluplné učení, zkušenosti, které budou mít prospěch jednotlivce v jeho kariéře. Mnohé z těchto kurzů mají množstevní důraz s počítačovými aplikacemi.

Nicméně, zatímco typický MBA program je často kritizován za produkci absolventů, kteří ovládají techniku, ale ne látku, Providence College program bere patřičný ohled na sociální účely a povinnosti, jakož i technické aspekty podnikání. Stručně řečeno, snažíme se "zlidštit" Master of Business Administration Programu. To cítíme, je kriticky důležité, dlouho-běh úvahu. ... [-]

Spojené státy americké Providence
Září 2019
Denní studium
Kombinované
Kampus
Přečtěte si více v češtině