Moravian College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Moravian College sedí na křižovatce historického a historického. Jako šestá nejstarší univerzita v Americe jsme si získali pověst místa, které otevírá oči a mění se svět, kde se můžeme učit a zkoumat. Navíc jsme zařazeni mezi „nejlepší vysoké školy v USA“ a „nejlepší univerzitní kampusy v PA“.

Moravská akademická excelence, špičková fakulta a angažovanost v rozmanitosti a začlenění jsou to, co přitahuje studenty z celého státu Pennsylvánie i mimo něj ke studiu na naší inovativní instituci.

Jako student na Moravě získáte klasický americký univerzitní zážitek. A my bychom to věděli - děláme to více než 275 let. Existují nekonečné možnosti výzkumu, řecký život, nejnovější technologie, sport, studentské kluby a dokonce i studium v zahraničí. Neplánujeme žádné hranice vašeho vzdělávání. Ve skutečnosti vám vyčistíme cestu, jak se řídit svými vášněmi.

Spojme historii.

Vysokoškolští akademici

Moravian College nabízí studijní programy vedoucí ke čtyřem bakalářským studijním programům - bakalář umění, bakalář vědy, bakalář hudby a bakalář vědy v ošetřovatelství.

Můžete si vybrat z více než 55 oborů a studijních programů, které můžete studovat od účetnictví po studiové umění. Pokud chcete, zdvojnásobte nebo ztrojnásobte major. Nebo si vytvořte svůj vlastní hlavní, aby vyhovoval vašim profesním cílům a vášním. Ať už se rozhodnete, máte naši podporu.

Zobrazit všechny vysokoškolské programy .

Kromě toho se můžete účastnit našeho programu Honours, výzkumu SOAR, místních stáží, studentských klubů, studia v zahraničí a dalších.

Naše průměrná velikost třídy je 17 studentů, s poměrem studentů 11: 1. To znamená, že vás profesoři znají jménem a starají se o váš úspěch! Obdržíte Macbook Pro a iPad, které budete používat po všechny čtyři roky školy, a můžete si je nechat i po dokončení studia.

Absolvent Akademie

Moravský absolvent nabízí více než 25 absolventských a certifikačních programů v oborech podnikání, vzdělávání, ošetřovatelství, rehabilitace a umění.

Absolventské a certifikační programy společnosti Moravian jsou navrženy tak, aby připravily špičkové absolventy, aby vyhověli potřebám rostoucích průmyslových odvětví - a také jsou navrženi tak, aby se vešly do vašeho života, nikoliv ho vykořenily. Proto jsou kurzy pro absolventy nabízeny v tradičních, zrychlených, kombinovaných a online formátech. Také budete mít na dosah ruky to nejlepší ze zdrojů Moravian College a naše fakulty, zaměstnanci a Student Experience Mentors jsou oddáni vašemu úspěchu.

Zobrazit všechny postgraduální programy .

Umístění

Nachází se podél východního pobřeží Spojených států, moravské volání Betlehem, Pensylvánie domů. V tomto rušném městečku se ocitnete jen kousek autem od hlavních měst, jako jsou Philadelphia, New York a Washington, DC. Jen si představte všechny víkendové výlety a nová dobrodružství! Ale nebojte se, v údolí Lehigh je spousta věcí. Ať už se účastníte jednoho z nejlepších hudebních festivalů v Severní Americe (Musikfest) nebo si užíváte baseballovou hru na stadionu Coca Cola, v Betlémě v PA nikdy není nuda.

Betlémská komunita vždy vítá moravské studenty a často partnery s vysokou školou, aby mohli nabízet stáže, praktické možnosti učení a bezplatné akce.

Počasí

Pensylvánské údolí Lehigh Valley prožívá všechna čtyři roční období naplno. Pád přináší svěží svetr-počasí a barevné listy. Zimní kabáty pokrývají náš areál sněhem. Jaro nabízí dešťové sprchy a kvetoucí květiny. A léto je slunečné a teplé. Každá sezóna přináší do Betléma něco jiného a máme to rádi!

Bezpečnost

Ano! Bezpečnost našich studentů je na Moravian College nejvyšší prioritou. Naše policejní služba v areálu školy pracuje na udržování bezpečného a bezpečného prostředí pro všechny a je v případě potřeby vždy k dispozici, aby pomohla. Nabízíme také 24hodinovou eskortní a denní kyvadlovou dopravu, stejně jako nouzové modré světlo telefonů po celém areálu.

Studentský život

Na Moravian College je spousta věcí, ať už máte zájem o sport, umění nebo zapojení do komunity. Jako škola NCAA Division III má Moravian 20 sportovních týmů na různých úrovních a 10 intramurálních týmů, pokud se chcete jen pobavit! Účastnit se může více než 80 studentských klubů, včetně hudebních souborů, studentských vlád, studentských odborů a dalších.

Náklady a podpora

Jsme odhodláni pomoci vám dosáhnout vašich cílů - a to včetně poskytování cenově dostupného soukromého vzdělávání.

Moravian College nabízí cenu za mezinárodní studentskou zásluhu, která je založena především na akademickém úspěchu: známky, síla vašeho akademického programu, skóre TOEFL nebo IELTS a vaše skóre SAT, pokud je předloženo.
Kontaktujte prosím výkonného ředitele pro mezinárodní zápis prostřednictvím dotazníku na této stránce, kde získáte další informace týkající se ceny Mezinárodní studentské zásluhy.

Místa

Betlém

Adresa, 1. řádek
1200 Main Street
Bethlehem, PA 18018

18018 Betlém, Pensylvánie, Spojené státy americké

Programy

Tato škola dále nabízí: