Přečtěte si oficiální popis

O

Unikátní vzdělávací model

Téměř každá vysoká škola v poslední době mluví o zážitkovém vzdělávání. To proto, že to funguje. V Johnsonovi

Nabízíme optimální kombinaci intelektuálního vývoje, vzdělávání zaměřeného na průmysl, zkušenosti s vytvářením pracovních nabídek, možností komunity a vedení a neobvyklou hloubku kariérních služeb.

V Johnsonovi

Tento přístup je efektivnějším způsobem, jak se učit. Díky těmto zkušenostem budete jedinečně připraveni na přesun průmyslových odvětví a budete mít flexibilitu k tomu, abyste mohli hledat další kariéry a podnikatelské aktivity.

Akreditace

JWU je akreditována New England Association of Schools and Colleges Inc. (NEASC) prostřednictvím své komise pro vysoké školy (CIHE). Nejstarším regionálním akreditačním sdružením v zemi, NEASC akredituje vzdělávací instituce mezinárodně. Tato akreditace zahrnuje čtyři univerzitní kampusy.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

MSc

Johnson & Wales University

Ve světě, který je řízen stále rozsáhlejšími a složitějšími daty, je třeba, aby zaměstnanci rychle a efektivně dešifrovali tato data, aby pomohli společnostem přijímat in ... [+]

přehled programu

Ve světě, který je řízen stále rozsáhlejšími a složitějšími daty, je třeba, aby zaměstnanci rychle a efektivně dešifrovali tato data, aby pomohli společnostem přijímat informovanější obchodní rozhodnutí a určit nové příležitosti pro konkurenční výhodu.

Odhalte skryté vzory, neznámé korelace, trendy na trhu, preference zákazníků a další užitečné informace v magisterském studiu JWU v oboru Data Analytics.

Používáte statistické modely a nástroje k řešení problémů v reálném světě. Získejte dovednosti v oblasti dolování dat, analýz, řízení a vizualizace, prognózování, modelování, optimalizace a simulace, abyste se připravili na technické a podnikové výzvy, které představují velká data.... [-]

Spojené státy americké Providence
Září 2019
Angličtina
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Providence Campus
Website
Telefonní číslo
800-342-5598
Miami Campus
Telefonní číslo
866-598-3567
Denver Campus
Telefonní číslo
877-598-3368
Charlotte Campus
Telefonní číslo
866-598-2427