Přečtěte si oficiální popis

Malá velikost a neohrožení lidé Lynn University nám umožňují dělat věci, které velké školy chtějí jenom. Zažijte neomezené učebny s využitím iPadu. Spojte se s potenciálními zaměstnavateli již v prvním semestru. Získejte globální myšlení s vrstevníky z celého světa. Absolvoval kurz osnovy se zrychlenými studijními programy.

Mise

Posláním Lynn je poskytovat vzdělání, podporu a životní prostředí, které umožní jednotlivým studentům realizovat svůj plný potenciál a připravit se na úspěch ve světě.

Lynn je jednou z nejvíce inovativních, mezinárodních a individualizovaných malých univerzit v zemi. Univerzita využívá své velikosti, umístění a úzkých studentských a fakultních vazeb jako předchůdce, nezávislou univerzitu 21. století, která se věnuje přípravě studentů na budoucnost. Strategií společnosti Lynn je:

  • Zůstává poměrně malý, s přibližně 2400 studenty a 600 studenty a 500 nebo více dospělých se každoročně přihlašuje, aby si udrželo mnohostrannou, coeducationalovou primárně rezidenční univerzitu s malou školní atmosférou.
  • Přiznejte širokou škálu různorodých studentů, od těch, kteří mají rozdíly v učení s nadanými, a ti z mnoha zemí světa a států v celém národě.
  • Buďte zakotveni v liberálním umění, ale obsahují sbírku vysokých škol orientovaných na vznikající profesionální příležitosti, z nichž každá představuje vynikající výuku, aplikované učení a mezinárodní zaměření a zkušenosti.
  • Obsahovat punkový studentský rozvojový program, který rozeznává silné stránky, nedostatky a speciální potřeby každého studenta, aby pomohl rozvíjet jeho plné schopnosti.

Zaměřené akademické nabídky

Lynn zintenzívnila zaměření svých akademických nabídek a vytvořila jedinečné a celonárodně uznávané základní osnovy nazvané Dialogy.

Rozmanitost studentů

Všechny styly jsou vítány. Lynn studenti pocházejí ze všech koutů světa a přinášejí s nimi různé zájmy a schopnosti. Podívejte se, jak nám naše programy pomáhají uspět.

Kvalifikovaná fakulta

Naši profesoři se zaměřují na umění výuky, aby se stali dobrými studenty skvělých a skvělých studentů pozoruhodných. Podívejte se, jak Lynn inspiroval schopnost poskytnout zcela nový styl učení a učení.

Nejmodernější školní areál

Lynnův školní areál je navržen tak, aby vyhovoval všem stylům výuky a učení. Naše nové budovy používají osvědčené postupy od Silicon Valley až po Wall Street, díky spolupráci s pracovním prostorem a nejmodernějšími technologiemi. Podívejte se na naše nejnovější přírůstky do kampusu.

Kultura podpory

Absolventi, studenti, rodiče a přátelé Lynn University vědí, že nikdy nesedíme. Představujeme si nejlepší možnou budoucnost pro naše studenty a pro naši komunitu a neustále se snažíme tuto vizi zlepšovat, budovat a investovat.

Poslání LYNN není možné

Lynn oslavuje v zimě tuto dokončenou strategickou strategii, která pro Lynn University prohlásila odvážnou vizi: „být uznána jako jedna z nejinovativnějších, nejkonkurenceschopnějších malých a středních univerzit v Americe“.

V roce 2017 mise LYNNmožnost-téma státu adresy univerzity, prezident Kevin Ross zdůraznil mimořádnou podporu a práci, která nás poháněla dva roky před plánovaným termínem.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

MSc

Lynn University

Mistr Lynn v oboru psychologie je zrychlený program, který může být dokončen na částečný úvazek nebo na plný úvazek a zcela on-line, což vám umožní řídit pracovní a rodin ... [+]

Online magistr vědy v psychologii

100% online. Žádné GRE. Dokončete za jeden rok. Odborná fakulta. Komplexní učební plán.

O programu

Lynn University online Master of Science v psychologii (MS PSY) vám nabízí pohodlný způsob, jak získat svůj pokročilý stupeň psychologie v pouhých jeden rok - při přípravě na klíčové role v podnikání i psychologii, včetně:

Analytik pro průzkum trhuAnalytik lidského kapitáluPrůzkumový výzkumníkPrůmyslový konzultantNáborářOrganizační poradcemanažer lidských zdrojůŠkolní psychologKomunitní psychologSportovní psycholog

Mistr Lynn v oboru psychologie je zrychlený program, který může být dokončen na částečný úvazek nebo na plný úvazek a zcela on-line, což vám umožní řídit pracovní a rodinné povinnosti. Učební plán vám poskytuje odborné znalosti a dovednosti v oblasti výzkumu a evaluace programu, aplikované psychologie, behaviorální psychologie a pokročilé sociální, organizační a průmyslové psychologie.... [-]

Spojené státy americké Boca Raton
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 rok
Kampus
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Lynn University

Lynn on-line magisterské studium v ​​oblasti trestní justice (MSCJ) je ideální pro ty, kteří chtějí rozšířit své znalosti o teorii trestní justice a rozvíjet své schopnos ... [+]

Online magistr vědy v trestním soudnictví

100% online. Žádné GRE. Dokončete za jeden rok. Odborná fakulta. Komplexní učební plán.

O programu

Lynn on-line magisterské studium v ​​oblasti trestní justice (MSCJ) je ideální pro ty, kteří chtějí rozšířit své znalosti o teorii trestní justice a rozvíjet své schopnosti kritického myšlení pokročit v terénu. Naše odborná fakulta využije své skutečné zkušenosti v oblasti vymáhání práva, oprav, politiky a práva, aby pomohla studentům:

Demonstrovat komplexní porozumění v oblasti trestního soudnictvíZískejte analytické, technické a komunikační dovednosti potřebné pro budoucí zaměstnání a / nebo postgraduální studium v ​​oblasti správy veřejné politiky a trestního soudnictvíPochopte účinky rozmanitosti na životy lidí v kontextu současných problémů spravedlnostiZahrnout etické rozhodování v administrativě trestního soudnictví... [-]
Spojené státy americké Boca Raton
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 rok
Kampus
Online forma
Přečtěte si více v češtině

Manažerské kurzy

Lynn University

On-line postgraduální program ve vedení školství je nabízen zcela online a může být dokončen za pouhých jeden rok, což studentům umožňuje vydělávat na vyšší stupeň vzdělá ... [+]

Online Master of Education ve vzdělávacím vedení

100% online. Žádné GRE. Dokončete za jeden rok. Odborná fakulta. Model praktického lékaře. Relevantní učební plán.

O programu

Lynn online Master of Education v pedagogické vedení (MED Leadership) je zaměřen na jednotlivce, kteří chtějí získat specializované znalosti a administrativní dovednosti potřebné pro postup do vedoucích rolí včetně:

Ředitel školyVedoucíMístopředseda nebo děkanŘeditel odděleníOkresní správceKurikulum ProfesionálníŘeditel pro vzdělávání dospělýchSprávce služeb studenta

Mnoho našich doktorských studentů je řízeno, pracující učitelé, kteří chtějí využít svůj talent mimo třídu a pozitivně ovlivnit větší počet studentů, a to tak, že na úrovni města, okresu a celostátní úrovni převezmou vzdělávací vedení a administrativní role. Chcete-li pomoci studentům Lynn dosáhnout těchto cílů, naše odborná fakulta vyvinula online magisterské učební osnovy, které poskytují řešení založené na znalostech v současných předmětech včetně vedení školy, bezpečnosti a etiky, dosažení studií, technologie a sběru a vyhodnocování dat.... [-]

Spojené státy americké Boca Raton
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 rok
Kampus
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Lynn University Online
Adresa, 1. řádek
3601 N. Military Trail
FL 33431 Boca Raton, Florida, Spojené státy americké