Michigan State University College of Human Medicine

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Od roku 1966 vysoká škola humánní medicíny vzdělává lékaře a získává národní reputaci pro své sociální poslání - vyrábět MD pro praktickou medicínu v oblastech s nedostatkem služeb v Michiganu. Dnes je vysoká škola celostátně uznávána pro svou dokonalost a odhodlání k medicíně zaměřené na pacienta.

V letech 1959–61 několik zpráv prokázalo potřebu třetí lékařské školy v Michiganu zaměřené konkrétně na službu obyvatelstvu státu přímým zapojením do komunitní zdravotní péče. V roce 1961 se správní rada státu Michigan rozhodla zahájit dvouletý lékařský program, který by posílil a posílil doplňkovými oblastmi univerzity. Přípravné práce prováděl Ústav lékařství a biologie v kanceláři probošta pod vedením Billa Knisleyho, který sehrál klíčovou roli při formování College of Human Medicine a budování budovy vědy o životě na MSU. Rozvoju programu napomohlo několik grantů a v roce 1964 správní rada jménem Andrew D. Hunt, děkan Vysoké školy humánní medicíny.

V červnu 1965 udělil Liaison Committee for Medical Education, akreditační rameno Americké lékařské asociace, dopis „přiměřené jistoty“ College of Human Medicine, umožňující MSU přijímat své první studenty medicíny - 26 na podzim 1966 a 23 na podzim roku 1967. Po dvou letech předklinického výcviku tito studenti přestoupili na jiné lékařské školy, aby dokončili požadavky na lékařský titul. V roce 1967 získala vysoká škola humánního lékařství souhlas s vypracováním čtyřletého programu udělování titulů. První MD absolvoval v roce 1972.

Vzhledem k tomu, že MSU College of Human Medicine byla vytvořena v rámci státem financované instituce, která slouží lidem v Michiganu, bylo považováno za důležité a vhodné, aby studenti získali své klinické školení v komunitách státu. Objevila se formální filozofie umístění klinického školení do komunitních nemocnic. K realizaci této filozofie vytvořila vysoká škola konsorcium fakultních nemocnic v několika michiganských komunitách, každá s asistentem děkana a zaměstnanci fakultních koordinátorů pro hlavní lékařské obory.

V souvislosti se svou zakládající misí sloužit všem lidem v Michiganu začal v roce 1974 na Horním poloostrově speciální program zaměřený na potřeby péče o zdraví obyvatel venkova. Studenti vstupující na College of Human Medicine, kteří po dokončení plánovali sloužit venkovské komunitě jejich lékařského výcviku by mohli použít k dokončení svých klinických let na horním poloostrově.

V červnu 2015, MSU oznámila plány na vybudování Grand Rapids Research Center v blízkosti Secchia Center v centru Grand Rapids. Výzkumné centrum ve výši 88 milionů dolarů skončí koncem podzimu 2017 a v budoucích letech bude nakonec ubytováno až 44 hlavních vyšetřovatelů a jejich výzkumných týmů.

Také v roce 2015 odstoupil Dean Marsha Rappley a prozatímním děkanem se stal Senior Associate Dean pro akademické záležitosti MUDr. Aron Sousa. 1. října 2016 College of Human Medicine přivítala svého nového děkana, Normana Beauchampa Jr., druhého absolventa vysoké školy, který sloužil jako děkan. 25. října 2019 byl Beauchamp povýšen na výkonného viceprezidenta pro vědy o zdraví. Správní rada opět jmenovala prozatímního děkana Sousa.

Vysoká škola humánní medicíny MSU je plně akreditována Styčným výborem pro lékařské vzdělávání. S 5 138 absolventy absolventi College of Human Medicine nyní praktikují téměř v každém kraji v Michiganu, v téměř každém státě v zemi a v několika cizích zemích. Vzhledem k tomu, že vysoká škola humánní medicíny nadále vzdělává lékaře nejvyšší kvality, těší se na lékařské příležitosti příštího tisíciletí.

Místa

Grand Rapids

Adresa, 1. řádek
Michigan Street Northeast,15
49503 Grand Rapids, Michigan, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium