Northwood University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Poslání Northwood University je rozvíjet budoucí vůdce globálního se svobodným podnikáním společnosti.

Základní hodnoty Prohlášení

Věříme, že v:

Výhody podnikatelského se svobodným podnikáním společnosti. individuální svoboda a individuální zodpovědnost. fungující od základů etiky a integrity. propagace a využití globální, různorodé a multikulturní povahu podniku.

Základní prohlášení Účel

Jádro Účel je vyvinout vůdce, manažerů a podnikatelů s charakterem a dovednosti řídit osobní, organizační a společenské úspěšnosti.

Výsledky & Atributy

Etický kodex

Komunita studenty, schopnost a zaměstnanců Northwood univerzity potvrzuje tento etický kodex jako chování, které podpoří naše sdílené hodnoty.

Svoboda: Budeme uplatňovat osobní svobodu, zatímco pojištění jiní být imunní vůči svévolnému zasahování z důvodu stavu nebo okolnost, pojištění, že svoboda bude omezena pouze na naši odpovědnost za jeho důsledky.

Respekt: Budeme jednat se všemi jiné s ohledem na jejich podmínkám a s promyšlené ohledem na jejich hodnotu jako lidské bytosti.

Empatie: Budeme se snažit pochopit pocity, myšlenky a představy o druhých, aby soucit a spravedlnost našich akcí může dojít.

Duchovnost: Budeme usilovat o duchovní rozvoj nezbytný k našemu štěstí a růst a podporovat prostředí, které podporuje tento růst pro všechny.

Poctivost: Budeme objetí pravdivost, čestnost, poctivost a požadovat absenci podvodu nebo podvodu v sebe a ostatní, se kterými jednáme.

Úspěchy: Budeme uplatňovat naše schopnosti k vytváření vysoce úspěch a tleskají vysokou dosažení druhých.

Integrity: Ve všech našich akcí, budeme se řídit kodexem chování, které odráží naše hodnoty, nebyl narušován podle okolností, osobní zisk, tlaku veřejnosti nebo soukromé pokušení.

Odpovídá: My se bude zodpovídat za péči a blaho druhých a odpovědný za zamýšlených a nezamýšlených důsledků našich akcí.

Vysokoškolské vzdělání je více než nabízených kurzů a zkušenosti zpřístupněny. To je architektura těchto prvků, jejichž cílem je vytvořit definované výsledky. Jako učící se komunity, zaměřujeme naše úsilí na splnění těchto výsledků a atributy.

Naši absolventi:

1.. Pochopit tradici svobody.

  1. Mají široké praktické chápání jejich zvoleném oboru.

  2. Jsou obeznámeni s myšlenkami jízdních podnikové vůdce.

  3. Efektivně komunikovat v řeči a psaní.

  4. Pochopení složitých globálních problémů.

6.. Mají stálou přitažlivost k novým myšlenkám.

  1. Dokáže vysvětlit jejich osobní hodnoty.

  2. Pochopit estetické, tvůrčí a duchovní prvky života.

  3. Jsou efektivní self-hodnotitelé.

  4. Jsou orientované na činnost.

  5. Jsou kvalifikovaní na odhalování a řešení problémů.

  6. Seek celoživotního vzdělávání.

Northwood Idea

Máme-li zobrazit vzdělání Northwood University jako investice do vaší budoucnosti. Každá osoba, která věnuje čas do vzdělání Northwood vzdá možnost věnovat, že čas se všemi ostatními pronásledování on nebo ona by mohla zabývají během této doby.

Hodnota The Idea

Věříme, že konkurenceschopná, produktivní snaha může překonat překážky, řešit problémy, a dosažení cílů; že lidské bytosti mohou dělat rozdíl ve světě, ve kterém žijí; že politická a ekonomická svoboda jsou nesmírně důležité při uvolňování tvořivosti a produktivity; že oběť - úspora - je nezbytným předpokladem k pokroku; že rovnost příležitostí na základě příspěvku a nerovnosti na odměnu za použití stejných kritérií jsou nejen vhodné, ale nezbytné podmínky; v systému, který není nucen do souladu s nějakým hlavním plánem; že rozdíly mezi námi, které nás zajímavé a užitečné k sobě navzájem; ve svobodě k nezdaru. Musíme mít možnost nést pozitivní a negativní důsledky našich akcí; že v konkurenčním systému, všichni, kdo se účastní těžit z něj; věnujeme sami na odstranění umělých překážek rovných příležitostí pro všechny lidské bytosti. Rasovou, náboženskou a sexuální bariéry jsou odpor k nám; že pochopení a ocenění umění a humanitních oborech je primárním zdrojem lidského obohacení v životě výrobních lidmi; že vzdělání je něco, co nikdy, že jeden člověk může udělat jiný. Je to spíše něco, co dva lidé dělat společně. To znamená, že vzdělávací instituce, je v první řadě, je zprostředkovatel znalostí.

Cvičíme zdravou skepsi velké a silné vlády, protože si myslíme, historie jasně ukázala, že takové struktury pohybovat rychle od bytí lidí k bytí nad lidmi, a svoboda je ztracen v rovnováze. Naše nesnášenlivost monolitického moci je konzistentní obchodní, práce, a vládní spektra. Máme podezření, kromě toho, že jako společnost nemůžeme získat od založení právních monopolů, s výjimkou několika málo a omezených okolností.

To je Northwood Idea.

historie

Dne 23. března 1959, dva mladí muži s myšlenkou, cíl, a pragmatická filozofie ji zahrnout všechny, odtrhl od své kariéry v tradiční vysoké školy strukturu vytvořit novou koncepci ve vzdělávání.

Jejich vizionářská idea se stala realitou, když Dr. Arthur E. Turner a Dr. R. Gary Stauffer zapsal 100 studentů na Northwood ústavu, použití 19. století panské sídlo v Alma, Michigan, jako školní budovy, malé množství vypůjčených peněz na provozní výdaje, a velké množství odhodlání.

Northwood byl vytvořen jako se svět mění. Rusové zahájila Sputnik a Amerika byla brzy následovat. Stauffer a Turner sledoval závod do vesmíru. Oni si představil nový typ vysoké školy-jednom, kde je výuka řízení vedl. Zatímco hranice prostoru byly odhalovat jejich tajemství, Stauffer a Turner pochopili všechny snahy - technické, výrobní, marketing, maloobchod, každý druh podnikání - potřeba state-of-the-art, řízení etika pohonem.

Čas potvrdil úspěch, co tyto dva mladí pedagogové s názvem "The Northwood Idea" - zahrnující poučení z amerického volného podnikání společnosti do vysokoškolské výuky.

Dr. David E. Fry chopil se kormidla v roce 1982 a pak Dr. Keith A. Pretty in 2006, každý pokračování stejné ideály jako Stauffer a Turner, nikdy váhat ze základních hodnot, univerzita rostla a vyzrálé. Akademické osnovy rozšířil; Northwood šel od bytí institutu pro akreditované University, DeVos Graduate School of Management byla vytvořena a pak rozšířil; dospělém studijního programu a jeho programu střediska rozšířila na více než 20 místech v osmi státech; mezinárodní program centra byly tvořeny v Malajsii, Číny, Srí Lanky a Švýcarska lidové republice; a významná stavba jako kampusu studentského života center přidanou hodnotu ke zkušenostem Northwood studentů. Nové snahy, jako jsou trh s náhradními díly studií, zábavy a sportovního managementu a módy merchandisingu spolu s kampusu partnerství ve švýcarském Montreux, prokázat obohacené zážitek pro všechny naše studenty.

S jasně kloubového misi rozvíjet budoucí vůdce globální, volné podnikání společnosti, Northwood University rozšiřuje svou přítomnost v národních a mezinárodních podniků. Profesoři jsou zapojeni do hospodářské a politického dialogu; Studenti se objevují jako vítězové v regionálních a národních akademických soutěžích. Ve všech areálech a ve všech divizích, Northwood University je pod proudem a aktivně sleduje dynamické programování a zvýšený vliv.

Northwood univerzita vychovává manažery a podnikatele - vysoce kvalifikované a etické vůdce. S více než 35.000 absolventů a pulzující budoucnost před sebou, The Northwood Idea je živ a zdráv.

Místa

Midland

Adresa, 1. řádek
4000 Whiting Dr

48640 Midland, Michigan, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium