Přečtěte si oficiální popis

60610_ScreenShot2017-11-14at11.19.40.png

New England College je soukromá nezisková vysoká škola, která se nachází v typickém novém městě Henniker v New England, v New Hampshire, která se věnuje poskytováním mimořádného vzdělání studentům vysokoškolských, postgraduálních a doktorských studentů z celého světa.

Pohodlně, důkladně a angažovaně připravuje studenty New England College v nejvyšším stupni vysokých škol na severu. Říkáme tomu "zkušenostní učení" nebo učení se. Ať už se jedná o kurz v oboru nebo filozofii, profesoři NEC zahrnují praktické zkušenosti do učebních osnov, aby studenti absolvovali více než jen titul.

Existuje mnoho prvků, které vás mohou zaujmout na New England College - jedinečnou vzdělávací filozofii, malebné nastavení kampusu nebo všechny aktivity, které mohou přispět k vaší osobní transformaci - a vy byste možná zjistili, že je to pro vás to pravé místo. Vítejte!

Rovné vzdělávací příležitosti

Politikou společnosti New England College je spravovat všechny vzdělávací programy a související podpůrné služby a přínosy způsobem, který nediskriminuje kvůli rasám, barvě, náboženství, pohlaví, sexuální orientaci, věku, národnímu původu, tělesnému nebo duševnímu handicap nebo jiné charakteristiky, které nemohou být legálně základem pro poskytování takových programů či služeb. Dále bude každá oblast v rámci instituce povzbuzovat uplatnění studentů menšin a žen k odstranění účinků jakékoli dřívější diskriminace v poskytování vzdělávacích a souvisejících služeb a zavedení postupů, které zajistí rovné zacházení a rovný přístup k zařízení a vzdělávací přínos všem studentům, jak vyžaduje zákon.

60611_ScreenShot2017-11-14at11.20.09.png

NEC na první pohled

Areál : Henniker, New Hampshire je rychlý 15 minut od hlavního města (Concord, NH), 30 minut od největšího města (Manchester, NH) a 90 minut od Bostonu. Klasy, konferenční prostory a rezidenční sály sdílejí okolí krásu našeho areálu o rozloze 220 akrů a řeky Contoocook.

Programy : 37 bakalářských studijních programů, 12 magisterských studijních programů a 1 doktorský studijní program jsou dodávány v tradici liberálních umění as důrazem na zkušenostní učení prostřednictvím specializované a úspěšné fakulty.

Studenti : Přibližně 1 000 on-campus a 900 on-line vysokoškoláků a 900 absolventů z celého světa navštěvuje New England College. Zkušenost NEC je spolupráce a podpora. Velmi rozmanité, více než třetina studentů NEC se identifikuje jako studenti barev.

Aktivity : 18 sportů ve vesmíru, četných intramurálních sportů a více než 40 klubů a organizací všeho druhu spolu s nekonečným rozpisem zábavných aktivit a akcí usnadňuje pocit, že patříte k NEC. Staňte se součástí Poutního národa!

Statistiky : Studenti NEC využili více než 1000 stáží, trvalý přístup k reálným zkušenostem a praktické školení prostřednictvím aktivní spolupráce s průmyslovými partnery a kariérovým poradenstvím.

Poslání a vize

Poslání

New England College je kreativní a podpůrná učící se komunity, která vyzývá jednotlivce k tomu, aby se proměnili v sebe a svůj svět.

Vize

New England College bude nejuznávanější a vyhledávaná malá soukromá vysoká škola v New Hampshire, známá svými inovativními akademickými programy a vůdčí osobou v oblasti zážitkového vzdělávání.

60612_ScreenShot2017-11-14at11.21.31.png

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

MSc

New England College

Aplikujte vedoucí schopnosti k vedení interdisciplinárních týmů v různých situacích. Být schopen používat finanční a účetní informace pro podporu taktických a strategick ... [+]

Aplikujte vedoucí schopnosti k vedení interdisciplinárních týmů v různých situacích. Být schopen používat finanční a účetní informace pro podporu taktických a strategických rozhodnutí. Pochopte manažerské dovednosti potřebné pro správu složitých projektů k úspěšným závěrům. [-]
Spojené státy americké Henniker USA Online
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
New England College

S růstem digitálního věku měly podniky a organizace přístup k nebývalým datům. ... [+]

On-Campus [-]
Spojené státy americké Henniker USA Online
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
Kombinované
Kampus
Přečtěte si více v češtině
New England College

Master of Science v počítačových informačních systémech je určen pro studenty, kteří se snaží spojit rozvoj technické znalosti v informačních systémech se získáním znalos ... [+]

[-]
Spojené státy americké Henniker USA Online
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
New England College

Master of Science (MS) New England College v programech Human Services nabízejí studentům 36-kreditový studijní program zahrnující mnoho kurzů v 60-úvěrové MS v poradenst ... [+]

Master of Science (MS) New England College v programech Human Services nabízejí studentům 36-kreditový studijní program zahrnující mnoho kurzů v 60-úvěrové MS v poradenství v oblasti duševního zdraví bez intenzivní stážové složky. Absolventi tohoto programu jsou připraveni na vedoucí pozici v oblasti sociálních služeb, vzdělávání, managementu chování v oblasti chování, poradenských organizací a zdravotní péče. Konkrétní profesní dráhy, které absolventi mohou vykonávat, zahrnují vedení případů, odborníci na denní léčbu, psychologičtí asistenti a odborní hodnotitelé.

36-úvěrové MS v oblasti lidských služeb není navrženo tak, aby splňovalo požadavky týkající se licencí pro poradenské povolání. Tento program je určen pro studenty v oblasti poradenství, psychologie nebo příbuzných oborů, které chtějí vykonávat kariéru v soukromých nebo veřejných službách lidských zdrojů nebo v poradenství. Základní kurzy poskytují znalosti v oboru, zatímco volitelné předměty poskytují zkoumání současných otázek, které studentovi umožňují soustředit se na populace lidských služeb a / nebo oblasti zájmu o podpůrné poradenství a vedení / řízení. Studenti budou muset úspěšně dokončit projekt capstone, aby prokázali dosažení kompetence základních odborných dovedností jako požadavek na promoci.... [-]

Spojené státy americké Henniker USA Online
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kombinované
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Adresa, 1. řádek
98 Bridge Street
03242 Henniker, New Hampshire, Spojené státy americké
Website
Telefonní číslo
603.428.2000
Adresa, 1. řádek
USA Online, Spojené státy americké