Midway University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

* Reakce naší univerzity na Covid-19 *

Midway University plánuje obnovit akademický rok 2020–2021 v areálu školy, osobní výuku a rezidenční operace. Kurzy začneme v pondělí 17. srpna 2020, jak bylo původně naplánováno.

Již jsme zavedli rozsáhlé nové zásady a provádíme úpravy kampusu, abychom zajistili bezpečné distancování v našich učebnách, kolejích, jídelně, pracovních prostorech, atletických zařízeních (včetně nového Hunter Field House) a dalších společných prostorech.

Přestože je v současné době v Kentucky stabilní nízká míra infekce, jsme odhodláni pomoci našim zahraničním studentům a výjimečně nabízíme možnost dálkového studia online. Kontaktujte nás a získejte více informací o online možnostech pro podzimní semestr.

Přehled

Midway University , umístěná v Midway, Kentucky, je soukromá, nezisková vysoká škola svobodných umění, založená v roce 1847 Dr. Lewisem L. Pinkertonem, jako první škola ve Spojených státech, která slouží osiřelým a znevýhodněným ženám. V průběhu let se škola vyvinula a stala se Pinkerton High School, Midway Junior College, Midway College a 1. července 2015 Midway University .

Dnes je Midway University lídrem v poskytování vzdělávacích příležitostí pro muže a ženy, kteří chtějí pokračovat ve vzdělávání. Hlavní kampus poskytuje jedinečnou možnost učení a žít studentům hledajícím vysokoškolské vzdělání. Midway také nabízí vysokoškolské a postgraduální programy v zrychleném formátu, kde studenti navštěvují kurzy večer nebo online.

Midway University již dlouho známá svou dokonalostí v Kentucky i mimo ni v programových oblastech podnikání, koňských studií, ošetřovatelství / zdravotnictví a vzdělávání učitelů. S více než 30 společnostmi a oblastmi koncentrace jsou naše programy sladěny s potřebami pracovních sil v regionu a lze je použít v mnoha obchodních segmentech.

Univerzita je schválena pro udělování přidružených, bakalářských a magisterských stupňů.

Jsme soukromá, liberální umělecká instituce s profesními zaměřeními. Nabízíme tradiční semestrální vysokoškolské programy, večerní programy se zrychleným formátem a online vysokoškolské a postgraduální programy. Naši studenti pocházejí z celých Spojených států a mnoha mezinárodních zemí. Náš příběh je jedinečný příběh vycházející z myšlenky vzdělávat osiřelé ženy.

Náš krásný kampus se nachází na 200 akrech v Midway, Kentucky v hrabství Woodford County a je to fungující koňská farma. Jen patnáct minut od Lexingtonu se náš kampus nachází v centru mezinárodně proslulé koňské země Kentucky a je obklopen některými z nejlepších plnokrevných farem na světě.

Midway, Kentucky je malebné, historické město, které bylo založeno železniční společností ve 30. letech 20. století. Vlaky stále jezdí městem a náš školní areál denně. Downtown Midway je známá jako regionální restaurace a její jedinečné butiky, které přitahují návštěvníky každý den.

Midway University pořádá každý rok semestr pro studenty a mnoho z nich je otevřeno komunitě Midway. Každé léto Midway University a Renaissance Midway, nezisková komunitní organizace, pořádá Francisco Farm Farm Festival, který je pořádaným uměleckým festivalem. Během dvoudenního festivalu přijíždí do areálu každoročně více než 5 000 návštěvníků.

Prohlášení o poslání

Midway University angažuje a vyzývá studenty, aby dosáhli individuálního růstu, odpovědného občanství a smysluplných profesí prostřednictvím osobních vzdělávacích zkušeností. (Přijato 8. listopadu 2018)

Prohlášení o víře

Midway University je pulzující a rozmanitá instituce usilující o akademickou dokonalost a individuální růst.

Hodnoty

Midway University podporuje základní hodnoty sdílené křesťanskou církví (Učedníci Krista) a odráží přesvědčení našeho zakladatele, Dr. LL Pinkertona. Tyto hodnoty zahrnují:

  • Ocenění důstojnosti všech lidí
  • Jednat bezúhonně a zodpovědně
  • Prohlížení sebe sama jako součásti komunity
  • Život v globálním kontextu
  • Poskytování služeb ostatním
  • Sledování celoživotního učení

Akreditace

Midway University je akreditována jižním sdružením vysokých škol a škol Komise pro vysoké školy udělovat přidružené, bakalářské a magisterské tituly. Kontaktujte Komisi pro vysoké školy v roce 1866 Southern Lane, Decatur, Georgia 30033-4097 nebo zavolejte na číslo 404,679,4500, pokud máte dotazy ohledně akreditace Midway University . (Revidováno únor 2013)

Akreditace programu je následující:

Ošetřovatelské programy

Ošetřovatelské programy ADN, BSN a MSN jsou akreditovány Akreditační komisí pro vzdělávání v ošetřovatelství, Inc. (ACEN), 3343 Peachtree Road NE, Suite 850, Atlanta, GA 30326, Telefon 404,975,5000, Fax 404,975.5020 (www. .acenursing.org)
Program ADN Midway University je schválen Kentucky Board of Nursing (KBN), 312 Whittington Parkway, Louisville, KY 40222, telefon 800.305.2042, fax 502.696.5762 (www.kbn.ky.gov).

Vzdělávací programy

Rada pro vzdělávání a profesní standardy Kentucky (EPSB), 100 letištních silnic, 3. patro, Frankfort, KY 40601, telefon 502,564,4606, fax 502,564,7080 (www.kyepsb.net).

Život v kampusu

Studenti na Midway mají příležitost zažít jedinečný vysokoškolský zážitek. Žijící na koleji nebo dokonce dojíždějící studenti mají přístup k malým třídám a skvělým akademikům, ale také získají síť přátel a skutečný smysl pro komunitu. Blízkost, kterou naši studenti prožívají, se stává základem trvalých přátelství, stejně jako vazeb, které tvoří s fakultou a zaměstnanci.

Život Residence

Midway's Residence Life Department se zaměřuje na vytváření silné a zapojené komunity studentů. Tím, že žijete na koleji, je naší upřímnou nadějí, že plně přijmete svůj vývoj uvnitř i vně učebny. Život v komunitě může přinést jedinečné výzvy, ale úžasné výhody přátelství, růstu a spojení. Během vašich let života s námi se budeme snažit podporovat vás akademicky, sociálně, osobně a duchovně.

Pro studenty jsou k dispozici tři koleje - Buster Hall, Belle Wisdom a Pinkerton Hall. Abychom vás podpořili, máme Resident Assistants, kteří žijí na každém patře. Tito vysokoškoláci Midway Leaders jsou odhodláni spojit vás s ostatními obyvateli a kampusem prostřednictvím poutavých a kreativních aktivit. V každé budově také bydlí profesionální rezidentní ředitel a snaží se poznat každého studenta prostřednictvím budování akcí a individuálních rozhovorů. Váš rezidentní asistent a rezidentní ředitel jsou tu pro vás.

Místa

Uprostřed

Adresa, 1. řádek
Midway University,
512 E. Stephens St.

KY 40347 Uprostřed, Kentucky, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium