Millennia Atlantic University

Úvod

Read the Official Description

Tisíciletí Atlantic University nabízí vzdělávací zážitek, který je šitý na míru vašim jedna-za-druhu nadání a sny. Jsme hrdí na to oznamuje otevření našeho nového, většího areálu! Zapsat na MAU v Doral, Florida v blízkosti Miami a objevit své skutečný potenciál v prostředí navrženy s ohledem na vás. Ať už jste poprvé, bažanti, postgraduální student, nebo profesionální, kteří chtějí v kariéře je to pravé místo pro vás. Naše filozofie je postavena na tento slib: Studenti FIRST. Kontaktujte nás a dozvíte se více o našich studijních programů, on-line MBA, programy celoživotního vzdělávání, třídy ve španělštině pro první rok španělsky mluvící studenty a flexibilní plány. Těšíme se na Vás do Mau komunity. Tisíciletí Atlantic je univerzita s mezinárodní, v reálném světě přístup k učení s unikátní multikulturní vzdělávací program nabízející programy v oboru Business Administration, účetnictví, řízení lidských zdrojů, koncipientku, zdravotnické informační management a další. S žáků ve třídě v průměru 12 studentů na instruktora, máte jistotu, osobní pozornost od specializované fakulty a zaměstnance. Tisíciletí Atlantic University je povolena podle federálního práva zaregistrovat non-přistěhovalců cizí studentů.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MA » Vidět BScs » Vidět MSc » Vidět Diplomovaný specialista přírodních věd » Vidět BBA programy » Vidět Kurzy » Vidět LLB » Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MA

Master Of Arts - řízení Lidských Zdrojů

Campus forma Denní studium September 2018 Spojené státy americké Doral

Master of Arts v programu studia řízení lidských zdrojů je 36 hodin semestr v trvání. K dispozici nejsou žádné volitelné a práce není nutné pro dokončení.Kurzu je rozdělen mezi kurzy managementu, které jsou [+]

Master of Arts - Řízení lidských zdrojů Master of Arts v programu studia řízení lidských zdrojů je 36 hodin semestr v trvání. K dispozici nejsou žádné volitelné a práce není nutné pro dokončení. Kurzu je rozdělen mezi kurzy managementu, které se týkají řízení lidských zdrojů a firemní rozhodování a kurzy, které přímo souvisejí s klíčovým řízení lidských zdrojů funkčního předmětu, a také zahrnuje vyvrcholení kurz, který spojuje mnoho témat v průběhu programu do konečného projektu.

Cílem programu Master of Arts v řízení lidských zdrojů je zajistit školení a trénink v oblasti lidských zdrojů podporovaných s materiály týkající se managementu, ekonomie a vedení.Tento program připravuje studenty k strategických a taktických přispěvatelé do obchodních organizací tím, že učí pojmy a dovednosti potřebné k získání, rozvíjet a udržet si kvalifikované lidského kapitálu. Tento program umožní na střední nebo vyšší úrovně manažer přímé lidských zdrojů funkce v malé kanceláře i velké korporace. ... [-]