Michigan State University College of Education

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Pod vedením renomovaných administrátorů a členů fakulty ve čtyřech katedrách mají studenti příležitost pokračovat v kariérním postupu ve výuce, ve školské správě, ve vysokoškolském vzdělávání, ve výzkumu, v tvorbě politik, ve studentských záležitostech, v rehabilitačním poradenství, ve školní psychologii, v kineziologii a atletickém výcviku.

Vysoká škola vzdělání si ve svém úsilí o zlepšení výuky a učení napříč naším národem a světem, zejména v kontextu městského a globálního vzdělávání, vybudovala pověst excelence a vizionářského myšlení. Fakulta je i nadále odhodlána řešit vzdělávací a fyzické potřeby všech studentů v průběhu celého života a úzce spolupracovat s pedagogy, vůdci a tvůrci politik v této oblasti.

Díky inovativním programům vzdělávání učitelů, vynikajícím schopnostem, vztahům s praktickými pedagogy a silným výzkumným příležitostem je Michiganská státní univerzita dynamickým místem pro učení učit a přispívat do oborů vzdělávání a kineziologie. Vysoká škola je hrdá na to, že získala více než 57 000 absolventů, z nichž každý se dotýká života svým vlastním způsobem po celém světě.

Místa

East Lansing

Adresa, 1. řádek
Farm Lane,620
48824 East Lansing, Michigan, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium