Georgetown University - McCourt School of Public Policy

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

McCourtova škola veřejných politik na Georgetownské univerzitě je nejlépe hodnocená veřejnoprávní škola umístěná ve středu politického světa ve Washingtonu, DC

O škole McCourt

Naším posláním je učit naše studenty, aby pomohly navrhnout, analyzovat a implementovat inteligentní politiky a zavést je do praxe ve veřejném, soukromém a neziskovém sektoru, v USA a po celém světě. Master vlajková škola McCourt School je Mistr ve veřejné politice. McCourt také nabízí magisterský titul v oboru Mezinárodní rozvojová politika, magisterský titul v oboru datová věda pro veřejnou politiku, magisterský titul v oboru řízení politiky, výkonný magisterský vedoucí postavení v oblasti politiky, stejně jako další programy dvojího stupně a exekutivy.


55929_Campus_Picture.JPG

Centrum politického světa

Naše umístění ve Washingtonu DC dává našim studentům do centra politického světa přístup k nejvyšší koncentraci politických stáží a pracovních míst a dovoluje nám přinést přední odborníky z oblasti politiky jako učitelé i řečníky.

shutterstock_125858090.jpg

Kvantitativní studijní plán

Přísné kurikulum zaměřené na kvantitativní zaměření McCourtovy školy nastavuje naše absolventy na rozdíl od svých vrstevníků v první den. Jsou charakterizovány úrovní jejich kritického myšlení, stejně jako jejich věcná znalost klíčových otázek a přístupů k analýze politiky. Posláním McCourt School je poskytnout svým studentům přísné kvantitativní a analytické dovednosti potřebné pro návrh, implementaci a hodnocení inteligentních politik v USA a na celém světě. Učební plán odráží rozmanitost svých cílů a připravuje je jak pro vysoké úrovně veřejného sektoru, tak i pro neziskové nebo podnikatelské sektory.

Dr. Holzer in the Classroom

Leading Practitioners

Studenti McCourt School se učí z živé a angažované komunity politiků a praktiků. Naše fakulta provádí nejmodernější výzkum s cílem nalézt naléhavé problémy a doporučit efektivní řešení dnešních nejkritičtějších témat, včetně ekonomického zabezpečení, energie a životního prostředí, vzdělávání, mezinárodního rozvoje, zdraví a zdravotní péče. Oni jsou pravidelně vyzýváni, aby radil vládě na širokou škálu naléhavých politických témat.

55930_Graduation_Picture_2.JPG

Školení budoucích vůdců

Naši studenti jsou vyškoleni a připraveni zavést politiky do praxe - ve veřejném, soukromém a neziskovém sektoru, v USA a po celém světě. Budováním bohatého a zaujatého intelektuálního prostředí McCourt přitahuje a cvičí ty nejlepší studenty, kteří se stanou politikovými vůdci zítřka.

McCourt Ambassadors
McCourt Graduation111133_DlNd_rRW4AAaGYJ.jpg

Místa

Washington

Adresa, 1. řádek
McCourt School of Public Policy
Old North, Suite 100
37th and O Streets, N.W.

20057 Washington, Okres Columbia, Spojené státy americké