PATTEN UNIVERSITY

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

V Patten University, věříme, že každý by měl být schopen získat kvalitní vysokoškolské vzdělání. Zavázali jsme se k tomu, že vyšší vzdělání přístupné a cenově dostupné pro všechny, bez ohledu na jejich věk, místo, etnický původ nebo finanční situaci.

Od roku 1944, Patten University získal pověst pečlivě mentoring studentů a dělat rozdíl v naší komunitě. V současné době jsme rozšířili naši působnost prostřednictvím on-line vzdělávání při zachování náš závazek k obohacení svět a dát studentům blízký osobní pozornost. Na Patten, nikdy nejste jen číslo.

Pomáháme vám daří

S našimi on-line programy se zaměřujeme na pomoc pracující dospělí získat dovednosti a znalosti, které potřebují k postupu nebo měnit jejich kariéry. Náš flexibilní on-line vzdělávací platforma vám dává svobodu vydělat si titul podle vašich podmínek a zároveň se těší úzkou spolupráci s fakultou a studenty poutavým výukovém prostředí.

Jsme také zavázala k tomu, že vzdělání dostupnější, takže studenti mohou získat titul, aniž by získání břemeno dluhu. Naše inovativní výuku model a strategické snižování byrokratické režijní náklady nám umožňuje snížit náklady a předat úspory na vás.

Akreditace Patten University je akreditován WASC Senior College a univerzitní komise ( "WSCUC"). WSCUC je regionální akreditační agentura podávat různorodou skupinu veřejných a soukromých institucí vyššího vzdělávání v celé Kalifornie, Havaj, a Tichomoří, stejně jako omezený počet institucí mimo USA přes jeho práci vzájemného hodnocení, na základě norem souhlasil s tím, členství, WSCUC vybízí k průběžné zlepšování institucionální a zajišťuje členství a jeho voličů, včetně veřejnosti, že akreditované instituce plní své poslání ve službě svým studentům a veřejné blaho.

Místa

Oakland

Adresa, 1. řádek
2433 Coolidge Ave.
94601 Oakland, Kalifornie, Spojené státy americké

USA online

Adresa, 1. řádek
USA online, Spojené státy americké