Missouri Baptist University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

MBU dává studentům na cestě k úspěchu zdůrazňuje význam studia a služby. Každý student chodí na kampusu s potenciálem. Pomáháme jim, aby to, co je uvnitř a přeměnit jej na světlou budoucnost. MBU je více než prosperující univerzita svobodných umění. Je to místo, kde se studenti zářit dál.

Missouri Baptist University důraz na rozmanitost

Missouri Baptist University je odhodlána udržet komunitu, která uznává a oceňuje vlastní hodnotu a důstojnost každého člověka. Missouri Baptist University tvrdí, že důležitou součástí integrace víry a učení, je poznání, že všichni lidé jsou stvořeni k obrazu Božímu a hodný úcty a důstojnosti. Snažíme se zajistit, aby všichni studenti mají plný přístup ke vzdělávání, sociální a duchovní růst, příležitosti, které univerzita poskytuje, aby zajistily, že studenti pochopit a ocenit jeden ze základních hodnot univerzity, která je "sociální změna skrze službu a vedení." Prostřednictvím svých osnovy a třídních zkušenosti, univerzita se snaží rozvíjet a pečovat o rozmanitost, protože posiluje organizaci, podporuje tvůrčí řešení problémů, a všechny nás obohacuje.

Cílem je prezentovat materiály a činnosti, které jsou respektuje různých skupin, včetně, ale bez omezení na, rasy, pohlaví, barvy pleti, národnostního nebo etnického původu, věku, zdravotního postižení, kvalifikované vojenské služby, v učení spočívajících odlišností, nebo socioekonomický status.

Místa

Louis

Adresa, 1. řádek
Missouri Baptist University
One College Park Dr.

63141-8698 Louis, Missouri, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium