McCombs School of Business

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Kde je získáno vedení

Jedna z největších a nejvýznamnějších obchodních škol v zemi, McCombs School of Business na Texaské univerzitě v Austinu, se věnuje vzdělání vedoucích pracovníků zítřka a současně vytváří znalosti pro průmysl a společnost. Rekordy říkají jen část příběhu o tom, co dělá McCombs tak skvělé, ale je to dobrý začátek. Jsme jedním z mála škol v zemi, kde získáváme špičkové známky téměř ve všech oblastech specializovaných na podnikání, které každoročně řadí US News

McCombs vzdělává více než 6000 vysokoškoláků, MBA, MPA a Ph.D. studentů každý rok, což vytváří jeden z největších kumulativních dopadů jakékoli obchodní školy na světě. Asi 2000 profesionálů se každoročně podílí na zakázkových programech určených pro pracovníky vedení a jejich firmy. Tyto programy se konají v naší prvotřídní AT

McCombs School of Business je v souladu s iniciativou univerzity usilovat o novou vizi pro vysokoškolské vzdělávání a zároveň vzdělávat vůdce, kteří budou vytvářet hodnotu pro společnost. Naší vizí je stát se jednou z nejvýznamnějších obchodních škol na světě; v nadcházejících letech se náš strategický plán zaměří na sedm iniciativ, které dosáhnou našeho cíle.

Výuka excelence

Zeptejte studenty McCombs o svých oblíbených aspektech školy a vždy uvádějí kvalitu a přístupnost fakulty. Tato dynamická skupina vedoucích znalostí je známá pro vytváření relevantního podnikového výzkumu (patříme mezi nejproduktivnější výzkumné školy v zemi) s výukou, která se vyvíjí a vyzdvihuje. Členové fakulty McCombs nejen pokrývají standardní obchodní případy, ale vytvářejí obchodní znalosti.

Centrum výuky excelence

Jedna iniciativa pro školu zahrnuje zvyšování podpory špičkové výuky vytvořením institucionální jednotky na podporu úsilí učitelů o zvýšení účinnosti výuky. Centrum pro excelenci v oblasti výuky usnadní spolupráci s fakultami prostřednictvím formálních mentorských programů, vzájemné komunikace, navštěvování příležitostí pedagogů a dalších iniciativ.

McCombs výuka Fellows

Vyznamenání McCombs Teaching Fellows bude vytvořeno na počest nejlepších učitelů na fakultě. V současné době je osm členů fakulty součástí Akademie vyznamenaných učitelů na univerzitě. Společnost McCombs byla rovněž lídrem v poskytování vzdělávacích příležitostí pro zážitky, včetně kurzů na úrovni 366P a programu vedoucích pracovníků na úrovni vysokoškolských studentů, investičního fondu, programů marketingu a rizikových odborníků na úrovni MBA a praktické daňové praxe MPA.

Sociální výzvy

Nejvýznamnější světové obchodní školy čelí důležitým lidským výzvám a odborným znalostem, které jsou spojeny s produkcí výzkumu a programování současného sociálního významu. McCombs School of Business má jedinečnou pozici, která přispívá k dialogu kolem dvou nejvíce obtížných problémů na světě, energetické náročnosti a udržitelnosti a inovací a kreativity.

Města, která hostí akademické programy McCombs, mají významné přednosti v tradiční a alternativní výrobě a výrobě energie. Texas je národním lídrem v oblasti výroby ropy a zemního plynu a větrné elektrárny a Austin je nově se rozvíjejícím technologickým centrem pro inovativní formy poskytování a zachování energie.

Společenství

Cíle Business School McCombs mohou být dosaženy pouze v rámci plně angažované a účelné komunity. Pro McCombs, tato komunita zahrnuje fakulty, zaměstnance, studenty, dobrodince a absolventy.

Tento areál a lidé, kteří zde učí a studují, vás ohromí. Naši studenti sdílejí učebnu s talentovanými a různorodými jednotlivci z každé části světa v kolegiálním učebním prostředí, které jeden student identifikoval jako "družstevní soutěž". Učení začíná ve třídě, ale pokračuje ve studovně zaměřených studijních zařízeních školy krásný areál Texaské univerzity v Austinu, v okolí města a praktické projekty pro firmy v Texasu a ve světě. Pravděpodobně nikdy v životě nezažijete takové úplné ponoření do prostředí excelence, učení a životního pokroku.

Naše město

Austin býval příjemným překvapením pro studenty a návštěvníky ze zahraničí, ale skvělé počasí města, přátelská atmosféra a prosperující ekonomika už nejsou tajemstvím. V květnu 2010 se Kiplinger jmenoval Austin

Demografie nazývají Austin "Město myšlenek", jeden z mála amerických regionů, kde nová kreativní třída podnikatelů, obchodních vůdců, umělců a vizionářů přetváří model pro americkou prosperitu.

Dobře vzdělaná pracovní síla, výzkumná univerzita světové úrovně, příznivá obchodní atmosféra, přiměřená daňová struktura a vynikající kvalita života jsou hlavními pěti důvody, proč se firmy rozhodly pro Austinu. Více než 800 polovodičových, energetických, počítačových a softwarových společností zavolá Austinu domů. Ostatní průmyslová odvětví, jako jsou biologické vědy, multimédia, film, hudba a logistika a distribuce, jsou dobře zastoupeny a rostou.

Navštivte naše webové stránky zde .

Místa

Austin

Adresa, 1. řádek
2110 Speedway, b6000
TX 78705 Austin, Texas, Spojené státy americké