Indiana University Southeast

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Indiana University Southeast , regionální kampus Indiana University, je čtyřletá veřejná komplexní univerzita se sídlem v New Albany v Indianě, hned za řekou Ohio od Louisville v Kentucky. Společnost byla založena v roce 1941 a poskytuje vysoce kvalitní vzdělávací programy a služby, které podporují učení studentů a připravují je na produktivní občanství v rozmanité společnosti a přispívají k intelektuálnímu, kulturnímu a ekonomickému rozvoji našeho regionu.

Náš bezpečný, pochůzný kampus je jen šest mil od vzrušujícího centra Louisville, které nabízí kulturní vzrušení a množství slavných akcí, spolu s příležitostmi pro stáže a postgraduální zaměstnání ve společnostech Fortune 500.

Areál je domovem rozmanité a eklektické studentské komunity. Kromě našeho jádra tradičních studentů, kteří přijíždějí jako nováčci přímo ze střední školy nebo domácí školy, hrají významnou roli při formování života kampusu také netradiční studenti, jako jsou dospělí studenti a veteráni. Zapojení studentů je vysoké, má více než 100 studentských skupin a organizací. Pokud nevidíte ten, který vyhovuje vašim potřebám, můžete si založit vlastní!

Víme, že existuje mnoho způsobů, jak dosáhnout osobního a profesionálního cíle. Ale pro nás je tu jen jeden cíl: pomoci vám připravit se na další krok na vaší akademické a profesionální cestě.

Místa

New Albany

Adresa, 1. řádek
Grant Line Rd,4201
47150 New Albany, Indiana, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium