Nova Southeastern University, College of Computing and Engineering

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Vysoká škola výpočetní techniky NSU podporuje specializované specializace a těší se hvězdné národní reputaci

Vítejte na College of Computing and Engineering (CCE) na Nové jihovýchodní univerzitě. Od průmyslové revoluce jsou inženýři a vědci ve světě v popředí inovací a změn. Dnes čelíme dynamickému a náročnému světu, který vyžaduje naléhavá řešení pro vyvážení jak lidských potřeb, tak přirozených zájmů. Poptávka po vůdčích, kteří řeší problémy, s technickými a výpočetními schopnostmi nebyla nikdy vyšší. Vysoká síla vzdělávacích inovací, College of Computing and Engineering poskytuje vzdělávací programy vyznamenání připravit studenty na vedoucí role v informačních technologiích. Mezi silné stránky školy patří významná fakulta, špičkové učební osnovy a flexibilní online a univerzitní formáty pro bakalářské, magisterské a doktorské programy.

V CCE vzděláváme dnešní inženýry a výpočetní profesionály, aby byli zítřejšími vedoucími řešení problémů prostřednictvím inovativních studijních plánů a výzkumných činností. Naše významná fakulta zapojuje studenty do jedinečného interaktivního vzdělávacího prostředí, které usnadňuje akademickou excelenci a připravuje naše studenty na budoucí kariéru, zatímco vydělávají BS, MS nebo Ph.D. stupeň. Všechny programy umožňují pracujícím profesionálům vydělávat na MS nebo Ph.D. bez přerušení jejich kariéry. Společnosti hledající nové zdroje talentů se dívají na naši vysokou školu kvůli našemu závazku vůči našim studentům a kvalitním programům.

126129_pexels-photo-1438072.jpeg

Naše historie

V roce 1964 byla Nova University of Advanced Technology pronajata jako postgraduální instituce ve fyzických a sociálních vědách. Nova Southeastern University sedí na zemi, která byla dříve Foreman Field, cvičné pole pro námořní letce během druhé světové války umístěné v Davie na Floridě. V roce 1961 prezident John F. Kennedy určil, co je nyní 300-akrový areál, pouze pro vzdělávací účely.

Počínaje rokem 1975 vytvořením postgraduálního programu počítačové vědy pod vedením Dr. Edwarda Simca byla škola průkopníkem v oblasti počítačového výzkumu a vzdělávání. Se svým prvním univerzálním počítačem VAX 11/780 začala škola nabízet online programy v roce 1983 a v roce 1985 vytvořila první elektronickou učebnu.

V roce 1981 Dr. John Scigliano a Abraham Fischler debatovali o vyhlídce na zahájení doktorátu v oboru informační vědy odborníkům na informační knihovnu, kteří jako hlavní nosné médium používají telekomunikace.

Centrum pro počítačové učení (CBL) bylo založeno v roce 1983 s cílem vybudovat nový mechanismus poskytování výuky počítačově zprostředkované komunikace pro „online“ učení. Zahájí se doktorát v oboru informační vědy (DAIS).

Škola vytváří první elektronickou učebnu (ECR) v roce 1985 s on-line programem Master of Science in Computer-Based Learning. Tento program měl osm společných základních kurzů a sedm specializací studia, včetně školení a učení (MSTL), správy informačních zdrojů (MIRM) a informačních systémů (MIS).

V roce 1989 se Centrum pro počítačové učení (CBL) a Centrum pro počítačové vědy (CCS) spojily do podoby Centra pro počítačové a informační vědy (CCIS). Nová škola nyní podporovala oblasti specializace v oblasti informatiky, počítačových informačních systémů, informačních systémů, informačních věd a výpočetní techniky ve vzdělávání. Dr. Edward Lieblein, děkan školy v letech 1993 - 2009.

Rychlá fakta

  1. College of Computing and Engineering připravuje vůdce na výzvy 21. století.
  2. Pracovní profesionálové oceňují flexibilní formáty pro dokončení studijních programů bez přerušení kariéry.
  3. NSU slouží národu jako Národní středisko akademické excelence v oblasti informační bezpečnosti
  4. Od roku 1975 je NSU regionálním průkopníkem v oblasti počítačového výzkumu a vzdělávání.
  5. Významný výzkum fakulty a výuka řady systémů a vznikajících technologií.
  6. Aktualizované učební osnovy činí naše vysokoškolské a postgraduální programy skutečně aktuálními.
  7. Vysoká škola byla online v roce 1983 a vytvořila první elektronickou učebnu v roce 1985.
  8. Koncentrace v našich absolventských programech pokrývají oblasti naléhavých potřeb, jako je kybernetická bezpečnost, softwarové inženýrství a věda o datech.
  9. Absolventi pracují v organizacích Fortune 500, různých federálních a vládních agenturách a na univerzitách po celém světě.

Absolventi

Vysokou školu výpočetní techniky vystudovalo přes 4 500 studentů. Absolventi jsou velmi zvláštní součástí komunity College of Computing and Engineering a jsme na ně hrdí; naši absolventi dosáhli úspěchu v průmyslu, vysokém školství a vládě.

Naši absolventi pracují ve významných organizacích, jako jsou Boeing, IBM, Apple, Microsoft, Google a různé vládní agentury Spojených států, jakož i na vysokých školách a univerzitách po celém světě, a to na fakultních a administrativních pozicích.

Asociace absolventů NSU a Vysoká škola výpočetní techniky a inženýrství nabízejí širokou škálu absoloventek během celého roku na jižní Floridě a po celé zemi. Připojte se k bývalým spolužákům a znovu se připojte, připojte se k síti, socializujte se, učte se a bavte se. Doporučujeme, abyste často kontrolovali svou poštovní schránku, e-mail a web Alumni Association a dozvěděli se o nadcházejících událostech ve vaší oblasti.

Místa

Fort Lauderdale

Adresa, 1. řádek
3301 College Avenue
33314 Fort Lauderdale, Florida, Spojené státy americké