Pacific Lutheran University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

PLU se snaží vzdělávat studenty o životech zamyšleného zkoumání, služeb, vedení a péče - pro ostatní lidi, pro jejich komunity a pro Zemi.

Pacific Lutheran University záměrně integruje svobodná umění, profesní studia a občanské angažmá v krásném severozápadním Pacifiku. Díky jedinečným mezinárodním programům a blízkým výzkumným příležitostem studentů a fakult pomáhá PLU svým 3 100 studentům ze všech náboženství a pozadí rozeznat jejich životní povolání prostřednictvím kurzů, mentoringu a stáží u světových podniků a institucí Puget Sound.

Společnost PLU, založená v roce 1890 norskými přistěhovalci, pokračuje v charakteristické tradici luteránského vysokoškolského vzdělávání tím, že se zavazuje k pokroku v poznání, ohleduplnému zkoumání a výslechu, k přípravě občanů sloužících světu ak jeho probíhající reformě. Nachází se v okrese Parkland v Tacoma, Washington, PLU je stanovena v regionu, který také nabízí obrovské příležitosti pro venkovní rekreaci, kulturu a sport.

CELOŽIVOTNÍ, ÚČELOVÉ PROSTŘEDÍ

Na podporu studentů a fakulty při zkoumání velkých životních otázek a zapojení do plnění a smysluplné práce zřídila univerzita Centrum povolání pro divoké naděje. Zřetelně nadějné zkoumání, hledání povolání, které se fakulta a studenti společně zabývají, přetrvává i tváří v tvář nezkrotné a nepředvídatelné povaze světa, ve kterém žijeme.

PLU je první americkou univerzitou, která má na všech sedmi kontinentech současně studijní pobyty, PLU je také první soukromou univerzitou na západním pobřeží, která získala prestižní cenu senátora Paula Simona za internacionalizaci kampusu. Pocta komunitní služby pro vysokoškolské vzdělávání prezidenta Obamy Honor Roll, PLU hostí MediaLab oceněný cenou Emmy; ocenění ArmA ROTC, které získalo ocenění MacArthur Award; a více než 100 klubů a aktivit, včetně 19 různých sportovních týmů na Severozápadní konferenci divize NCAA III.

Univerzita se trvale řadí mezi 20 nejlepších na US University & World Report's Best University of the West a nedávno byla na 4. místě na Západě za nejlepší vysoké školy pro veterány. Rovněž se řadí mezi 4 procenta magisterských univerzit na celostátní úrovni podle průvodce časopisem Washington Monthly College Guide. Univerzita produkovala 100 Fulbrightových učenců od roku 1975.

PLU je známá svým závazkem k rozmanitosti, spravedlnosti a udržitelnosti. Za svůj rekord v oblasti udržitelnosti byla univerzita oceněna Zlatou cenou Asociace pro rozvoj udržitelnosti ve vysokém školství (AASHE). PLU vyhledává studenty ze všech možných pozadí - všech náboženství, všech ras, všech socioekonomických skupin, všech sexuálních orientací - z celého světa. Pro akademický rok 2018-19 je 41 procent přicházejících studentů prvního ročníku první generací ve svých rodinách, kteří navštěvují vysokou školu; 45 procent sebeidentifikuje jako studenty barvy; a 34 procent je způsobilých pro Pell Grant.

A více než 40 let je PLU mezinárodně známá svým programem Holocaust and Genocide Studies, který nyní zahrnuje Kurt Mayer Endowed Chair in Holocaust Studies a každoroční konferenci Powell-Heller pro vzdělávání o holocaustu. Na podzim 2014 se PLU stala jednou z mála univerzit na celostátní úrovni, aby mohla nabídnout nezletilého v oboru holocaustu a genocidy.

Dalším charakteristickým znakem PLU je její národní škola umění a komunikace. Nedávní absolventi vystupují a tvoří na Broadwayi, v televizi a filmu, na jevištích a koncertních sálech po celém světě a ve zpravodajských a mediálních organizacích po celé zemi. Nedávno zrekonstruované centrum umění múzických umění Karen Hille Phillips v hodnotě 20 milionů USD je špičkovým uměleckým centrem v oblasti South Puget Sound.

Univerzita nabízí 44 velkých a 54 nezletilých, jakož i postgraduální a odborné programy v oblasti podnikové administrativy, tvůrčího psaní, vzdělávání, financí, marketingové analýzy, manželské a rodinné terapie a ošetřovatelství.

Místa

Tacoma

Adresa, 1. řádek
Park Avenue South,12180
98447 Tacoma, Washington, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium