Marian University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

O čem je Marian University ?

Mariánská univerzita byla založena jako Marian College v roce 1936 Kongregací sester sv. Anežky, Marian University je spoluzákonodárná katolická univerzita, která inspiruje osobní a profesionální úspěch prostřednictvím poutavého a hodnotového vzdělávání. S průměrnou velikostí třídy 15 studentů a poměrem mezi žáky 12: 1 se studenti na Marian University účastní více kooperativních praktických vzdělávacích zkušeností, které umožňují integrovanou teorii ve třídě a praktické pracovní zkušenosti. Marian University studenti absolvují dobře připraveni začít vzrušující kariéry ve svých oborech nebo pro přijetí na přísné absolvent a profesionální programy v celé zemi.116043_pexels-photo-864994.jpeg

Proč Marian

Inspirovaná, aby vám pomohla uspět, Marian University se pyšní poskytováním aplikovaného, hodnotového vzdělávání, které splňuje potřeby všech studentů. Zajistit osobní, praktické vzdělávání, Marian University poskytuje kvalitní vzdělávací zkušenosti, zejména ve srovnání s podobnými soukromých vysokých škol a vysokých škol v této oblasti.

Marian University zařadila číslo 12 jako „Vysoká celoživotní návratnost investic (ROI) College“ mezi všechny veřejné a soukromé vysoké školy a univerzity ve Wisconsinu prostřednictvím cenově dostupných vysokých škol online (ACO). Absolventi Marian University jsou mezi top-hodnocené školy ve Wisconsinu, kteří mají největší nárůst příjmů mezi nimi a non-držitelé titulů přes třicet-rok rozpětí.115254_110883_pexels-photo-1595391.jpeg

Akreditace a schválení

Komise pro vysokoškolské vzdělávání

Marian je akreditována prostřednictvím Higher Learning Commission (HLC), regionální akreditační agentury pro instituce vysokoškolského vzdělávání se sídlem v Severní centrální oblasti Spojených států. Marian byl poprvé akreditován v roce 1960 a v roce 2016 byl znovu akreditován. Marianova reaccreditation potvrzuje a hodnotí naše akademické nabídky, správu a správu, poslání, finance a zdroje.

Spolu s institucionální akreditací má Marian několik akreditovaných programů:

 • Podnikání má několik programů akreditovaných prostřednictvím Mezinárodního shromáždění pro vysokoškolské vzdělávání (IACBE).
 • Bakalářský studijní program v ošetřovatelství a magisterském studijním programu v ošetřovatelství na Marian University je akreditován Komisí pro vysokoškolské vzdělávání v ošetřovatelství.
 • Program sociální práce je akreditován prostřednictvím Rady pro vzdělávání v sociální práci (CSWE).
 • Vzdělávání učitelů má několik vysokoškolských a postgraduálních programů akreditovaných prostřednictvím Národní rady pro akreditaci vzdělávání učitelů (NCATE).

Schvalování

Marian má několik schválení, která dokazují, že studenti dostávají kvalitní vzdělání. Tato schválení prokazují, že jsme drženi programových a provozních standardů. Marian také drží členství v několika vzdělávacích sdruženích, aby zajistila studentům kvalitní vzdělávací zkušenost.

Národní rada pro dohody o vzájemnosti mezi státními orgány (NC-SARA)

Marian nabízí několik online programů navržených s netradičním studentem na mysli. Ať už budete mít všechny on-line kurzy nebo mix online a tváří v tvář formáty, obdržíte stejné zkušenosti Marian University .

Marian je členem NC-SARA (Národní rada pro dohody o vzájemnosti státních povolení). SARA je dohoda „mezi členskými státy a územími USA, která zavádí srovnatelné národní standardy pro mezistátní nabídku kurzů a programů postsekundárního distančního vzdělávání. Jeho cílem je usnadnit studentům online kurzy nabízené postsekundárními institucemi se sídlem v jiném státě “(NC-SARA).

Státy, které se v současné době neúčastní dohody o vzájemnosti mezi státními radami, zahrnují Kalifornii, Massachusetts a Portoriko.114424_pexels-photo-933964.jpeg

Poslání a hodnoty

Naše poslání a hodnoty

Vedená naším posláním a základními hodnotami, Marian University je odhodlána rozšiřovat své vzdělání za hranice třídy a je navržena tak, aby ovlivnila vaše srdce a mysl způsobem, který je pro vás odlišný a smysluplný. Naše fakulta, zaměstnanci a studenti - ať už tradiční nebo netradiční, vysokoškoláci, absolventi nebo profesionálové - přicházejí na Marian University aby se připojili ke komunitě celoživotních studentů, kteří se zaměřují na podporu excelence ve vzdělávání a službě pro komunitu.

Prohlášení o poslání

Marian University je katolická komunita aplikovaných svobodných umění, která vítá různé duchovní tradice. Marian University podporovaná Kongregací sester sv. Anežky, zapojuje studenty do vzdělávání celé osoby. Přijímáme spravedlnost a soucit a transformujeme životy pro profesionální služby a vedení v globální komunitě.

Prohlášení o víře

Rozvoj potenciálu a obohacení života prostřednictvím výuky a učení - sjednocený ve službě pro spravedlivý a humánní svět.

Vize v prohlášení o akci:

 • Marian University , katolická univerzita svobodných umění založená na charismatu Kongregace sester sv. Anežky, je živou a hodnotově orientovanou komunitou učitelů a učení.
 • Poskytování vyššího vzdělání zkušenost pro vysokoškoláka, absolventa, a profesionální studenty, Marian University vychovává schopnost prospívat ve všech oblastech života: duchovnost, vzdělání, kariéra, a služba ostatním.
 • Marian University podporuje studenty, kteří se angažují v pečlivém vzdělávání, které podporuje výzkum a stipendium v zájmu vzdělávání a profesního rozvoje.
 • Marian University zachovává finanční zabezpečení, které je založeno na misích, a zároveň posiluje pověst poskytovatele cenově dostupného vzdělávání, a to i pro osoby skromné.
 • Tato práce se odehrává v učebnách, on-line, a způsoby a místy dosud neznámými.

Základní hodnoty

Naše pět základních hodnot inspiruje všechno, co děláme na Marian University - ve třídě, v činnostech, které slouží ostatním, a v našich vzájemných vztazích.

Společenství

 • Respektujeme svou rozmanitost jako jednotlivci a povzbuzujeme se, vyzýváme a živíme se navzájem, spojujeme se, abychom dosáhli našeho společného poslání a vize.

Učení se

 • Zapojujeme se do společného celoživotního procesu hledání pravdy a osvojování znalostí a hodnot, abychom mohli transformovat jedince, naše komunity a svět.

Servis

 • Prostřednictvím aktivní služby a služby se navzájem podporujeme a snažíme se vyhovět potřebám větší komunity.

Sociální spravedlnost

 • Pracujeme na vytvoření individuální a společenské změny, která podporuje hodnotu, důstojnost a příležitost každého člověka.

Duchovní tradice

 • Vážíme si mariánského katolického náboženského dědictví a respektujeme svobodu každého jednotlivce zkoumat rozmanitost duchovních přesvědčení.113235_pexels-photo-901964.jpeg

Místa

Fond du Lac

Adresa, 1. řádek
45 S. National Ave
54935-4699 Fond du Lac, Wisconsin, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium