Manchester Community College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

VÍTEJTE

Je to moje odlišné ctí vás přivítat na Manchester Community College.

MCC se zaměřuje na poskytování vám kvalitní celoživotního učení zkušeností, které poskytnou základ pro Ať už se rozhodnete dělat v budoucnu, ať už to je prosazování své vzdělání, přičemž na novou práci, nebo zlepšení své sociální a kulturní příležitosti.

Mnozí z našich studentů pokračovat převést na regionální a národní čtyřletých vysokých škol a univerzit, jako jsou Connecticut státní univerzity, University of Connecticut, University of Massachusetts, Trinity College a Howard University. Ostatní studenti rozhodnou zapsat do specializovaných programů pro přípravu na kariéru v nesčetných organizací a podniků.

Naše spolupráce vzdělávacích aktivit, které zahrnují naše kluby a organizace, fitness programy a vzdělávací příležitosti služby, vám poskytne bohatý celostní prostředí, v němž se sledují své cíle.

V našem neustále se měnící ekonomice založené na znalostech, oblast zaměstnavatelé spolupracovat s námi přizpůsobit školení a vzdělávací programy pro aktualizaci dovedností úřadující pracovníka.

Máme úvěrové bez profesního rozvoje a obohacování kurzů pro dospělé a zájmové programy pro děti a mládež, jako jsou Junior Culinary Camp, inženýr That! a dívky ujme.

Někteří obyvatelé oblasti přicházejí do MCC výhradně na vychutnat naše umění, hudbu a další kulturní akce. A, jako součást našeho úsilí udržitelnosti, máme dokonce farmářů trh pro místní pěstitele a obchodníky, které přiláká stovky lidí každý týden.

Učení je cesta, která má potenciál uspokojit svou intelektuální zvědavost a poskytnout vám s novými způsoby myšlení o světě kolem nás - to může splnit své sny. Je to cesta, která nemá konec, i když budete určitě vydělávat své odměny s certifikátem nebo stupně v případě, že je váš cíl.

Toto je vaše vysoká škola. Je to místo, kde se budou tvořit trvalé vztahy s různorodou a specializované skupiny jednotlivců, kteří sdílejí váš zájem o učení. Fakulta, zaměstnanci a správci na vysoké škole jsou vždy k dispozici na pomoc vás na cestě k vašim cílům. Naším hlavním cílem je pomoci vám dosáhnout svého nejvyšší potenciál.

Všechno nejlepší,

Gena Glickman, Ph.D. Prezident

Místa

Manchester

Adresa, 1. řádek
Manchester Community College, Great Path
CT 06040 Manchester, Connecticut, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium