Mississippi College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Mississippi College, přidružený k Mississippi baptistické konvence, je soukromá, koedukační, křesťanská univerzita svobodných umění a věd. Jako nejstarší instituce vyššího vzdělání v Mississippi, MC má dlouhou historii závazku k akademické kvality a příčinu Krista.

Naše vize

Naší vizí je být známý jako univerzity uznané za akademické kvality a závazek k příčinu Krista.

Naše historie

Mississippi College byla založena v roce 1826 a je nejstarší instituce vyššího vzdělání ve státě Mississippi.

Proč MC?

MONEY Magazine nedávno zařadil MC # 12 na jejich seznamu "20 nejlepších soukromých vysokých škol pro pomoc Merit" Mississippi College je stát je největší soukromá univerzita s více než 5000 studentů. V roce 1831 se stal prvním MC coeducational vysoká škola v USA, udělit titul jedné ženě. Mississippi College je cenově dostupnější, než si možná myslíte s naší nižší školné a velkorysé stipendijního programu. MC ocenění přibližně 53 milionů USD na stipendia a finanční pomoc každý rok. MC nabízí více než 80 možností vysokoškoláka, více než 15 programy absolventské hodnosti, prvotřídní právnickou školu, asistent lékaře program a další. 16: 1 student-fakulta poměr. Zjistíte, že určitý stupeň od Mississippi College má hmotnost se zaměstnavateli a může odrazový můstek vás kamkoli budete chtít jít. MC studenti získají přijetí do lékařské škole na více než dvojnásobek národního průměru. Téměř 100% ošetřovatelství absolventů najít zaměstnání do tří měsíců od ukončení studia. Mezinárodní misijní tabule patří MC jako top 10 školy, z níž misionáři absolvent a jsou pod jmenování. MC studenti dobrovolně více než 30.000 hodin ročně.

Díky naší velikosti studentů, nízké náklady na účast, a silné akademické pověsti, MC je vzácné najít v oblasti křesťanského vysokoškolského vzdělávání. Naším cílem je naplnit Krista do každého aspektu naší kultury - ve třídě, po celý akademický život, a v srdcích našich studentů.

Místa

Jackson

Mississippi College

Adresa, 1. řádek
200 S Capitol St,
Clinton, MS 39058

39058 Jackson, Mississippi, Spojené státy americké
Telefonní číslo
+1 601-925-3000

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium