Northeastern Illinois University

Úvod

Read the Official Description

Začínáme na severovýchodě

Sledujte své cíle špičkovými schopnostmi a malými třídami.

Prozkoumejte přes 80 přísných programů v oblasti umění, vědy, vzdělávání a podnikání. Na Northeastern se ocitnete mezi příjemnou a různorodou komunitou vědců, kteří mají stejné vzdělání jako vy.

Northeastern byl založen v roce 1867 jako první učitelská instituce v kraji Cook. Dnes Northeastern přitahuje studenty z celého světa a náš hlavní akademický areál o rozloze 67 akrů v Chicagu je příjemnou komunitou pro téměř 12 000 studentů dojíždějících do školy, kteří navštěvují NEIU. Poskytujeme našim studentům kvalitní možnosti, nabízející více než sedmdesát vysokoškolských a postgraduálních programů v oblasti umění a věd, vzdělávání a podnikání. Northeastern další pobočky v Chicagu a Lake County pomáhají našim světovým třídám povzbuzovat studenty, aby integrovali výuku ve třídě s terénním učením, výzkumem a servisem na místě i po celém světě.

Mise

Severovýchodní Illinois univerzita, jako veřejná komplexní univerzita s lokalitami po celém Chicagu, poskytuje výjimečné prostředí pro učení, výuku a stipendium. Připravujeme rozmanité společenství studentů pro vedení a služby v našem regionu a v dynamickém multikulturním světě.

Vidění

Univerzita severovýchodního Illinois bude vedoucím mezi městskými univerzitami, která je známá svými oběťmi ve svém městském poslání, kvalitou svých programů, úspěchem svých absolventů a rozmanitostí svého učebního prostředí.

Hodnoty

Severovýchodní Illinois univerzita se zavázala k souboru společných hodnot, které společně vedou naše akce a interakce, když pracujeme společně na přípravě absolventů na zodpovědné uplatnění občanství. My, komunita NEIU, se domníváme, že pro naši demokracii je rozhodující vytvořit prostor, v němž by závazek k těmto hodnotám vyústil v prosperující vzdělávací komunitu, která přetváří životy všech. Když uvažujeme o přítomnosti a díváme se do budoucna, tyto hodnoty slouží jako základ pro plánování toho, jak nejlépe dosáhneme vzdělávací poslání, které jsme svěřili.

Integrita

Společnost NEIU odpovídá těm, kterým sloužíme, a těm, od kterých dostáváme podporu. Jsme odhodláni k poctivosti, úctě a transparentnosti v našich slovech a v našich činnostech. V tomto ohledu pracujeme na tom, abychom byli dobrými správci zdrojů, kterým jsme svěřeni. To zahrnuje lidské, fyzické, fiskální a environmentální zdroje.

Dokonalost

Při prosazování a odhodlání k dokonalosti oceňujeme nejvyšší kvalitu učení a výuky, stipendia a služeb. Oceňujeme příležitosti a zkušenosti, které podporují osobní a profesní rozvoj všech členů naší komunity. Ve všech, co říkáme a děláme, jsme se zavázali k procesu a výrobkům excelence.

Přístup k příležitosti

NEIU hodnotí přístup k příležitosti; Oceňujeme přitažlivé prostředí, které poskytuje vhodnou podporu, a zároveň podporuje vzájemnou odpovědnost a závazek k učení.

Rozmanitost

NEIU hodnotí začlenění širokého spektra studentů, zaměstnanců a fakulty do života univerzity. Oslavujeme a podporujeme globální perspektivy. Podporujeme otevřené a uctivé vyjádření myšlenek a rozdílů v myšlenkách, zkušenostech a názorech.

SPOLEČENSTVÍ

Jako doškolovací zařízení má NEIU zvláštní povinnost poskytovat prostředí, které podporuje, podporuje a participuje. Toto prostředí je charakterizováno občanskostí, podporou lidskosti a angažovaností a vytváří pocit společenství prostřednictvím inkluze, vzájemného respektu a posílení. NEIU hodnotí naše metropolitní prostředí jako laboratoř pro učení a podporujeme partnerství pro učení, výzkum a služby v celé této dynamické oblasti s cílem podpořit veřejné zdraví.

Posilování prostřednictvím učení

NEIU se věnuje vytváření kultury, která poskytuje příležitosti celoživotního učení všem členům univerzitní komunity. Jsme obzvlášť odhodláni přeměnit životy studentů tak, že je zapojíme do vzdělávacích zkušeností, které jim umožňují absolvovat dovednosti a znalosti, aby se stali účinnými vůdci a občany v jejich osobním a profesním životě.

Naše univerzita na první pohled

17_about_graphics-01
This school offers programs in:
  • Angličtina

Akreditace

Northeastern Illinois University has regional accreditation through the Higher Learning Commission of the North Central Association of Schools and Colleges. The Higher Learning Commission web address is www.hlcommission.org. Read more information about Northeastern's accreditations.

Vidět MA - Magistr » Vidět MSc » Zobrazit magisterské programy » Vidět BScs » Vidět MA - HealthcareStudies » Vidět BA programy » Vidět BSc programy » Vidět Kombinované MBA » Vidět Kurzy » Vidět Bakalář »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MA

MA in Communication, Media & Theatre

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 6 let September 2018 Spojené státy americké Chicago Grayslake + 2 více

[+]

3 Teorie komunikace CMTC-404 3 [-]

MA in Counseling

Campus forma Denní studium Kombinované 2 - 4 let September 2018 Spojené státy americké Chicago Grayslake + 2 více

[+]

3 [-]

MA in Early Childhood Education

Campus forma Denní studium 3 let September 2018 Spojené státy americké Chicago Grayslake + 1 více

[+]

[-]

MA in Human Resource Development

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Spojené státy americké Chicago Grayslake + 1 více

[+]

3 [-]

MA in Music

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 4 let September 2018 Spojené státy americké Chicago Grayslake + 2 více

[+]

3 MUS-414 hudební divadlo [-]

MA in Political Science

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 4 let September 2018 Spojené státy americké Chicago Grayslake + 2 více

[+]

Třicet šest kreditních hodin samozřejmě práce, písemná komplexní zkouška a ústní zkouška.

Tato zásada platí pro všechny studenty.

politická teorie

[-]

MA in Teaching English to Speakers of Other Languages

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 4 let September 2018 Spojené státy americké Chicago Grayslake + 2 více

[+]

TESL-447 Pragmatika 3 [-]

MA V Anglické Literatuře

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 4 let September 2018 Spojené státy americké Chicago Grayslake + 2 více

Tento absolventský program v anglickém jazyce je navržen tak, aby poskytoval pokročilé studium ve složení studia. Poskytuje osobní a odborný pokrok, zejména ve výuce, výzkumu, psaní, novinářství, publikační a redakční práci. Program také připravuje studenty na studium na Ph.D. úroveň. [+]

Tento absolventský program v anglickém jazyce je navržen tak, aby poskytoval pokročilé studium ve složení studia. Poskytuje osobní a odborný pokrok, zejména ve výuce, výzkumu, psaní, novinářství, publikační a redakční práci. Program také připravuje studenty na studium na Ph.D. úroveň.

Dvě hlavní možnosti:

Koncentrace v kompozici, MAKoncentrace v literatuře, MA

Kurzy v tomto programu pomohou studentům dosáhnout podstatné přípravy v různých oblastech, včetně psaní teorií, psaní pedagogií, alternativních literatur a vztahu mezi kompozicí a literaturou. Každý student bude muset určit své osobní a profesní potřeby a spolu s absolventským poradcem vytvořit program, který bude řešit jak požadavky na program, tak i individuální potřeby.... [-]


MA V Geografii A Environmentálních Studiích

Campus forma Kombinované 3 let September 2018 Spojené státy americké Chicago Grayslake + 1 více

Master of Arts v geografii a environmentálních studiích je 33-hodinový program nabízený ve večerních a víkendech. Program je určen pro studenty s různým akademickým zázemím, kteří se zajímají o kariéru, která zahrnuje lidské a přírodní prostředí - sociální a fyzikální vědy - a které touží po prostorových analytických dovednostech geografie. [+]

Master of Arts v geografii a environmentálních studiích je 33-hodinový program nabízený ve večerních a víkendech. Program je určen pro studenty s různým akademickým zázemím, kteří se zajímají o kariéru, která zahrnuje lidské a přírodní prostředí - sociální a fyzikální vědy - a které touží po prostorových analytických dovednostech geografie. Absolventi studenti rozvíjejí oblast odborné způsobilosti v rámci široké oblasti environmentální politiky, plánování a řízení nebo v rámci geografické oblasti prostorové analýzy. Program je teoretický i praktický; studenti získávají znalosti, koncepční dovednosti a technické dovednosti. Program poskytuje pevný základ pro kariéru, kariérní posun, kariérní posílení nebo přípravu na postgraduální studium.... [-]


Ma V Lingvistice

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 4 let September 2018 Spojené státy americké Chicago Grayslake + 2 více

MA v lingvistice se zaměřuje na zkoumání jazyka z teoretických i funkčních přístupů. [+]

[-]

MSc

Mgr. Účetnictví

Campus forma Kombinované 3 let September 2018 Spojené státy americké Chicago Grayslake + 1 více

[+]

[-]

MSc in Biology

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 6 let September 2018 Spojené státy americké Chicago Grayslake + 2 více

[+]

Student zpracuje návrh na přezkoumání fakultního poradce, který předkládá zázemí a rozsah projektu, hypotézu / hypotézy, které mají být testovány (otázka (y), která má být řešena v případě knihovnické práce), metodika (pro výzkumné práce Pouze), předpokládaný časový plán a přehled literatury.

[-]

MSc in Chemistry

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 6 let September 2018 Spojené státy americké Chicago Grayslake + 2 více

[+]

Vzdělání: Výuka na základní nebo střední škole a dvouleté vysoké školy. 3 [-]

MSc in Computer Science

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 6 let September 2018 Spojené státy americké Chicago Grayslake + 2 více

[+]

Computer Security Specialist

Zbývajících 9 kreditních hodin může představovat kurzy získané u akreditovaných institucí s postgraduálními programy v oblasti výpočetní techniky a v souladu s pravidly Graduate College, s výjimkou CS-401, CS-404 a CS-420.

[-]

MSc in Exercise Science

Campus forma Kombinované 2 let September 2018 Spojené státy americké Chicago Grayslake + 1 více

[+]

EXSC-404 Exercise Testing and Prescription 3 [-]

MSc in Mathematics

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 6 let September 2018 Spojené státy americké Chicago Grayslake + 2 více

[+]

Žadatelé musí splnit požadavky na přijetí na vysokou školu postgraduálních studií a výzkumu. (Tj. Mít titul BA / BS). [-]

MSc in Teaching and Inquiry

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Spojené státy americké Chicago Grayslake + 1 více

[+]

[-]

Magistr

MSW in Social Work

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 4 let September 2018 Spojené státy americké Chicago Grayslake + 2 více

[+]

Požadavky na titul [-]

Videos

Northeastern Illinois University: Learn, Lead and Achieve

Locations Flyover

Contact

NEIU

Adresa, 1. řádek 5500 North St. Louis Avenue
60625-4699 Chicago, Illinois, Spojené státy americké
Website http://www.neiu.edu/
Telefonní číslo +1 773-583-4050

Adresa, 1. řádek 3390 North Avondale Avenue
60618 Chicago, Illinois, Spojené státy americké
Telefonní číslo undefined

Adresa, 1. řádek 700 East Oakwood Boulevard
60653 Chicago, Illinois, Spojené státy americké
Telefonní číslo undefined

Adresa, 1. řádek 1200 University Center Drive
60030 Grayslake, Illinois, Spojené státy americké
Telefonní číslo undefined

Adresa, 1. řádek 770 North Halsted Street, Suite 420
60642 Chicago, Illinois, Spojené státy americké
Telefonní číslo undefined