Mississippi State University College of Veterinary Medicine

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Vize světové třídy a přínos pro všechny

Mississippi State University College of Veterinary Medicine zachycuje jedinečnou rovnováhu mezi prvotřídním výzkumem v oblasti zdraví zvířat a veřejného zdraví, vysoce kvalitními zkušenostmi s učením a špičkovou lékařskou péčí, to vše s rodinnou atmosférou.

Naší vášní je zlepšovat zdraví a pohodu zvířat ve prospěch zvířat, jejich majitelů, zemědělského podnikání, biomedicínského výzkumu a tedy i společnosti. Naší vize dosahujeme poskytováním soucitných, špičkových zdravotnických a diagnostických služeb a prováděním translačního veterinárního výzkumu (od kliniky). Dále realizujeme naši vizi, částečně tím, že investujeme sami sebe do školení studentů a veterinárních odborníků a povzbuzujeme je, aby přijali a udržovali naši vizi. K dosažení těchto cílů nás vede vědomí, že naše povolání zlepší život společnosti a zvířat svěřených do naší péče.

Profesní osnovy MSU CVM poskytují kurzy vedoucí k získání titulu doktora veterinárního lékařství (DVM), což je čtyřletý studijní plán. Postgraduální studijní programy nabízené na vysoké škole vedou k titulu MS nebo PhD ve vybraných oblastech specializace. Začali jsme nabízet vysokoškolský program ve veterinární lékařské technologii v roce 2010 a první třída s titulem BS absolvovala na jaře roku 2012.

Místa

Mississippi State

Adresa, 1. řádek
Wise Center Drive,240
39762 Mississippi State, Mississippi, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium