Kennesaw State University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Vítejte v novém KSU

Kennesaw State University je komplexní univerzitní uznávána pro své podnikatelského ducha, globální angažovanosti a pocitu sounáležitosti. Jako Gruzie třetí největší univerzity a jeden z padesáti největších veřejných univerzit v zemi, Kennesaw State nabízí více než 100 vysokoškoláka a absolventské hodnosti, včetně rostoucího počtu doktorských programech. Kennesaw State se zavázala stát se světovou akademickou institucí umístěny tak, aby rozšířil své akademické a výzkumné mise a rozšířit jeho působnost na místní, národní i celosvětové úrovni.

Již více než 50 let, Kennesaw State University byl známý pro jeho podnikatelského ducha a smysl pro komunitu. Nabízí školní areály v Marietta a Kennesaw, univerzita se nachází severně od Atlanty a kombinuje příměstské prostředí s přístupem k jedné z nejdynamičtějších měst v zemi. Jako Gruzie třetí největší univerzitou, Kennesaw State nabízí více než 150 vysokoškoláka a absolventské hodnosti, včetně rozšiřující se doktorského programu. Určený tabulí vladařů z univerzitního systému Gruzie jako komplexní univerzity, Kennesaw State se zavázala stát se světovou akademickou institucí umístěny tak, aby rozšířil své akademické a výzkumné mise a rozšířit jeho působnost na místní, regionální a celostátní úrovni.

Dvě velké areály - One World-Class univerzita

Dne 6. ledna 2015, tabule vladařů z univerzitního systému Gruzie schválila konsolidaci Kennesaw státu a Southern Polytechnic State University. To představuje USG je pátou největší a konsolidaci v jeho pokračující závazek na zvýšení účinnosti a efektivity, aby lépe sloužit studentům a stát.

Nový Kennesaw State University v sobě spojuje to nejlepší ze dvou gruzínských nejrespektovanějších institucí v oblasti vysokoškolského vzdělávání. Komplexní univerzity, Kennesaw State je cíl kampus nabízí studentům široké spektrum kvalitních akademických pracovníků, rostoucí a pulzující akademický život, oceněné stravovacích zařízení a širokou škálu sportovních nabídek. S celonárodně zařadil stupňů v obchodě, inženýrství a prvních ročníků programů, stejně jako přední vyučování, ošetřování, architektury, vědy a matematika programy představuje nová Kennesaw State University je na nejlepší cestě stát Gruzie vedle world-class instituce.

Kennesaw State University - čísly

  • Celkem zápisu: 33000 (založený na podzim 2015)
  • Celkem studijní programy: více než 150 bakalářských, magisterských a doktorských titulů
  • On-školní areál bydlení Kapacita: přibližně 5200 až osm kolejích
  • Počet absolventů: více než 100 tisíc
  • Ekonomický dopad: 1200000000 $ - tabule vladařů z univerzitního systému Gruzie zprávy 2012
  • Státy zastoupené v studentského sboru: 130
  • Studenti se účastní pokračujících tříd vzdělání: 17,210
  • Atletické týmy: 18 NCAA divize já, včetně fotbalu (podzim 2015)

Kennesaw State University je akreditován jižního sdružení vysokých škol a škol Komise o vysokých školách ocenění bakalářské, magisterské, specialista, a doktorských titulů. Obrátit na Komisi na vysokých školách na 1866 Southern Lane, Decatur, Georgia 30033-4097 nebo volejte 404-679-4500 pro otázky o akreditaci Kennesaw State University.

Prohlášení o KSU Mission

Kennesaw State University a nabízí vysoce kvalitní a produktivní, absolventy vysokých škol, dalšího vzdělávání a spolupráce vzdělávacích programů. Patří mezi ně příležitostí ke vzdělávání v architektuře, umění, obchod, výpočetní techniky, vzdělání, inženýrství a technologie, zdravotnictví a sociálních služeb, ctí zkušenosti, humanitních a sociálních věd, interdisciplinární studie, vývoj vedení, přírodní a fyzikální vědy, studium v ​​zahraničí, a dalších příbuzných oborů. Univerzitní výzkum, stipendium, tvůrčí činnosti a iniciativy veřejné služby rozšiřovat a aplikovat znalosti, přispívají k hospodářskému rozvoji a zlepšení kvality života v místních komunitách, Georgia, národ a celý svět.

Na KSU komunitní hodnoty otevřená, upřímná a přemýšlivý intelektuální dotaz, řešení inovativní a kreativní problém, profesionalitu, odbornost, spolupráce, integrita a etické chování, které se zabývají občanství, globální porozumění, udržitelnosti, vzájemný respekt a zhodnocení lidských a kulturní rozmanitosti. Univerzita komunita se snaží neustále ke zvýšení úspěšnosti studentů, zlepšit institucionální kvalitu, a reagovat na poptávku veřejnosti v oblasti vysokého školství.

Prohlášení KSU Vision

Kennesaw State University bude world-class úplná univerzita uznávána pro své vynikající výsledky ve vzdělávání, objev, inovace, technologie a zapojení komunity na všech úrovních od místní po globální. Zkušenosti KSU posílí členy a absolventů vysokých škol komunity mít vizi, schopnost, a odvahu k transformaci budoucnost.

Místa

Kennesaw

Adresa, 1. řádek
1000 Chastain Road

30144 Kennesaw, Gruzie, Spojené státy americké

Marietta

Adresa, 1. řádek
1100 South Marietta Pkwy

30060 Marietta, Gruzie, Spojené státy americké