Ming Chuan University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Jako nejvyšší mezinárodní univerzita v Tchaj-wanu vítá MCU studenty z celého světa. Ať už máte zájem o studium v ​​oblasti komunikace, designu, řízení, technologie, jazyků, práva nebo cestovního ruchu, nabízí MCU unikátní vzdělávací zkušenost na světové úrovni. Zde věříme v budování tvůrčích a inovativních globálních občanů, kteří jsou připraveni stát se světovými vůdci zítřka.

Mise MCU

Podpora poslání "Jeden klíčový pojem vyjádřil tři způsoby", Ming Chuan University pyšní tím, že poskytuje vzdělávací prostředí, které se věnuje všem studentům s rodičovskou péčí, podporou a poradenstvím. Jako komplexní instituce vysokoškolského vzdělávání usiluje Ming Chuan University o dokonalost ve výuce a učení prostřednictvím teorie orientovaného, ​​aplikačně orientovaného vzdělávání s cílem připravit studenty s profesionalitou, týmovým duchem a širokým pohledem na svět pro internacionalizaci.

Teorie založené a aplikované vzdělávání

Náš vzdělávací princip trvá na teoreticky orientovaném, aplikačně orientovaném vzdělávání, které koordinuje odborné kurzy, inženýrské kurzy (čtyři roky kurzů angličtiny a tři roky kurzů informačních technologií) a všeobecné vzdělání, aby se ujistili, že všichni naši absolventi využívají teoretické, aplikované vzdělání. Provádíme holistické vzdělání, které podporuje postavy studentů prostřednictvím seminářů, diplomových prací, promočního projektu, přísné disciplíny a usilovného učení. Naši absolventi dobře soutěží se svými vrstevníky jak pro další vzdělávání, tak pro míru zaměstnanosti.

Vynikající konkurenceschopnost

Ming Chuan University má 11 škol: Management, Komunikace, Právo, Design, Aplikovaný jazyk, Informační technologie, Cestovní ruch, Společenské vědy, Zdravotnická technika, Finacial Technology a International College. V souladu s rychlým vývojem globalizace a ekonomiky založené na znalostech naše školy nejen zaměstnávají členy fakulty s doktorskými tituly, ale také orientují svou výuku a výzkum s interdisciplinární integrací univerzity, neustálým rozvojem, konkurenceschopností a společenskou poptávkou. K dosažení tohoto cíle musí každá postgraduální škola a oddělení podporovat vlastní profesionální vlastnosti a konkurenční výhodu, podporovat kvalitu výuky, výzkumu a služeb a zvyšovat kompetenci studentů prostřednictvím hodnocení fakultních členů a pravidelného vyhodnocování hodnocení výuky.

Kompletní e-learningové prostředí

V tomto věku informačních technologií ve 21. století studenti musí podporovat schopnost vyhledávat, analyzovat, zpracovávat a integrovat informace. Kvůli aplikacím síťových technologií ve vzdělávacím prostředí dochází ke zrychlení příslušné technologie. Výsledek výuky prostřednictvím globální informační sítě je vynikající a bude klíčovým vývojem pro univerzitu.

Abychom podpořili mnohostrannou výuku a učení, naše univerzita vytvořila kompletní prostředí pro e-learning. Rozšíření na síť University umožňuje studentům studovat bez omezení prostoru a času. Studenti mohou opakovat učební materiály on-line a propagovat své výsledky učení. Síťová výuka umožňuje studentům učit se bez nutnosti časově a prostorově omezené interakce mezi členy fakulty a studenty, což je obrovská výzva tradičního učebního režimu.

Na podporu sítí a výuky špičkových technologií jsme v obou školních areálech vybavili všechny třídy jako e-učebny. Budeme dále rozvíjet další on-line kurzy pro studenty s cílem podpořit kvalitu výuky, výzkumu, služeb a konkurenceschopnosti studentů.

Vzdělávací filozofie

Ming Chuan University byla založena na vzdělávacích filozofiích Foundera Pao, včetně:

  1. Účast na všech studentech s rodičovskou péčí, podporou a poradenstvím
  2. Přísná disciplína a výcvik
  3. Podporovat intenzivní úsilí ve výuce
  4. Odpovídající instrukce v teorii se zkušenostmi v aplikaci
  5. Zdůrazňovat jak humanitní, tak i technologickou

Univerzita se zaměřuje na realizaci praktického vzdělávání a povzbuzuje studenty k začlenění praxe a teorie tak, aby mohly vstoupit do pracovní síly ihned po ukončení studia. Ve světle rostoucí globalizace a globální čínské horečky se univerzita snaží připravit studenty, aby čelili celosvětové konkurenci integrací vzdělávacích teorií do této čínské instituce a partnerských zahraničních univerzit. Kromě výuky z úspěšné vzdělávací zkušenosti se Ming Chuan snaží lépe vychovávat své studenty v rámci vzdělávací filozofie: lokalizace globálních znalostí a osvěžení místních znalostí do světa.

K dosažení konečného cíle rozvoje na vynikající mezinárodní univerzitu se univerzita bude snažit o to, aby pokračovala v kvalitním vzdělávání a zavázala se k mezinárodní excelence ve výuce a výzkumu.

Cíle vzdělávání

Internacionalizace

Vytvoření mezinárodního učebního prostředí pro rozšíření názorů na fakultu a studenty; podpora mezinárodních certifikací; držet krok s vzděláním po celém světě.

Mezinárodní vzdělávací a burzovní divize a mezinárodní vysoká škola vedla cestu v dobrém pokroku směrem k mezinárodnímu cíli. S největším počtem zahraničních studentů vysokých škol na Tchaj-wanu, univerzita dostatečně demonstruje své úsilí při podpoře internacionalizace vysokoškolského vzdělávání a budování anglického učebního prostředí.

Profesionalita

Důraz na spolupráci průmyslu a akademie pro posílení teoretických znalostí a praktických dovedností; Zaměřte se na odborné zkušenosti spolu s akademickým úsilím poskytovat vícestranné vzdělání a možnosti celoživotního učení.

V reakci na rostoucí potřeby akademického pokroku univerzita učinila velké zlepšení v usnadnění sdílení zdrojů a systému řízení talentů. Nedávné úspěchy zahrnují služby elektronických učeben a systém e-portfolia pro studenty a členy fakulty.

Dokonalost

Určené uplatňování přísných principů pedagogického vedení, které vychovávají studenty se smyslem na odpovědnost a týmovým duchem; snaha o dokonalost ve výuce, učení, výzkumu a službách.

Ming Chuan University získala mnoho ocenění za své kvalitní vzdělání. V roce 2009 získala univerzita nejvyšší pozici mezi severními tchajwanskými vysokými školami a vysokými školami v akreditaci oddělení, kterou provedla Rada pro hodnocení a hodnocení vysokých škol Taiwanu (HEEACT). Dále byla univerzita v následujících letech udělena dotace MŽP "Striving for Excellence".

Místa

Saginaw

Adresa, 1. řádek
Gilbertson Hall, Saginaw Valley State University, 7400 Bay Road, Saginaw
MI 48710 Saginaw, Michigan, Spojené státy americké

Tchaj-pej

Adresa, 1. řádek
250 Zhong Shan N. Rd., Sec. 5
111 Tchaj-pej, Tchaj-wan

Taoyuan

Adresa, 1. řádek
5 De Ming Rd., Gui Shan District
333 Taoyuan, město Taoyuan, Tchaj-wan

Tchaj-pej

Adresa, 1. řádek
3F-8F, No.130, Jihe Rd.
111 Tchaj-pej, Tchaj-wan

Černošská čtvrť Jinsha

Adresa, 1. řádek
105 De Ming Rd
890 Černošská čtvrť Jinsha, Tchaj-wan