Přečtěte si oficiální popis

AACSB Accredited

Vize

Snažíme se být world-class, inovativní, student-zaměřený a výzkum náročné vzdělávací komunita, která posouvá firmy, vlády a společnosti.

Poslání

Připravíme jednotlivce vyniknout v jejich kariéře, zapojit se do svých komunitách, a reagovat na výzvy globálního obchodního světa prostřednictvím naší inovativní, vzdělání a dosah založených na výzkumu.

Mezinárodně akreditované Business School

AACSB akreditace

The Paul College má zřetelný čest být akreditovány AACSB International (Sdružení pro Advance Collegiate školy podnikání), premier akreditační agentury pro obchodní školy po celém světě. AACSB akreditované školy potvrzují svůj závazek ke kvalitě a neustálé zlepšování prostřednictvím přísného a komplexního peer review. Pouze 560 škol v mezinárodním měřítku již splnila nebo překročila přísné normy AACSB, aby se získala tuto elitní akreditaci.

AACSB Mezinárodní akreditace ujišťuje zainteresovaných stran, obchodních škol:

  • Správa zdroje k dosažení pulzující a relevantní poslání.
  • Advance podnikání a řízení znalostí přes fakultní stipendium.
  • Poskytovat vysoce-kalibru výuku kvality a aktuální osnov.
  • Pěstujte smysluplnou interakci mezi studenty a kvalifikované fakulty.
  • Produkovat absolventy, kteří dosáhli stanovených cílů učení.

ACPHA Akreditace

Hospitality Management na University of New Hampshire je také akreditována ACPHA (Akreditační komise pro programy ve správě pohostinství). Akreditace ACPHA má dva základní cíle: zajistit kvalitu programu a na pomoc při zlepšování instituce nebo programu.

NEASC Akreditace

Všechny programy UHN jsou akreditovány NEASC, The New England Sdružení škol a vysokých škol. NEASC, národ je nejstarší regionální accreditating agentura podává více než 2000 veřejných a soukromých institucí v Connecticutu, Maine, Massachusetts, New Hampshire, Rhode Island a Vermont, stejně jako American International škol ve více než 60 zemích.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

MSc

University of New Hampshire - Peter T. Paul College of Business and Economics

MA v oboru ekonomie staví na silných základech základních kurzů v ekonomické teorii a ekonometrie. ... [+]

Paul akademie MA v oboru ekonomie je jedním z nejpřísnějších v zemi. Studenti získat jejich titul v deseti měsících. Program je založen na čtyřech podmínek, které běží od konce srpna do konce května. Většina tříd splňovat čtyři hodiny týdně, které poskytují stejný počet kontaktních hodin na semestr na bázi programy, které vyžadují mnohem větší časový závazek je.

Klíčové vlastnosti 3,5 semestr-ekvivalent kurzy v aplikované ekonometrie a statistiky Capstone výzkumný projekt s one-on-one mentoring z vyhrazeného fakulty Týdenní výzkumný seminář, který přitahuje vědce z celé země Flexibilita vzít kurzů z MBA a dalších programů Celoroční práce se započítává Ph.D. stupeň; možnost pokračovat k doktorátu Nová nejmodernější budovy s vyhrazenými oborů pro studenty magisterského Výukové a výzkumné asistentské k dispozici Záznam o umístění do poradenství, vládní politiky a dalších pracovních míst s vysokou přidanou hodnotou ... [-]
Spojené státy americké Durham
Září 2020
Angličtina
Denní studium
4 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině