Kent State University - College of Public Health

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

KARIÉRA VE VEŘEJNÉM ZDRAVÍ

Vysoká škola veřejného zdraví na státní univerzitě v Kentu připravuje studenty na kariéru v některých z nejzajímavějších zdravotnických oborů: řízení mimořádných událostí, vyšetřování nemocí, správa zdravotnických služeb, ochrana zdraví a bezpečnost při práci, hodnocení rizik pro životní prostředí, globální zdraví a mnoho dalších. Nabízíme akademické programy, které poskytují studentům „ Pathway k kariéře ve veřejném zdraví“ ve všech fázích jejich kariéry od vstupu a střední úrovně až po vyšší management nebo pokročilého výzkumného pracovníka.

STUDOVAT V ZAHRANIČÍ

Studenti mohou také zažít veřejné zdraví globálně v Ženevě, Švýcarsku, Kolumbii, Argentině a dalších mezinárodních lokalitách. Můžete se učit od odborníků z celého světa a na vlastní kůži si vyzkoušet, jak veřejné zdraví mění svět.

FAKULTA

Naše fakulta proškolila některé z nejlepších univerzit v USA a přináší s nimi dlouholeté zkušenosti do učeben a laboratoří. Vítají studenty, aby spolu s nimi pracovali na špičkových výzkumných projektech v oblastech, jako je prevence zneužívání návykových látek, látky způsobující onemocnění životního prostředí, zdravotní gramotnost a změny zdravotních systémů, prevence násilí, prevence úrazů a sportovní úrazy, prevence chronických nemocí a řada dalších vzrušující výzkumná témata.

Místa

Kent

Adresa, 1. řádek
Hilltop Drive,750
44240 Kent, Ohio, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

Tato škola dále nabízí: