Kennesaw State University

Úvod

Read the Official Description

Vítejte v novém KSU

Kennesaw State University je komplexní univerzitní uznávána pro své podnikatelského ducha, globální angažovanosti a pocitu sounáležitosti. Jako Gruzie třetí největší univerzity a jeden z padesáti největších veřejných univerzit v zemi, Kennesaw State nabízí více než 100 vysokoškoláka a absolventské hodnosti, včetně rostoucího počtu doktorských programech. Kennesaw State se zavázala stát se světovou akademickou institucí umístěny tak, aby rozšířil své akademické a výzkumné mise a rozšířit jeho působnost na místní, národní i celosvětové úrovni.

Již více než 50 let, Kennesaw State University byl známý pro jeho podnikatelského ducha a smysl pro komunitu. Nabízí školní areály v Marietta a Kennesaw, univerzita se nachází severně od Atlanty a kombinuje příměstské prostředí s přístupem k jedné z nejdynamičtějších měst v zemi. Jako Gruzie třetí největší univerzitou, Kennesaw State nabízí více než 150 vysokoškoláka a absolventské hodnosti, včetně rozšiřující se doktorského programu. Určený tabulí vladařů z univerzitního systému Gruzie jako komplexní univerzity, Kennesaw State se zavázala stát se světovou akademickou institucí umístěny tak, aby rozšířil své akademické a výzkumné mise a rozšířit jeho působnost na místní, regionální a celostátní úrovni.

Dvě velké areály - One World-Class univerzita

Dne 6. ledna 2015, tabule vladařů z univerzitního systému Gruzie schválila konsolidaci Kennesaw státu a Southern Polytechnic State University. To představuje USG je pátou největší a konsolidaci v jeho pokračující závazek na zvýšení účinnosti a efektivity, aby lépe sloužit studentům a stát.

Nový Kennesaw State University v sobě spojuje to nejlepší ze dvou gruzínských nejrespektovanějších institucí v oblasti vysokoškolského vzdělávání. Komplexní univerzity, Kennesaw State je cíl kampus nabízí studentům široké spektrum kvalitních akademických pracovníků, rostoucí a pulzující akademický život, oceněné stravovacích zařízení a širokou škálu sportovních nabídek. S celonárodně zařadil stupňů v obchodě, inženýrství a prvních ročníků programů, stejně jako přední vyučování, ošetřování, architektury, vědy a matematika programy představuje nová Kennesaw State University je na nejlepší cestě stát Gruzie vedle world-class instituce.

Kennesaw State University - čísly

  • Celkem zápisu: 33000 (založený na podzim 2015)
  • Celkem studijní programy: více než 150 bakalářských, magisterských a doktorských titulů
  • On-školní areál bydlení Kapacita: přibližně 5200 až osm kolejích
  • Počet absolventů: více než 100 tisíc
  • Ekonomický dopad: 1200000000 $ - tabule vladařů z univerzitního systému Gruzie zprávy 2012
  • Státy zastoupené v studentského sboru: 130
  • Studenti se účastní pokračujících tříd vzdělání: 17,210
  • Atletické týmy: 18 NCAA divize já, včetně fotbalu (podzim 2015)

Kennesaw State University je akreditován jižního sdružení vysokých škol a škol Komise o vysokých školách ocenění bakalářské, magisterské, specialista, a doktorských titulů. Obrátit na Komisi na vysokých školách na 1866 Southern Lane, Decatur, Georgia 30033-4097 nebo volejte 404-679-4500 pro otázky o akreditaci Kennesaw State University.

Prohlášení o KSU Mission

Kennesaw State University a nabízí vysoce kvalitní a produktivní, absolventy vysokých škol, dalšího vzdělávání a spolupráce vzdělávacích programů. Patří mezi ně příležitostí ke vzdělávání v architektuře, umění, obchod, výpočetní techniky, vzdělání, inženýrství a technologie, zdravotnictví a sociálních služeb, ctí zkušenosti, humanitních a sociálních věd, interdisciplinární studie, vývoj vedení, přírodní a fyzikální vědy, studium v ​​zahraničí, a dalších příbuzných oborů. Univerzitní výzkum, stipendium, tvůrčí činnosti a iniciativy veřejné služby rozšiřovat a aplikovat znalosti, přispívají k hospodářskému rozvoji a zlepšení kvality života v místních komunitách, Georgia, národ a celý svět.

Na KSU komunitní hodnoty otevřená, upřímná a přemýšlivý intelektuální dotaz, řešení inovativní a kreativní problém, profesionalitu, odbornost, spolupráce, integrita a etické chování, které se zabývají občanství, globální porozumění, udržitelnosti, vzájemný respekt a zhodnocení lidských a kulturní rozmanitosti. Univerzita komunita se snaží neustále ke zvýšení úspěšnosti studentů, zlepšit institucionální kvalitu, a reagovat na poptávku veřejnosti v oblasti vysokého školství.

Prohlášení KSU Vision

Kennesaw State University bude world-class úplná univerzita uznávána pro své vynikající výsledky ve vzdělávání, objev, inovace, technologie a zapojení komunity na všech úrovních od místní po globální. Zkušenosti KSU posílí členy a absolventů vysokých škol komunity mít vizi, schopnost, a odvahu k transformaci budoucnost.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MA » Vidět MSc - Magistr » Zobrazit magisterské programy » Vidět MBA - OnlineStudies » Vidět Graduate Certificates » Vidět MSc - OnlineStudies » Vidět MSc - HealthcareStudies » Vidět Certificates » Vidět PhDs » Vidět Certifikáty na magisterském stupni » Vidět DBA » Vidět PhD » Vidět EMBA » Vidět MBA - MBAStudies »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MA

Ma Americké Studie

Campus forma Denní studium September 2018 Spojené státy americké Kennesaw Marietta

Master of Arts Program v amerických studií se skládá z 36 hodin úvěru a požadavku cizího jazyka. [+]

The Master of Arts Program v amerických studií Skládá se z 36 hodin úvěru a požadavku cizího jazyka.

Povinné předměty (6 kreditů)

Samozřejmě Num předmětu Název kreditních hodin

Amst 7000 americká studia stipendium 3 Amst 7100 American Studies metody 3

Základní kurikulum (12 kreditů)

Sled amst kurzů vybraných řešit profesní cíle každého studenta, přičemž jeden kurz z každé ze čtyř tematických a metodických na bázi klastrů v.

Historické Studie Cluster - Vyberte jeden

Samozřejmě Num předmětu Název kreditních hodin

Amst 7200 americký sociální hnutí 3 AMST 7210 historického období 3 AMST 7230 Public dějiny a kultura 3 AMST 7240 Enterprise a práce v americkém kultury 3 ... [-]

Magistr Umění V Profesionálním Psaní

Campus forma Denní studium September 2018 Spojené státy americké Kennesaw Marietta

Master of Arts v profesionální nástroj pro tvorbu programu (MAPW) je profesionální postgraduální studijní program, který připravuje kandidáty pro širokou škálu pozic psaní souvisejících v podnikání, vzdělávání, publikování a umění. [+]

O PROGRAMU

Master of Arts v profesionální nástroj pro tvorbu programu (MAPW) je profesionální postgraduální studijní program, který připravuje kandidáty pro širokou škálu pozic psaní souvisejících v podnikání, vzdělávání, publikování a umění. Kurz ve třech soustředěných písmech, složení a rétorice, a tvůrčí psaní - umožňuje studentům získat teoretické a praktické znalosti v různých oblastech odborného psaní. Jako studenti se stal zkušený na výrobu a analýzu obchodu, technických, žurnalistické a kreativní texty, oni rozvíjet sofistikovanější chápání stylu, struktury, a publikum. MAPW studenti budou psát odborníky, kteří dokážou v mnoha směrech během své kariéry. Stanou flexibilní spisovatelé, kteří mohou naladit na psaní konvencí daného žánru, kterou se přizpůsobuje svůj styl psaní požadavkům různých rétorických kontextech.... [-]


Master Umění V Integrované Globální Komunikaci

Campus forma Denní studium September 2018 Spojené státy americké Kennesaw Marietta

MA v integrované globální komunikaci je inovativní a moderní program určený pro komunikační profesionály, kteří oceňují, jak je ekonomicky vzájemně závislý a společensky propojený svět je dnes. [+]

O PROGRAMU

Na Kennesawské státní univerzitě připravujeme novou generaci vůdců v globálně integrovaných organizacích. MA v integrované globální komunikaci je inovativní a moderní program určený pro komunikační profesionály, kteří oceňují, jak je ekonomicky vzájemně závislý a společensky propojený svět je dnes.

Podíl na trhu, mysl podíl a konkurenční pozice jsou životně důležité složky pro organizační úspěch. Dosažení těchto cílů v globálním měřítku vyžaduje speciální znalosti a dovednosti efektivně komunikovat sdílené významy v různých zemích a regionech s různými kulturními, politickými a ekonomickými charakteristikami. Globální komunikace se týká toku informací, které překračují národní hranice, že je si vědom organizačních cílů a záměrů, přičemž je citlivý k lidem z různých kultur a ras, a který uznává politické a ekonomické rozdíly mezi globálními organizačních zúčastněných stran.... [-]


MSc

Magistr V Trestní Justici

Online & Campus forma Denní studium September 2018 Spojené státy americké Kennesaw Marietta

Master of Science v trestní spravedlnosti (MSCJ) na Kennesaw State University je ideální program pro tradiční studenty a profesionály v oblasti trestního soudnictví, kteří usilují o další vzdělání za bakalářský titul. Program zahrnuje tváří v tvář a některé on-line formáty kurzů instruktážních. [+]

Master of Science v trestním soudnictví Přehled programu

Master of Science v trestní spravedlnosti (MSCJ) na Kennesaw State University je ideální program pro tradiční studenty a profesionály v oblasti trestního soudnictví, kteří usilují o další vzdělání za bakalářský titul. Program zahrnuje tváří v tvář a některé on-line formáty kurzů instruktážních. Program má také jedinečné zaměření na téma "Globální / mezinárodní perspektivy v oblasti trestní spravedlnosti". Druhá z nich zahrnuje jak příležitost "International Criminal Justice Experience", tak studium v ​​zahraničí a srovnávací kurz trestního soudnictví. Program poskytuje soustředěný a interaktivní vzdělávací zážitek, jehož cílem je vybavit studenty znalostmi a dovednostmi v administrativě trestního soudnictví, včetně kritického myšlení a komunikace, jakož i v příslušných technologiích a informačních zdrojích. Program také poskytuje studentům příležitost porozumět a řešit význam kulturní rozmanitosti v kontextu trestní justice. Tyto atributy jsou nezbytné pro úspěch v současných agenturách trestního soudnictví a v příslušných organizacích soukromého sektoru jak v Gruzii, tak i jinde. Studenti budou také připraveni na další studium absolventů, pokud se rozhodnou využít této možnosti.... [-]


Magistr Vědy V Aplikovaném Cvičení A Zdravotní Vědě

Campus forma Denní studium Kombinované September 2018 Spojené státy americké Kennesaw Marietta + 1 více

Master of Science v aplikované cvičení a zdravotnictví (AEHS) je 36 semestr hodin postgraduální program Kinesiology, který nabízí koncentrace v fyziologii cvičení nebo sportovní management. [+]

Master of Science v aplikované cvičení a zdravotní věda

Master of Science v aplikovaném cvičení a zdravotní vědě (AEHS) je 36 semestrální-absolvent program v kineziologii, která nabízí koncentrace v cvičení fyziologie nebo sport management.

Program může být dokončen jako student na plný úvazek ve čtyřech po sobě jdoucích semestrech nebo po delší dobu jako student na částečný úvazek. Většina tříd programu budou naplánovány v pozdních odpoledních a večerních hodinách brzy, aby pracující profesionály pokračovat pokročilé přípravy s minimálním narušením na probíhající kariéry závazky. Učební osnovy se skládá z programu jádra (9 hodin), koncentraci jádro (15 hodin) v obou fyziologii cvičení nebo sportu Management, Capstone zkušenosti (3-9 hodin), a schválila volitelných (3-9 hodiny).... [-]


Magistr Vědy V Architektuře (ms)

Campus forma Denní studium 3 semestry September 2018 Spojené státy americké Kennesaw Marietta + 1 více

Program MS ARCH je neprofesionální akademický studijní program, který nabízí příležitost pro pokročilé studium a výzkum ve specializovaných podpolích architektury. [+]

Master of Science v architektuře

DŮLEŽITÉ: Momentálně nepřijímáme žádnou novou aplikaci pro náš magisterský program. Kontaktujte prosím oddělení často a zjistěte, kdy znovu přijímáme žádosti.

Program MS ARCH je neprofesionální akademický studijní program, který nabízí příležitost pro pokročilé studium a výzkum ve specializovaných podpolích architektury. Program je určen k tomu, aby doprovázel a zdokonaloval stupně související se staveným prostředím a poskytoval základ pro rozmanité kariéry, včetně praxe, výzkumu, výuky, konzultací a vstupu do Ph.D. program na úrovni.

Ideální studentský kandidát je kritický myslitel, který je silně zvědavý na vybudované prostředí, zavázal se k pozitivní změně, ekologicky citlivému designu a který se nebojí riskovat a tlačit designovou obálku. Zatímco vysokoškolské vzdělání v oboru architektura není požadováno, žadatelé musí prokázat příslušné zázemí a zkušenosti, stejně jako schopnost provést pokročilé akademické studium. Všichni studenti jsou povinni předložit portfolio, které demonstruje dovednosti v oblasti grafické kompetence a designu.... [-]


Magistr Vědy V Informatice (ms)

Campus forma Denní studium September 2018 Spojené státy americké Kennesaw Marietta

MSCS nabízí vynikající učební plán, který spojuje teoretické základy výpočetní techniky s nejmodernějšími výpočetními technologiemi. [+]

Master of Science v informatice

Kennesaw State University nyní nabízí NOVÉ Master of Science v Computer Science splnit Gruzie rostoucí poptávky pracovních sil v oboru počítačových věd. Program MSCS nabízí studentům opravdový zážitek absolvent školy do vzrušujícího oboru informatiky, s velkým očekáváním a intenzivní učení. Program Masters je navržen tak, aby sloužil dvěma typům kvalifikovaných studentů, kteří chtějí pokračovat ve studiu v informatice: ti, kteří mají BS v oboru informatiky, a ti s vysokoškolskými tituly v jiných oblastech než CS s požadovanou počítačovou vědou a matematiky kurzu práce.

MSCS nabízí vynikající učební plán, který spojuje teoretické základy výpočetní techniky s nejmodernějšími výpočetními technologiemi. Tento program poskytuje studentům s příležitostmi v oblasti počítačové vědy výzkumu, pokročilé vypracování projektu a mezioborového studia, s maximální flexibility studijních plánech a možnostech třída docházky.... [-]


Magistr Vědy V Informačních Technologiích (ms)

Campus nebo Online Denní studium September 2018 Spojené státy americké Kennesaw Marietta

Masters of Science v oboru informačních technologií je určen k posílení kariéry pro širokou škálu studentů. Program je určen pro ty studenty, kteří mají zájem o kariéru v řízení a provádění plánovacích, vývojových, implementačních a provozních informačních systémů. [+]

Master of Science v informačních technologiích

Masters of Science v oboru informačních technologií je určen k posílení kariéry pro širokou škálu studentů. Program je určen pro ty studenty, kteří mají zájem o kariéru v řízení a provádění plánovacích, vývojových, implementačních a provozních informačních systémů.

O programu

Master of Science (MSIT) program je určen pro ty studenty, kteří se zajímají o kariéru jako profesionál informačních technologií (IT), kteří mohou aplikovat přijaté standardy a osvědčené postupy pro efektivní plánování, návrh, implementaci a řízení různých aspektů organizace IT. Všechny kurzy v programu MSIT jsou nabízeny jak tváří v tvář, tak online.... [-]


Magistr Vědy V Softwarovém Inženýrství (ms)

Campus nebo Online Denní studium September 2018 Spojené státy americké Kennesaw Marietta

Softwarové inženýrství představuje nejrychleji rostoucí segment softwarových profesionálů, mužů a žen, kteří řeší problémy a problémy při vývoji kritického softwaru, který uspokojí potřeby podnikání a průmyslu. [+]

Master of Science v softwarovém inženýrství

Softwarové inženýrství představuje nejrychleji rostoucí segment softwarových profesionálů, mužů a žen, kteří řeší problémy a problémy při vývoji kritického softwaru, který uspokojí potřeby podnikání a průmyslu. MS v softwarovém inženýrství na státní univerzitě v Kennesaw připravuje studenty na kariéru v této oblasti tím, že jim vystaví strategie a postupy v reálném čase, které jim poskytnou konkurenční výhodu na trhu. Všechny kurzy v programu jsou k dispozici jak tváří v tvář, tak i on-line, a studenti se mohou rozhodnout, které doručení je pro daný kurz nejvhodnější pro ně.

... [-]

Magistr V řízení Konfliktů

Campus forma Denní studium 4 semestry September 2018 Spojené státy americké Kennesaw Marietta + 1 více

Vzdělávání v oblasti řízení konfliktů řeší otázky, které rozdělují náš svět podporou komunikace, podporou pozitivních vztahů a vyvíjením komplexních, dlouhodobých řešení. Zvyšuje bezpečnost a vitalitu skupin nebo rodin, komunit a pracovišť. [+]

Master of Science v řízení konfliktů

MS v popisu programu řízení konfliktu

Vzdělávání v oblasti řízení konfliktů řeší otázky, které rozdělují náš svět podporou komunikace, podporou pozitivních vztahů a vyvíjením komplexních, dlouhodobých řešení. Zvyšuje bezpečnost a vitalitu skupin nebo rodin, komunit a pracovišť.

Řešení konfliktů je také sada nástrojů a způsob myšlení, který může pomoci nejen předcházet konfliktům, ale účinně zapojit ho poté, co vzniká. Řízení konfliktů vzdělání učí různé způsoby, jak se lidé rozhodnou reagovat, když se setkají s konfliktních situací a vliv těchto reakcí na potenciálních výsledků. Studium konflikt je opravdu o učení dovedností, které může poskytnout schopnost reagovat způsoby, které pomáhají předcházet a zvládat konflikty snížením neefektivní reakce.... [-]


Ms Aplikovaná Statistika

Campus forma Denní studium 22 měsíců September 2018 Spojené státy americké Kennesaw Marietta + 1 více

Master of Science v aplikované statistiky (MSAS) programu na Kennesaw State University (KSU) je profesionální studijním programu, jehož cílem je připravit různorodý studentský sbor využívat nejmodernějších statistických metod k tomu platné a smysluplné závěry z obchodu, průmyslu, vláda a data zdravotnických služeb. [+]

The Master of Science v aplikované statistiky (MSAS) Program na Kennesaw State University (KSU) je profesionální studijním programu, jehož cílem je připravit různorodý studentský sbor využívat nejmodernějších statistických metod k tomu platné a smysluplné závěry z oblasti obchodu, průmyslu, státní správy a zdravotních služeb dat. Použití různých komerčního softwaru, absolventi se očekává, že k analýze reálných dat vhodně a efektivně sdělovat své poznatky.

Stupeň MSAS je 22-měsíční podvečerní program určený pro profesionály nebo studenty s bakalářskými tituly v přírodních vědách nebo podnikání. Tituly kurzu patří:

Úvod do matematiky pro statistiku Matematická statistika Statistické výpočty a simulace Statistické metody Pokročilé programování v SAS Kontrola kvality a zlepšování procesů Aplikovaná experimentální design Design humanitních studií Six Sigma řešení problémů Aplikovaná regresní analýza Analýza časových řad Aplikovaná Podélné Analýza dat Data Mining Aplikovaná Analýza kategoriálních dat Aplikovaná Vícerozměrné metody Aplikovaná Témata v binární klasifikace Aplikovaná analýza projektu ... [-]

Ms Chemické Vědy

Campus forma Denní studium Kombinované 2 - 3 let September 2018 Spojené státy americké Kennesaw Marietta + 2 více

Master of Science v chemických věd (MSCB) je program, práce na bázi s tratí chemie a biochemie. MSCB nabízí flexibilní učební plán, individuálně přizpůsobena pozadí a výzkumnými zájmy studenta. Program je 33-credit-hodin ročníkové práce s výzkumnými příležitostí ve všech oblastech chemie a biochemie, ze syntetické organické chemie na enzymologii. [+]

The Master of Science v chemických věd (MSCB) je program, práce na bázi s tratí chemie a biochemie. MSCB nabízí flexibilní učební plán, individuálně přizpůsobena pozadí a výzkumnými zájmy studenta. Program je 33-credit-hodin ročníkové práce s výzkumnými příležitostí ve všech oblastech chemie a biochemie, ze syntetické organické chemie na enzymologii. MSCB bude připravovat studenty myslet v interdisciplinárním způsobem o problémech v oblasti chemie, biochemie a mnoha dalších souvisejících oblastech studia. Tento program je navržen tak, aby studentům dokončit práce v kurzu a práce výzkum během dvou akademických let.

Dostatečně připravena žadatelé musí prokázat, klíčové kompetence, což se projevilo záznamu pregraduální ročníkové práce v biologii, chemii, fyzice a matematice, se studijním zaměřením na jednu z těchto oblastí. Žadatel, který je považován za deficitní v jedné nebo dvou kurzů výborem přijímací mohou být přijati do programu, pod podmínkou, že chybějící vysokoškolské kurzy být přijata navíc k požadavkům absolvent programu; to nebude započítávat stupni a nejsou způsobilé pro výuku Waver.... [-]


Ms Informační Systémy

Campus forma Denní studium September 2018 Spojené státy americké Kennesaw Marietta

Vstoupit do vedoucí role poháněné Analytics a business intelligence, aby obchodní strategii, aby technologických projektů a IT inovací pro podnikatelské výzvy. [+]

MSIs Prostředky Vedení

Vstoupit do vedoucí role poháněné Analytics a business intelligence, aby obchodní strategii, aby technologických projektů a IT inovací pro podnikatelské výzvy.

Vyvinout širokou možností spektra pochopit, analyzovat a řídit organizační otázky z koncové uživatele výpočetní techniky na strategické důsledky technologických projektů a kombinují svou zkušenostní poznání zákazníků, na trhu a příjmových cyklů s dovednostmi Analytics je, aby se stal přesvědčivý obchodní rozhodnutí maker ,

Bez ohledu na to, zda vaše zkušenosti a vzdělání jsou v technice nebo podnikání - A Master of Science v informačních systémech (MSI) ze bude Coles College vám nejžádanějších dovedností dneška, které vám pomohou posunout kupředu ve své kariéře a stal cennější člen týmu.... [-]


Ms Integrativní Biologie

Campus forma Denní studium September 2018 Spojené státy americké Kennesaw Marietta

Osnovy Master Kennesaw State má titul v integrativní biologie (MSIB) zálohy porozumění tím, že poskytuje integrační kurzy a zkušenosti speciálně navrženy tak, aby podporovaly spojení po celém spektru přírodních věd. Tento přístup připravuje naše studenty, jak vědci dobře vybavených řešit naléhavé problémy ve vědách o životě. [+]

Proč integrativní biologie?

integrační Biology je nově vznikající paradigma identifikovat podle National Academy of Sciences. Vzhledem k tomu, biologické systémy jsou tak složité, řešení problémů Life Science vyžaduje propojení konceptů a informací mezi disciplínami a organizačních váhy. Osnova Mistr Kennesaw State je MSc v oboru integrativní biologie (MSIB) posune porozumění tím, že poskytuje integrační kurzy a zkušenosti speciálně navrženy tak, aby podporovaly spojení po celém spektru přírodních věd. Tento přístup připravuje naše studenty, jak vědci dobře vybavených řešit naléhavé problémy ve vědách o životě.

Proč Kennesaw State je MSIB? ... [-]

Ms Inženýrské

Campus forma Denní studium September 2018 Spojené státy americké Kennesaw Marietta

Master of Science ve stavebnictví Program poskytuje absolventům inženýrství, technických odborníků a pracovních inženýrům příležitost rozvíjet svou profesní kariéru tím, že nabízejí kurzy v různých inženýrských oborů, včetně strukturální, geotechnical, vodních zdrojů, životního prostředí a dopravy. [+]

The Master of Science v oboru stavebního inženýrství Program poskytuje absolventům inženýrství, technických odborníků a pracovních inženýrům příležitost rozvíjet svou profesní kariéru tím, že nabízejí kurzy v různých inženýrských oborů, včetně strukturální, geotechnical, vodních zdrojů, životního prostředí a dopravy.

Pravidelné Vstupné podmínky:

BSCE od navádět akreditovaný inženýrského programu Minimální kumulativní GPA 3,0

Pravidelné přijetí může být rovněž udělena v jiných případech na základě přezkoumání záznamu žadatele, včetně, ale není omezen na následující:

BSCE ze zahraniční vysokou školou, která je srovnatelná s navádět akreditovaný program. Profesionální úspěchy, jako je PE licence, dokončení pozoruhodných projektů, záznam vědeckých publikací. Úspěšné dokončení úrovně absolventa inženýrského kurzu z uznávané instituce. ... [-]

Ms Stavební řízení

Campus forma Denní studium September 2018 Spojené státy americké Kennesaw Marietta

Každý absolvent manažerského programu absolventa stavební měli být schopni připravit nabídky a odhady stavebních projektů [+]

O programu

Každý absolvent manažerského programu absolventa výstavby by měl být schopen:

Připravte si nabídky a odhady stavebních projektů. Připravte harmonogram výstavby a řídit rizika projektu. Carry-úkoly související projektového řízení. Provádět výzkum a šíření poznatků prostřednictvím publikací. Usilovat o pokročilé studijních programů. Aplikace a dokumentu TERMÍNY

Podívejte se na seznam dostupných startovacích podmínkách a termínech dokumentů. Upozorňujeme, že vyplněné žádosti a všechny požadované pověření musí být předloženy vyslaného termínu.

POŽADAVKY NA PŘIJETÍ Online Graduate Application - K dispozici je non-vratná $ 60 poplatek za podání žádosti. Přepisy - Oficiální přepisy z každé vysoké školy a / nebo univerzity jste se zúčastnil. Musí být v zalepené obálce od instituce nebo zaslány elektronicky od instituce přímo do ksugrad@kennesaw.edu. Vysokoškolák GPA 2,75 nebo lépe na stupnici 4,0 GRE skóre zprávy - Žádost, aby vaše skóre být zaslány elektronicky na KSU (školní kód 5359). Bez kódu oddělení je nutné. Minimální počet bodů z 291 (kombinovaná slovní a kvantitativní). -NEBO- GMAT skóre zprávy - Žádost, aby vaše skóre být zaslány elektronicky KSU. Minimum 500 skóre. Letter Application (lze nahrát do on-line aplikace) - nutné uvést svůj zájem a cíle pro MPA a potenciální využití stupně. Resume - (lze nahrát do on-line aplikace) Doporučující dopisy (3) (lze zasílat elektronicky prostřednictvím on-line aplikace) - ukončené dohledu, profesory či profesních kolegů, z nichž jeden musí být ze současného nadřízeného. [-]

Zvládání Konfliktů Ms

Campus forma Denní studium 16 měsíců September 2018 Spojené státy americké Kennesaw Marietta + 1 více

Magisterský program připravuje studenty identifikovat a sledovat příležitosti pro novou kariéru založenou na odborné znalosti pro řízení konfliktu. MSCM také poskytuje studentům s rozšířenými pověření sledovat kariérní postup ve stávajícím pracovním prostředí. [+]

MSCM Popis programu

Conflict Management vzdělávání řeší problémy, které rozdělují náš svět tím, že podporuje komunikaci, podpora pozitivních vztahů a rozvoj komplexní a dlouhodobé řešení. To zvyšuje bezpečnost a vitalitu skupiny našich rodinách, komunitách a na pracovištích.

Conflict Management je také sada nástrojů a způsob myšlení, který může pomoci nejen předcházet konfliktům, ale účinně zapojit jej po jeho vzniku. Řízení konfliktů vzdělání učí různé způsoby, jak se lidé rozhodnou reagovat, když se setkají s konfliktních situací a vliv těchto reakcí na potenciálních výsledků. Studium konflikt je opravdu o učení dovedností, které může poskytnout schopnost reagovat způsoby, které pomáhají předcházet a zvládat konflikty snížením neefektivní reakce.... [-]


Magistr

Dual Degree Master of Social Work/ Master of Business Administration (MSW/MBA)

Campus forma Denní studium September 2018 Spojené státy americké Kennesaw Marietta

[+]

Povinné kurzy Vstupné

2.

[-]

Magistr Sociální Práce

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Spojené státy americké Kennesaw Marietta + 1 více

[+]

Mistr sociální práce

Děti a rodina Služby

Behavioral Health Services

[-]

Magistr Ve Veřejné Správě

Campus forma Denní studium September 2018 Spojené státy americké Kennesaw Marietta

Master of Public Administration (MPA) je odborný titul, který připravuje zájemce o veřejné služby pro administrativní a vedoucí pozice ve vládních agenturách a neziskových organizacích. [+]

Mistr ve veřejné správě

Master of Public Administration (MPA) je odborný titul, který připravuje zájemce o veřejné služby pro administrativní a vedoucí pozice ve vládních agenturách a neziskových organizacích. Studentská a výučně orientovaná fakulta programu se snaží přispět k rozvoji profesionálních osobností s etosou demokratické správy tím, že jim poskytne kombinaci solidního akademického učení a konkrétních praktických zkušeností. Program MPA se nachází na katedře politologie a mezinárodních vztahů. Program pracuje ve spolupráci s řadou dalších oddělení a AL Burruss Institute of Public Service, který poskytuje komunitní služby a technickou pomoc neziskovým a veřejným organizacím v Gruzii.... [-]


Mgr. Účetnictví

Campus forma Denní studium September 2018 Spojené státy americké Kennesaw Marietta

Master of účetnictví (MACC) studijního programu je profesionální absolvent titul navržen tak, aby jedinec čelit výzvám kariéru v oblasti účetnictví, ať už veřejné, soukromé, nebo státní. [+]

Popis programu

Master of účetnictví (MACC) studijního programu je profesionální absolvent titul navržen tak, aby jedinec čelit výzvám kariéru v oblasti účetnictví, ať už veřejné, soukromé, nebo státní. Škola účetnictví v Kennesaw State University je domovem pro největší účetního programu ve státě Georgia a nabízí vynikající výsledky v oblasti vzdělávání účetních. V rámci Coles College of Business jsou studijní a účetní studijní programy plně akreditovány AACSB International - Asociace pro Advance Collegiate Schools of Business.

Obecné požadavky na přijetí do programu MAcc

Přístup k programu MAcc je udělen těm osobám, které vykazují vysoké sliby o úspěšném absolvování obchodního (účetního) studia. Portfolia žadatelů jsou přezkoumávána jako součást konkurenčního procesu založeného na následujících složkách:... [-]


Contact
Adresa destinace
1000 Chastain Road
Kennesaw, Gruzie, GA, 30144 US
Adresa destinace
1100 South Marietta Pkwy
Marietta, Gruzie, GA, 30060 US