Maxwell School of Citizenship and Public Affairs - Syracuse University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Škola Maxwella pro občanství a veřejné záležitosti je domovem Syrakusy univerzity pro inovační, interdisciplinární výuku a výzkum v oblasti společenských věd, veřejné politiky, veřejné správy a mezinárodních vztahů. Zahrnuje vedoucí postgraduální školu amerických věd, která nabízí vysoce uznávané odborné tituly spolu s pokročilými vědeckými hodnostmi v oblasti společenských věd; a je domovem vysokoškolských programů v celém spektru společenských věd.

Maxwellova síla pochází z velké části z rozmanitosti - nesrovnatelné rozmanitosti vzdělávacích misí, které koexistují a někdy se míchají pod střechou. Na straně absolventů je například Maxwell domovem silných magisterských studijních programů ve veřejné správě a mezinárodních vztazích, v konvenčních formátech a formátech středoškoláků. Pod touto střechou nabízí společnost Maxwell programy MA a PhD v sociálních vědách a inovativní PhD program pro sociální vědu pro studenty s jedinečnými interdisciplinárními zájmy. Žádná významná vysokoškolská škola veřejných záležitostí nezmíchá tyto různé prvky tak, jak to dělá Maxwell. (Master of Public Administration program, mimochodem, je neustále hodnocen jedním z nejlepších národních programů MPA od USNews

Vysokoškoláci, kteří jsou ve společenských vědách významní nebo menší, mají prospěch z téže fakulty, kteří získají Maxwella vysokou pozici ve výzkumu a postgraduálním vzdělávání. Vyučují bakalářské studijní programy v antropologii, ekonomii, zeměpisu, dějinách, mezinárodních vztazích, politických vědách a sociologii a v programech zaměřených na politiku a dovednosti v oblasti veřejných záležitostí. Maxwellův bohatý, definující zájem o povahu a mechanika demokratického občanství jsou podáváni týmům vyučovaným MAX kurzy a novým podpisovým šéfem školy v oblasti občanství a občanské angažovanosti. Společně vyvíjejí dědictví interdisciplinárního občanského vzdělávání na Maxwelle School, která je nyní 90 let.

Maxwelloví učenci a studenti provádějí rozsáhlý výzkum prostřednictvím devíti interdisciplinárních center, z nichž každý se zaměřuje na aktuální oblast veřejných záležitostí, jako jsou sociální a hospodářská politika, konflikty a spolupráce, veřejná wellness, stárnutí, energie a životní prostředí, národní bezpečnost a regionální studia , mezi ostatními.

Většina programů je umístěna ve dvou propojených budovách, mezi něž patří Melvin A. Eggers Hall, otevřený v roce 1993, a Maxwell Hall, otevřený v roce 1937 a podstatně renovovaný v roce 1994. Komplex zahrnuje kavárnu, sadu konferenčních a pracovních prostor pro profesionální vysokoškolské studenty a "gradové" zájezdy pro všechny doktorské a mnoho magisterských studentů.

Maxwell je jedna z 12 škol a vysokých škol Syrakusy univerzity, rozsáhlé, komplexní a významné soukromé univerzity se nachází v severní části státu New York. Syrakusy, New York, je komfortní středně velké město s vybavením metropolitního centra a jen pár minut od velkého množství venkovských a přírodních zajímavostí.

Místa

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium