Marconi International University - Miami

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Marconi International University je inovativní univerzita licencovaná Komisí pro nezávislé vzdělávání na Floridě pro nezávislé vzdělávání - CIE . Posláním MIU je uspokojovat potřeby zahraničních i domácích studentů, nabízet jim různé studijní příležitosti na bakalářské a postgraduální úrovni, flexibilní plánování, průběžné přijímání, online kurzy, virtuální laboratoře a simulace.

132919_TematicaMBAImagen1200x628.png

Univerzita se zabývá významnými výzkumy a inovacemi v souladu se společenskými změnami a pokrokem, podporuje využívání inovativních metodik učení spojováním pokročilých technologických řešení s tradičními činnostmi, jako jsou přednášky, workshopy a semináře. Závazek k dokonalosti a kvalitě inspiruje naše programy, které připravují studenty, aby čelili globálním změnám a úspěšně uplatňovali své akademické znalosti v reálných situacích. Posláním společnosti Marconi je poskytovat inovativní a dostupné vysoce kvalitní studijní programy a příležitosti k učení domácím i zahraničním studentům, využívat nejnovější technologie a reagovat na potřeby studentů v jejich snaze o akademickou, osobní a profesionální integritu.

Proč zvolit Marconi International

- Vysoce kvalifikovaná mezinárodní fakulta - programy nabízené v angličtině a španělštině - Přístup k podpůrným službám a profesnímu poradenství - v průměru 12 studentů ve třídě s individualizovanou péčí a pozorností - didaktická podpora v angličtině a španělštině od specializované fakulty a zaměstnanců - multikulturní učení životní prostředí - přístup k mezinárodní síti evropských a mezinárodních univerzit.

Místa

Miami

Marconi International University

Adresa, 1. řádek
141 NE 3st Avenue, 7th Floor
FL 33132 Miami, Florida, Spojené státy americké
Telefonní číslo
+1 786-706-5695

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium