NYU Steinhardt School of Culture, Education and Human Development

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

O společnosti NYU Steinhardt

Jedinečná integrace NYU Steinhardt v oblasti vzdělávání, zdravotnictví, umění a médií nás staví do středu hnutí: vzdělávání pro sociální změny.

Steinhardtovi studenti jsou nadšení, že pomáhají druhým.

Naším posláním je rozvíjet znalosti, tvořivost a inovace na křižovatce kultury, vzdělávání a lidského rozvoje. Příkladem je závazek NYU být veřejnou službou.

Naše akademické programy patří mezi nejlepší v zemi.

Magisterské programy NYU Steinhardta v aplikované psychologii, vzdělávání, zdravotnictví, médiích, hudbě a provádění uměleckých profesí a umění a umělecké profese přitahují nedávné absolventy vysokých škol, zavedené profesionály hledající licenci nebo certifikaci a změny kariéry. Náš vzdělávací program poskytuje našim studentům možnost studovat v zahraničí a zažít praktické učení.

Pokročilé programy certifikátů vám umožňují studovat ve specializovaných oblastech aplikované psychologie, vzdělávání, hudby a múzických umění a fyzikální terapie.

Nabízíme také doktorandské programy, které připravují absolventy na kariéru v akademickém výzkumu a výuce, jakož i profesní doktorské programy pro pokročilé praxe v oborech vzdělávání, umění, ergoterapie a fyzikální terapie.

Předefinujeme holistické vzdělávání.

Naši studenti patří k silné a podpůrné komunitě učenců - v teplém a pečujícím prostředí, které podporuje objevování nových myšlenek. Naše fakulta vede ve svých profesních oborech a spolupracuje napříč akademickými obory: učitelé pracující s psychology a zdravotníky, hudebníci s patology řeči, pedagogové s vizuálními umělci. Pracují se studenty na výzkumu témat, jako jsou dopady imigrace na učení, výživa dětí a obezita, a jak digitální média mění sociální vztahy. Naše výzkumné ústavy mají dopad na stipendia a politiky po celém světě.

Ve společnosti Steinhardt probíhá učení ve třídě a mimo ni.

Již více než století budujeme partnerství v naší komunitě: s místními školami, rodinami, komunitními agenturami, uměleckými organizacemi, kulturními institucemi a zdravotnickými zařízeními. Vzdělání Steinhardta sestává z přísného studia ve třídě a interningu v top mediálních společnostech v New Yorku, klinických stážích v renomovaných nemocnicích nebo výuky studentů v jednom z nejrozmanitějších školních systémů na světě. Znamená to bezkonkurenční příležitosti pro odbornou přípravu a kariérní postup.

Připravujeme vás, abyste vedli v globální společnosti.

Stejně jako město nazýváme domovem, naše fakulta, studenti a zaměstnanci představují širokou škálu pozadí, názorů a perspektiv. A i když naše kořeny hluboko v New Yorku, naše práce doma ovlivňuje - a ovlivňuje - naše spojení v zahraničí. Každý den, absolventi Steinhardtu, neustále mění svět.

Mezinárodní žebříček NYU

  • # 7 - US News
  • # 27 - Žebříčky světové vysoké školy Times Higher Education
  • # 29 - Akademické hodnocení světových univerzit
  • # 52 - QS World University Rankings

Časová osa školy

NYU Steinhardt byla založena v roce 1890 jako škola pedagogiky a jako první odborná škola věnovaná vzdělávání učitelů byla založena na americké univerzitě. Prvním úkolem školy bylo vzdělávat administrátory škol a připravovat muže a ženy na práci na vysokých školách pro vzdělávání učitelů. V roce 1921 škola vzdělávala učitele na všech úrovních a napříč všemi obory, včetně umění a zdraví, a nabídla vysokoškoláka prostřednictvím doktorských titulů. S rozšířením oblasti vzdělávání se škola rozšířila a zaměřila se na nové poznatky a vědecký vývoj a objevily se nové programy.

Dnes NYU Steinhardt nabízí prostřednictvím svých 11 akademických oddělení více než 100 vysokoškolských a postgraduálních programů. Studenti se připravují na kariéru ve vzdělávání, médiích, hudbě a divadelním umění, výživě, fyzikální a pracovní terapii, psychologii, patologii řeči a vizuálním umění. V celé své historii byl Steinhardt pulzující institucí reagující na sociální změny.

Místa

New York

Adresa, 1. řádek
82 Washington Square East
10003 New York, New York, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium