New York Institute of Technology (NYIT)

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

New York technologický institut - vysoká škola inženýrství a výpočetní vědy

Prozkoumejte Technologický institut v New Yorku - dynamickou, vysoce hodnocenou a akreditovanou neziskovou univerzitu, která se zavázala vzdělávat novou generaci vedoucích pracovníků a podněcovat inovace a rozvoj podnikání.

111909_Picture1.png

O New Yorském technologickém institutu:

New York Institute of Technology nabízí bakalářské, postgraduální a odborné studijní programy ve více než 50 oborech, včetně informatiky, dat a kybernetické bezpečnosti; biologie a biomedicínské studium; architektura a design; inženýrství; zdravotnické profese a lékařství; IT a digitální technologie; řízení; komunikace a marketing; vzdělávání a poradenství; a energie a udržitelnosti. Neziskový, nezávislý, soukromý a nesektářský institut vysokoškolského vzdělávání, univerzita vítá více než 9 000 studentů po celém světě. Univerzita má areály v New Yorku a Long Island (New York), Jonesboro (Arkansas) a Vancouveru (Britská Kolumbie) a programy po celém světě. Více než 100 000 absolventů tvoří zainteresovaná síť činitelů, tvůrců a inovátorů, kteří jsou připraveni změnit svět, řešit výzvy 21. století a znovu objevit budoucnost.

Od roku 1955 se NYIT zaměřuje na:

 • Poskytněte odborné vzdělávání zaměřené na kariéru
 • Poskytněte všem kvalifikovaným studentům příležitost
 • Podporujte výzkum a stipendium, které těží z většího světa

Kdo jsme:

V technologickém institutu v New Yorku je rozmanitost reprezentována mozaikou zainteresovaných studentů, z nichž každá přispívá jedinečným duševním, kulturním a tvůrčím darem bohatému, živému komunitě kampusů. Fakulta a studenti univerzity reprezentují a zahrnují různorodé perspektivy, hodnoty, myšlenky, prostředí, styly, přístupy, zkušenosti a přesvědčení - poskytující stimulující, výchovné a opravdu kosmopolitní vzdělání 21. století. Podívejte se na NYIT zde.

111914_Picture1.png

Kde jsme:

 • Long Island, NY (Old Westbury)
 • New York, NY
 • Jonesboro, Ark.
 • Vancouver, Kanada

O vysoké škole inženýrství a výpočetní vědy:

111915_Picture1.png

New York Institute of Technology se řadí mezi jednu třetinu akreditovaných inženýrských programů, které uvádí US News

Nápadů, které se zdá být nemožné realizovat, se každý den v New Yorském technologickém institutu objevují, když se studenti naučí řešit problémy, přispět řešením a pracovat na výzvách 21. století, které přímo ovlivňují svět. NYIT studenti zaznamenávají značné výnosy z investic do vzdělání: absolvování odborné přípravy, vybavené dovednostmi a zkušenostmi, které hledají špičkoví zaměstnavatelé, absolventské programy a výzkumné instituce po celém světě. Zpráva o platu ve společnosti PayScale College se zaměřuje na vysokou školu inženýrství a výpočetní techniky mezi nejvýznamnějších 28% inženýrských škol na základě platového potenciálu.

Akademické programy:

 • Elektrotechnika a výpočetní technika, MS
 • Bioinženýrství, MS
 • Strojírenství, MS
 • Počítačová věda, MS
 • Informační, síťová a počítačová bezpečnost, MS
 • Data Science, MS

Podnikatelské a technologické inovační centrum (ETIC)

Podnikatelské a technologické inovační centrum (ETIC) je centrem technologického institutu v New Yorku, jehož cílem je podpořit objev, kultivovat nové podniky a produkty a prohloubit nové myšlenky v oblasti technologií, inženýrství a aplikované vědy. Rozšířením partnerství mezi průmyslem, akademickou komunitou a profesními organizacemi se ETIC snaží rozvíjet kritické oblasti informačních technologií a kybernetické bezpečnosti, bioinženýrství a zdravotnických prostředků a energetických a ekologických technologií.

Pracuje na špičkových laboratořích a zařízeních ETIK ve výši 8000 čtverečních stop, spolupracuje s partnerskými společnostmi a sítěmi investorů a pomáhá jim stát se transformačními vůdci v oboru.

Aplikovaný výzkum a stipendium:

Výzkumné úsilí Institutu technologií v New Yorku obdrží nebývalé financování od národních agentur a prostřednictvím úsilí o vnitřní financování. Odbornost univerzity v oblastech, jako je cybersecurity, robotika, implantovatelné / nositelné technologie, medicína, zdravotní péče, udržitelnost a další, posilují pověst NYIT, že poskytuje inovativní technologická řešení pro skutečné problémy.

Akreditace: Technologický institut v New Yorku je akreditován Střední komisí pro vysokoškolské vzdělávání a je charakterizován správní radou Státní univerzity v New Yorku; naše individuální programy a školy, stejně jako naše globální kampusy, mají také prestižní akreditace. Viz úplný seznam akreditačních agentur.

Místa

New York

New York City (Manhattan)

Adresa, 1. řádek
1855 Broadway
10023 New York, New York, Spojené státy americké

Old Westbury

Long Island (Old Westbury)

Adresa, 1. řádek
Northern Boulevard
P.O. Box 8000

11568-8000 Old Westbury, New York, Spojené státy americké

Vancouver

Vancouver

Adresa, 1. řádek
701 West Georgia Street, 17th floor
Vancouver, BC
Canada

V7Y 1K8 Vancouver, Britská Kolumbie, Kanada

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium