New York University, Leonard N. Stern School of Business

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Od prvního dne, historie NYU Stern (New York University, Leonard N. Stern School of Business), který odrážel to město, ke kterému je tak úzce svázán. Business School NYU byla založena před více než 100 lety právě poskytovat obchodní školení pro syny a dcery přistěhovalců. Dnes, Leonard N. Stern School of Business je v popředí podnikatelského vzdělávání v Americe a ve světě. NYU Stern Hodnoty Na NYU Stern, jsme ve tvaru prostředí, které živí pokrokové vůdce. Vytvořili jsme nejbohatší prostředí pro učení podnikání v zemi našeho závazku vůči 4 hodnotám.

  • Academic Excellence Jsme přesvědčeni, že excelence nepochází z znát správné odpovědi, ale v kladení správných otázek. S jedním z největších a nejlepších fakult na světě, naši studenti rozvíjet nejen hlubší soubor dovedností, ale širší pohled na roli podnikání ve světě.
  • IQ + EQ Vážíme si oba IQ a EQ a tvar komunitu s lidmi, kteří mají oba intelektuální a mezilidské silné stránky.
  • Collaborative Community Věříme v hodnotu naší jedinečné spolupráce obce a poskytují dostatek příležitostí, vedení týmových rolí, klubů a kohort podporovat kulturu spolupráce učení a dělá.
  • Energie globální Hub Věříme, že při začleňování energie New Yorku do naší akademické kultury. Využíváme blízkost k podnikání a kulturní bohatství New Yorku v kreativních a inovativních způsobů.

Místa

New York

Adresa, 1. řádek
NYU Stern
Henry Kaufman Management Center
44 West Fourth Street

10012 New York, New York, Spojené státy americké

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: