Old Dominion University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Úvod

Poskytování vzrušující příležitosti k učení a znalosti a zkušenosti světové třídy, oceněný fakulty, Old Dominion University je online Programy jsou ideální, aby vyhovovaly potřebám dnešních studentů.

Kvalitní vzdělávání

Old Dominion pověst pro kvalitu vzdělávání sahá do roku 1930, kdy byl otevřen v Norfolku, jako divize College of William and Mary. Dnes ODU je jedním z mála veřejných vysokých škol s Carnegie nadace "Doktorské univerzity: Vyšší výzkumná činnost" rozdílu. Naši profesoři vytvářet znalosti, stejně jako sdílet. Potvrzující kvalitu svých programů, Old Dominion University je akreditován ale Komise pro vysoké školy jižního sdružení vysokých škol a škol o přiznání bakalářské, magisterské vzdělání specialista a doktorských titulů. Kromě toho, četné programy studia na univerzitě jsou individuálně akreditovány specializovaných agentur uznanými Radou o vysokoškolském vzdělávání akreditaci.

Praktické kurzy Nabízí synchronních a asynchronních on-line kurzů, ODU umožňuje studentům pokračovat ve studiu i nadále splňovat požadavky rodinného a pracovního života. Přečtěte si více o našem internetovém prostředí pro vzdělávání zde.

Podpůrné služby Old Dominion University poskytuje stejné akademické podpory a prostředky pro on-line studentů jsou pro studenty na akademické půdě. Prozkoumat naše online akademické zdroje zde, Technická podpora je k dispozici po celý den a celou noc, každý den v roce.

Místa

Norfolk

Adresa, 1. řádek
Old Dominion University,
Office of Distance Learning,
Gornto Hall #401

VA 23529 Norfolk, Virginie, Spojené státy americké