Carl H. Lindner College of Business, University of Cincinnati

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Naše programy

The University of Cincinnati Carl H. Lindner College of Business opakovaně byl jmenován jedním z nejlepších obchodních škol ve Spojených státech ze zdrojů, jako je US News & World Report, Bloomberg BusinessWeek a The Princeton Review. Stejně jako je důležitější, byli jsme AACSB akreditované (čest vydělal jen 15% světových obchodních škol) od roku 1919. Nabízíme studentům celonárodně-zařadil MBA program, stejně jako osm specializované magisterské programy, z nichž šest bylo zařadil mezi 10 nejlepších programů ve Spojených státech. Náš MBA program byl nedávno zařazen # 1 ve Spojených státech na základě naší akademické kvalitě, umístění práce úspěchu a výuky dostupnost.

Naše programy kombinují transformační výuku ve třídě s reálného světa učení zkušeností. Naši studenti mají mnoho příležitostí k účasti na regionální, národní i globální případové soutěží, získají praktické zkušenosti při práci na projektech pro globální klienty, jako jsou Procter & Gamble, Kellogg a Citi a studia v zahraničí v Severní Americe, Jižní Americe, Evropě a Asie.

Vzhledem k tomu, specializace poskytuje příležitost pro vás skutečně zvládnout novou disciplínu a výrazně pohánět svou kariéru a vydělávat moc, nabízíme studentům možnost specializovat se jejich tituly s jedním z více než 20 postgraduálních certifikátů v rozmezí od funkčních oblastech, jako je marketing, finance a operace do interdisciplinárních tématech, jako je analytických údajů, inovace a podnikání.

NAŠE UMÍSTĚNÍ

The University of Cincinnati se nachází ve městě Cincinnati, Ohio, jednoho z největších obchodních centrech ve Spojených státech. Čtyři sta společností na seznamu Forbes 500 mají přítomnost v Cincinnati a město Cincinnati je doma k ředitelství více Fortune 500 společností na jednoho obyvatele než v New Yorku, Los Angeles nebo Chicagu. Ve skutečnosti, svět ústředí sedmi Fortune 500 společností jsou umístěny do 3 mil z University of Cincinnati areálu. Proto, že mnoho velkých společností jsou tak blízko naší škole, vedoucí pracovníci mají dostatek příležitostí k hodnocení přednášce v našich kurzů a navštěvovat naše různé akce na půdě univerzit a soutěže.

CNN Money nedávno jmenován Cincinnati jeden z Top 6 míst ve Spojených státech, jak začít podnikat a Forbes zařadil naše město jako 7. nejvyšším průměrným příjmem ve Spojených státech na základě životních nákladů. Mashable zařadil Cincinnati nejvíce společenský město ve Spojených státech, Movoto jej zařadil jeden z Top 10 nejchytřejších měst v zemi a časopisu Kiplinger zařadil Cincinnati svůj # 1 nejlepší sázka na „horkých míst“ a jeden z 10 největších měst ve Spojených stavy pro mladé dospělé.

Naše univerzita

The University of Cincinnati je domovem pro 44.000 studentů a naši absolventi v současné době bydlí ve všech padesáti státech a ve 125 zemích po celém světě. Více než 4000 zahraničních studentů navštěvoval University of Cincinnati v akademickém roce 2015-16 a naše univerzita byla nedávno zařadil # 5 nejvíce přívětivá univerzitu na světě International Student Barometer. Navíc, University of Cincinnati byl nedávno jmenován jedním z „nejkrásnějších světových kampusů“ podle časopisu Forbes.

Místa

Cincinnati

Carl H. Lindner College of Business

Adresa, 1. řádek
College of Business
Carl H. Lindner Hall
University of Cincinnati
2925 Campus Green Drive
Cincinnati, Ohio 45221-0020

45221-0020 Cincinnati, Ohio, Spojené státy americké
Telefonní číslo
+1 513-556-7020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Akreditace

AACSB Accredited