Montana State University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Montana State University , státní grantová instituce, vzdělává studenty, vytváří znalosti a umění a slouží komunitám prostřednictvím integrace učení, objevu a angažovanosti.

MSU Vision

Montana State University je stejně pozoruhodná jako jeho prostředí. Vytvořena jako země-grant instituce, je příjemné, dobrodružné společenství studentů, fakulty a zaměstnanců se vyznačuje svým odhodláním řešit největší výzvy světa. Univerzita energizuje jednotlivce, aby objevili a usilovali o jejich touhy. Inspirají lidi, aby se spojili s univerzitou, aby zlepšili lidskou vyhlídku díky vynikajícímu vzdělávání, výzkumu, kreativitě a občanské zodpovědnosti.

Akademická excelence

MSU připravuje studenty k absolventům, kteří jsou vybráni pro kariéru a další vzdělávání. Poměrný poměr studentů k vysokoškolským studentům společnosti MSU znamená přístupné profesory a praktické příležitosti k učení. Pracují společně s pedagogy světové třídy, studenti objevují nové poznatky, které pomáhají zlepšit kvalitu života na celém světě. Toto podpůrné a spolupracující vzdělávací prostředí pomáhá studentům uspět v soutěži o národní a mezinárodní stipendia a ocenění. V minulém roce studenti MSU obdrželi prestižní ocenění, včetně:

  • Goldwater stipendia (matematika, věda
  • Rhodosské stipendium (ke studiu na Oxfordské univerzitě)
  • Stipendium Marshall (škola ve Velké Británii)
  • Udall Stipendium (kariéra v životním prostředí)
  • Newman Civic Fellow (veřejné vedení)

Montana State University je ve své vlastní třídě. MSU patří mezi 3% vysokých škol a vysokých škol pro výdaje na výzkum a je také klasifikována Nadací Carnegie jako instituce s vysokým profilem vysokoškoláků. To znamená, že vysokoškoláci na MSU získají příležitosti k výzkumu, které jsou zpravidla vyhrazeny pro absolventy jiných škol. Navíc umístění MSU na křižovatce mezi Yellowstonským národním parkem a některými z největších lyžařských středisek v Americe nabízí studentům učebnu, laboratoři a dětským hřištím na rozdíl od jiných na světě.

Nejvyšší univerzita pro výzkum

MSU je uznávána na národní úrovni za svou významnou roli ve výzkumu mezi předními veřejnými výzkumnými univerzitami. MSU patří mezi tři procentní místa vysokých škol a univerzit v zemi pro výzkumné výdaje. Vzhledem k vysokému vysokoškolskému profilu získávají studenti MSU možnost příležitostí k výzkumu celostátního významu na různých tématech, které by byly zpravidla vyhrazeny pro absolventy jiných vysokých škol. To je jeden z důvodů, proč je MSU národním lídrem ve výrobě vítězů Goldwater Stipendium, národního premiéra pro studenty magisterského a vědního oboru.

Výdaje na výzkum na MSU obvykle přesahují 100 milionů dolarů ročně a špičkové výzkumné oddělení zahrnují imunologii, chemii a biochemii, dopravu, fyziku a pozemní zdroje a vědy o životním prostředí; zatímco velká část prostředků na výzkum od národních institucí zdravotnictví, oddělení energetiky, obrany a zemědělství a soukromých zdrojů.

MSU je největší výzkumná univerzita v Montaně a největší výzkumná a vývojová jednotka jakéhokoli druhu ve státě, což znamená, že studenti mohou provádět smysluplné praktické výzkumné a tvůrčí projekty a ekonomickou prosperitu pro tuto oblast. Výzkum MSU vedl k významným objevům, které mění svět. MSU má více než 250 licencí aktivních technologií. Kromě toho bylo pro objevy společnosti MSU vydáno 91 patentů a 36 certifikátů odrůd rostlin, a to ještě mnohem víc.

Zapojení a dosah

Studenti, profesoři a zaměstnanci MSU pracují společně s komunitními partnery na výměně a uplatňování znalostí a zdrojů, které zlepšují svět. MSU nedávno získala Nadaci Carnegie pro rozšiřování zařazování do výuky. Toto označení uznává závazek k výuce, který podporuje dobrovolnické služby v komunitách a šíření poznatků, které prospívají veřejnosti. Navíc prostřednictvím kurzů, klubů a organizovaných akcí se studenti účastní mnoha místních, národních a mezinárodních projektů zaměřených na vzdělávání, které jim umožňují uplatnit své vzdělání při posilování komunit.

Komunitní angažovanost

Po důkladném uplatňování a vyhodnocování byl MSU oceněn klasifikací angažmá Carnegie Foundation for Advancement of Teaching. Toto označení uznává závazek MSU na výuku, která povzbuzuje dobrovolnou službu v komunitách a šíření poznatků, které jsou prospěšné pro veřejnost. Projekty zaměřené na poskytování služeb a terénních služeb jsou součástí MSU studijních, výzkumných a mimoškolních činností zaměřených na zlepšení učení a zlepšení životů po celém světě.

Akreditace

MSU udržuje a překonává řadu požadavků na akreditaci, které byly navrženy tak, aby zajistily vysoce kvalitní vzdělávací standardy. MSU je akreditována Northwest Commission na vysokých školách a univerzitách. Během své nejnovější akreditace byl MSU oceněn za "extrémně vysokou úroveň produktivity a efektivity". Kromě vnitrostátní akreditace také mnoho vysokých škol, oddělení a programů MSU udržuje přísné akreditační pověření prostřednictvím agentur specifických pro danou disciplínu.

Místa

Bozeman

Adresa, 1. řádek
Montana State University
P.O. Box 172220

59717-2220 Bozeman, Montana, Spojené státy americké