Kent State University - College of Business Administration

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Vítejte na College of Business Administration na Kent State University. Zde najdete některé z nejlepších vysokoškolských, postgraduálních, výkonných, výzkumných a informačních programů v oblasti obchodu nejen v Ohiu, ale také v celé zemi a po celém světě.

Snažíme se o dokonalost ve všem, co děláme, a tento závazek se projevuje v síle našich programů a partnerství s podnikatelskou komunitou. Jsme domovem Centra pro podnikání a obchodní inovace, které každoročně pokračuje v zavádění studentských podniků do podnikatelského ekosystému v severovýchodním Ohiu, aby rostlo hospodářství našeho regionu. Partnerství globálního manažerského centra s americkou obchodní službou vytvořilo americké exportní asistenční centrum se sídlem na vysoké škole, které má zlepšit dosah exportu do podniků na severovýchodním Ohiu a dát studentům podnikání globální obchodní zkušenosti. Centrum pro informační systémy přináší do našich učeben nejmodernější technologii a podporuje iniciativy, jako je The TechHelp Service & Repair Center, které poskytují technologické služby kampusu Kent.

Od nových zakládání podniků až po objevy o dopadu rozmanitosti na správní rady našich průkopnických členů fakulty trénuje novou generaci obchodních lídrů a vytváří nové znalosti, které pomáhají dnešním podnikům vyniknout.

Nakonec je akademie globálně propojena prostřednictvím mezinárodních partnerství a široké nabídky vzdělávacích programů v zahraničí; stejně jako fakulty, studenty a absolventy s vazbami na více než 100 zemí. Zvu vás, abyste prozkoumali vše, co College of Business Administration nabízí a sdílejte náš slib - From Kent, the World.

Místa

Kent

Adresa, 1. řádek
East Summit Street,800
44240 Kent, Ohio, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium