Přečtěte si oficiální popis

Vynález, inovace a podnikání

Je New York University School of Tandon zásadním způsobem Engineering přiblížit akademiky a výzkum tím, že ozbrojí fakulty a studenty s nástroji a zdroji obrátit svou inspiraci do aplikací, produktů a služeb, které se na útěk směrem na trhu.

Online - Naučte se kdykoliv a kdekoliv

NYU Tandon School of Engineering je jedním z národa nejuznávanějších škol strojírenství, aplikovaných věd, managementu a technologií. Nyní, NYU Tandon Online (dříve NYU-ePoly) nabízí možnost získat pokročilé absolvent titul nebo osvědčení plně online.

Přístup k internetu nebylo nikdy jednodušší, rychlejší a ekonomičtější, aby bylo možné přijmout postgraduální kurzy s NYU Tandon School of Engineering kdekoli a kdykoli budete chtít - v práci, doma, z 35.000 stop, jak budete létat splnit klienta nebo návrat z těžce vydělané dovolenou.

Pokud si myslíte, že váš plán je příliš zaneprázdněn pro třídu, zamyslete se znovu. Jestliže vaše práce nebo tempo svého každodenního života vám brání navštěvovat třídy na akademické půdě, nyní můžete s důvěrou obrátit na NYU Tandon Online vydělat svůj Graduate Certificate nebo magisterský titul v oboru více než tucet on-line programy.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina