Loyola University New Orleans Online

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Loyola University New Orleans je soukromá koedukovaná jezuitská univerzita v New Orleans v Louisianě. Loyola College otevřela své brány v roce 1904 a byla na univerzitu objednána v roce 1912. Loyola založená na svobodných uměních a vědách nabízí inovativní studijní programy, které připravují studenty na smysluplný život s ostatními i pro ostatní; usilovat o pravdu, moudrost a ctnost; a pracovat pro spravedlivější svět.

Ve společnosti Loyola definujete, kým chcete být: myslitel, podnikatel, osoba podstupující riziko, vědec, kreativní pracovník a především to, čím nemůže být nikdo jiný - vy sami. Toto vzdělání vám umožňuje dělat víc, než se transformovat; umožňuje vám transformovat se do sebe.

Kromě širokého výběru inovativních programů na akademické půdě nabízí Loyola nyní 100% online programy pro vybavení zaneprázdněných a pracujících profesionálů dovednostmi přizpůsobit se rychle se měnícímu trhu.

Absolvování diplomu z Loyoly vás připraví na profesionální úspěch a poskytne vzdělávací základ potřebný pro lepší svět a budování prospěšné kariéry.

Loyola University New Orleans, uznávaná jako US News & World Report jako jedna z 10 nejlepších regionálních univerzit na jihu, nabízí několik přísných akademických programů v online formátu. Tyto online nabídky jsou navrženy tak, aby vám poskytly flexibilitu k dokončení studia bez narušení vašich profesních nebo rodinných povinností. Zrychlené formáty kurzů, asynchronní kurzy a žádné povinné časy přihlášení zajišťují, že můžete získat stejný respektovaný titul jako naši studenti na akademické půdě v jakémkoli tempu, které vám připadá pohodlné.

100% online a na vyžádání

Své akademické a profesní cíle můžete sledovat pomocí jednoho z našich vysoce poptávaných online programů, které jsou k dispozici zcela online.

Místa

New Orleans

Adresa, 1. řádek
Saint Charles Avenue,6363
70118 New Orleans, Louisiana, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium