Marshall University - College of Information Technology and Engineering

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Od svého vzniku, vysoká škola informačních technologií a Egnieering (CITE) bylo věnováno poskytování bakalářské a magisterské programy v high-tech oborů, které optimalizují příležitosti pro naše studenty, a které podporují růst a dobrou pověst naší univerzity, státu a kraje. Jak vyvíjíme nové a stávající programy v strojírenství, počítačové vědy, a souvisejících technologií oborů, máme přijmout a ctít Marshallovy dlouholeté tradice ve vzdělávání při pohybu vpřed tempem, které připravuje našich absolventů na výzvy a vzrušující příležitosti, které jsou před námi v neustále se měnící globální technologické prostředí. Jsme přesvědčeni, že infrastruktura, průmysl a inovace jsou základními kameny našeho hospodářství, a my všichni, že můžeme každý den na podporu těchto snah.

Ať už jste objevování naše internetové stránky nebo procházky kolem kampusu, známky CITE'S růstu jsou zřejmé. Naše škola se rozrostla na 500 studentů, a naší fakultě a zaměstnanci mají podle toho vzrostl. V roce 2008 jsme byli čest otevřít Arthur Weisberg Family Engineering Laboratories na Huntington campus, State-of-the-art Budova, ve které sídlí nové kanceláře, učebny a laboratoře zařízení, důležité pro program akreditaci a budoucího růstu. Stavba je v plném proudu pro Arthur Weisberg Family Applied Engineering Complex, která bude dům celou univerzitu, stejně jako ostatní programy.

Studijní programy

BS v informatice BS ve strojírenství (BSE) BS v bezpečnostních technologií Engineering Převod Program MS ve strojírenství MS ve vědě o životním prostředí MS v informatice MS v informačních systémech MS v bezpečnosti Vedení MSin Technologie Pre-Computer Science Pre-Engineering

Místa

Huntingdon

Adresa, 1. řádek
Marshall University,
One John Marshall Drive

WV 25755 Huntingdon, Anglie, Spojené státy americké