Park University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Park univerzita byla založena v roce 1875, a je čtyřletý, soukromá, nezisková, coeducational, svobodných umění instituce, u studijních programů, které jsou plně akreditované vysokého učení Komise, člen North Central sdružení vysokých škol a škol. Park byl jmenován jako nejlepší zařadil hodnoty celostátního mezi soukromými vysokými školami a univerzitami ze strany rodičů a škol, online zdroj pro rodiče vysoké školy-svázal studenty, a nemá žádný ze státních výuky. Studium na univerzitě Park Jako soukromá instituce, třídy parkem s jsou malé a poutavé. Profesoři poskytnout osobní pozornost a připravit studenty pro celoživotní učení. Se studenty z více než 120 zemí, Park poskytuje příležitost dozvědět se o nových kultur, a získat znalosti uspět na globálním trhu. Studenti navštěvuje na univerzitě Park mohou dokončit své tituly v tradičních třídách, v on-line kurzy, nebo tím, že kombinuje tradiční a online třídy takovým způsobem, který vyhovuje jejich potřebám a posiluje jejich vzdělávací zkušenosti. Naše on-line kurzy jsou interaktivní, studentka na střed, a jsou vyučovány vysoce kvalifikovaný, zkušený fakulty. Naším cílem je, aby bylo co nejpohodlnější pro vás získat pokročilého stupně, a budovat svůj úspěch. Centrum podpory Academic nabízí mnoho služeb, které pomáhají našim studentům s jejich akademickým pokrok a rozvoj kariéry Cente r poskytuje služby pro všechny etapy profesního rozvoje. OBLASTI STUDIA Park univerzita nabídne vysokoškoláka a postgraduální studijní programy v těchto studijních oborech:

Hudba, umění a divadlo obchod Komunikační studie vzdělání HUMANITNÍ Informační a informatika / matematika JAZYKY Vedení a administrativa Přírodní vědy Prelaw Medik / Lékařské Společenské vědy a psychologie

Akreditace Studijní programy Park University 's jsou akreditovány vysokého učení Komise, člen North Central sdružení vysokých škol a škol.

Místa

Parkville

Park University

Adresa, 1. řádek
Park University, 8700 NW River Park Drive
64152 Parkville, Missouri, Spojené státy americké
Telefonní číslo
+1 816-741-2000

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Akreditace