Marquette University Law School

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Lidé si vybírají konkrétní právnickou školu z mnoha různých důvodů. Vím, že mnoho z vás si vybere školu, protože věříte, že je to „nejlepší“ právnická škola, na kterou se můžete dostat. Někteří z vás chtějí navštěvovat školu v určité zeměpisné oblasti, zatímco jiní si vyberou instituci, protože věříte, že její program nabízí specializaci na určité oblasti práva. Možná by někteří uchazeči chtěli navštěvovat školu se zvláštní náboženskou příslušností. A všechny vás znepokojuje cena právnického vzdělání a hodnota a prodejnost vašeho titulu JD po ukončení studia.

To vše jsou platné úvahy a Marquette si zaslouží vaši vážnou úvahu z některého z těchto důvodů. Navrhuji však, že byste měli myslet i na některé další věci. Za prvé, jaké budou vaše zkušenosti s právnickou školou? Stanete se součástí podpůrné rodiny studentů, pedagogů, administrátorů a absolventů? Zadruhé, jakou osobou budete v důsledku svého právnického vzdělání? Pomůže vám právnická škola získat úctu ke všem osobám a pochopit, jak může právo pomoci lidem vyřešit obtížné problémy, často v dobách velkého stresu? Budete po právnické škole lepším člověkem, nebo ne?

Pro mě je zákon pomáhající profese. Jako katolická a jezuitská právnická škola máme zvláštní povinnost zajistit, aby vzdělávání poskytované na Marquette mělo za cíl posílit respekt našich studentů ke všem lidem a zároveň zajistit, aby se naši studenti stali kvalifikovanými právníky, kteří mohou vynikat v právnické profesi .

Marquette vám poskytuje neobvyklou příležitost. Za prvé, jsme vynikající právnická škola. Naše učební osnovy jsou navrženy tak, aby zajistily, že budete mít základní znalosti, dovednosti a hodnoty nezbytné pro výkon práva v jednadvacátém století. Jsme nesmírně hrdí na to, že školíme právníky - právníky, kteří působí ve všech oblastech profese, v soukromých firmách a veřejných agenturách, ve Wisconsinu a po celých Spojených státech. Není náhodou, že mnoho našich absolventů je státními a federálními soudci a že mnoho absolventů Marquette University Law School jsou obchodními a politickými vůdci. Učíme naše studenty, aby měli dovednosti uspět v jakékoli větvi naší profese, kterou si vyberou. Součástí jezuitské tradice vzdělávání je povzbuzování studentů, aby se stali činiteli pozitivní změny ve společnosti. To je zvláště důležité na právnické fakultě.

Místa

Milwaukee

Adresa, 1. řádek
West Michigan Street,1215
53233 Milwaukee, Wisconsin, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

Tato škola dále nabízí: