Northeast Ohio Medical University- College of Graduate Studies

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Zaměřeno na komunitu

Severovýchodní Ohio lékařská univerzita je oddaná zdraví, ekonomice a kvalitě života v severovýchodním Ohio přes medicínu, lékárnu a vzdělání zdravotnictví studentů a praktiků na všech úrovních; rozvoj nových znalostí prostřednictvím výzkumu v oblasti biomedicínských, komunitních a behaviorálních věd; a poskytování komunitního a wellness vzdělávání v celém regionu.

Nachází se v centru jednoho z nejlepších oblastí zdravotní péče v zemi, společnost NEOMED patří mezi nemocnice na celostátní úrovni, výzkumné společnosti a instituce vysokoškolského vzdělávání, které prosperují ve zdravotnických vědách.

O společnosti NEOMED

3 6 1

3 vysoké školy, 6 oblastí výzkumu, 1 vzdělání a wellness centrum

2300

Klinická a univerzitní fakulta

9

Univerzita a Vysoká škola Pathway partneři

100

Nemocnice, klinické a farmaceutické partnery pro vzdělávací a praktické příležitosti

40 let péče o zdraví

Již více než 40 let společnost NEOMED ve spolupráci se svými vzdělávacími, klinickými a výzkumnými partnery pracovala na úspěšné přípravě odborníků z oblasti zdravotnictví a lékařů, z nichž většina pochází a navrací se na severovýchodním Ohiu. Univerzita cvičí studenty v týmovém, mezioborovém prostředí a nabízí magisterské a doktorské (Pharm.D.) Diplomy, kromě magisterských a doktorských titulů a možností výzkumu v jiných lékařských oborech.

Akreditace

NEOMED a jeho mnoho akademických programů jsou akreditovány a splňovaly standardy kvality vzdělávání akreditačních agentur, které jsou specifické pro jednotlivé disciplíny.

Správa

NEOMED je svět-třída fakulty a zaměstnanci jsou nedílnou součástí posunout NEOMED studenty a budoucnost zdravotní péče v severovýchodním Ohiu a mimo ni.

Vzdělání

NEOMED poskytuje vynikající interprofesionální školení pro studenty lékařských a farmakologických studií ve spolupráci s dalšími univerzitami a více než 150 klinickými zařízeními.

Dějiny

Od svého založení v roce 1973 společnost NEOMED věnovala výcvik další generaci lékařů, farmaceutů a výzkumníků v oblasti zdraví.

Mise

Severovýchodní Ohio lékařská univerzita, přes vzdělání, výzkum a službu, zlepší zdraví, ekonomiku a kvalitu života různorodých společenství Northeast Ohio.

Vidění

Být přední univerzitou v rámci interprofesionální univerzity zdravotnických věd ve Spojených státech.

Hodnoty

Naše hodnoty se odráží v šesté části našeho vzdělávacího, výzkumného a pracovního prostředí: kompetence, komunikace, péče, zvědavost, charakter a komunita.

Vedení univerzity

Vedoucí tým společnosti NEOMED se věnuje plnění poslání, vize a hodnot univerzity a prosazování budoucnosti univerzity.

Místa

Rootstown černošská čtvrť

Adresa, 1. řádek
Ohio 44,4209
44272 Rootstown černošská čtvrť, Ohio, Spojené státy americké